کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

تزریق ژل به سینه در مشهد : مراحل ، مزایا ، عوارض و هزینه ها

چهارشنبه, 20 مهر 1401

تزریق ژل به سینه در مشهد

در حال حاضر تزریق ژل به سینه یکی از روش های بزرگ کردن سینه می باشد که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است .تزریق ژل به سینه یک روش غیر تهاجمی می باشد و به دلیل دوران نقاهت کوتاه و گاهی هیچ و بدون هیچ اسکاری طرفداران زیادی دارد . ولی در این مقاله میخواهید از جوانب مختلف آن را بررسی کنیم که ایا تزریق ژل به سینه ماندگاری دارد ؟ خطرناک نیست ؟ عوارض آن و....ترکیب ژل هایی که به سینه تزریق می شود همان ژل های تزریق ژل به صورت است پس هیچ خطری برای سلامتی افراد ندارد و تایید شده می باشد .

تزریق ژل به سینه یا همان افزایش حجم سینه با ژل، یک روش زیبایی است که برای افزایش حجم و شکل سینه استفاده می‌شود. در این روش، یک ژل آمینواسیدی یا هیدروکسی آپاتیت به داخل بافت سینه تزریق می‌شود تا حجم سینه افزایش یابد.

این روش غالباً برای افرادی که از حجم کم سینه شکایت دارند، مناسب است. این روش به طور معمول برای افرادی که سینه‌های کوچک و یا ناهموار دارند و یا بعد از بارداری و شیردهی از حجم سینه خود رضایت ندارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باید توجه داشت که تزریق ژل به سینه همانند هر روش زیبایی دیگری، ممکن است به عوارض جانبی و مشکلاتی منجر شود. برخی از این عوارض جانبی عبارتند از درد، تورم، سفت شدن و یا احساس ناراحتی. همچنین، در برخی از موارد ممکن است بوجود آمدن عفونت، تغییر رنگ پوست و یا تشکیل سوء‌استفاده شونده از ژل در بافت سینه باشد.

بنابراین، پیش از تصمیم گیری برای تزریق ژل به سینه، بهتر است با یک پزشک تخصصی مشورت کنید و در مورد مزایا، عوارض جانبی و ریسک‌های مرتبط با این روش درمانی صحبت کنید. همچنین، باید به یاد داشته باشید که هزینه تزریق ژل به سینه بستگی به منطقه جغرافیایی و تخصص پزشک دارد و در هر منطقه ممکن است متفاوت باشد.

نکات قبل از تزریق ژل به سینه

نکته مهم این است که افراد متقاضی باید در روز بعد از تزریق ازر رانندگی خودداری کنند چون برخی داروها باعث اختلال در رانندگی می شود .

تزریق ژل یاهمون فیلر سینه یک هفته الی چند روز بعد از مشاوره هم میتوان انجام داد .

بعد از تزریق از پوشیدن سوتین های چسب یا تنگ خودداری کنید تا محل تزریق دچار فرورفتگی نشود . افراد میتوانند فعالیت های روزانه خود را بالافاصله یا بعد از 24 ساعت انجام دهند.

بنز تزریق ژل

مراحل تزریق ژل به سینه

زیر بازو را با محلول ضد عفونی کننده تمیز کرده و با ایجاد چند برش کوچک در زیر بازو تزریق ژل انجام می شود و محل تزریق شده با روش خاصی ماساژ می دهند تا توده ژل یک جا باقی نماند و فرم دهی انجام شود و ژل در سینه پخش شود. درد خاصی ندارد و تقریبا بدون درد است و بعد از تزریق کبودی خفیفی ایجاد می شود که بین دو الی سه روز از بین می رود .

و این نکته را بدایند که با تزریق ژل امکان بزرگ کردن و فرم دهی 1 الی دو 2 سایز می باشد و مقدار تزریق ژل 100-150 میلی لیتر در هر سینه است .

عوارض تزریق ژل به سینه

 • تورم و کبودی بعد از تزریق ژل
 • امکان دارند تزریق ژل اشتباهی در لایه های زیریت پوست تزریق شود
 • ژل تزریق شده با بدن فرد سازگاری نداشته باشد و دچار اختلال شود که باید آن را از سینه خارج کرد
 • محل تزریق شده به دلیل حساسیت دچار قرمزی و جوش شود
 • دچار عفونت شدید یا کم

گاهی امکان دارد ژل تزریق شده در زیر سینه حرکت کند و در ثسمت های دیگر سینه تجمع کند و باعث ایجاد توده شود

مزایای تزریق ژل به سینه  

 • بدون درد
 • دوره نقاهت خاصی ندارد
 • کبودی و ورم کم
 • بدون نیاز به بیهوشی و جراحی
 • زخم و جراحت بعد از عمل قابل مشاهده نیست
 • یک جراحی غیر تهاجمی که سرپایی و با بیحسی موضعی انجام می شود

مزایای تزریق ژل

آیا تزریق ژل به سینه برای همه مناسب است؟

تزریق ژل به سینه یک روش زیبایی است که برای برخی افراد مناسب است و برای دیگران مناسب نیست. برای تعیین صلاحیت شما برای تزریق ژل به سینه، بهتر است با پزشک تخصصی مشورت کنید. در ادامه به برخی از شرایط و عواملی که ممکن است مانع از انجام این روش درمانی شوند، اشاره می‌شود:

۱. بارداری و شیردهی: تزریق ژل به سینه در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

۲. حساسیت به ژل: افرادی که حساسیت به مواد موجود در ژل دارند، نباید از این روش درمانی استفاده کنند.

۳. بیماری‌های خاص: افرادی که دچار بیماری‌هایی مانند بیماری‌های خونریزی، عفونی، التهابی و یا بیماری‌های سیستمیک مانند دیابت هستند، باید از تزریق ژل به سینه خودداری کنند.

۴. سن: افرادی که سن بالایی دارند، ممکن است به دلیل کاهش انعطاف‌پذیری بافت‌های سینه، بهتر نباشد از این روش استفاده کنند.

۵. آناتومی سینه: استفاده از تزریق ژل به سینه برای افرادی که سینه‌های پهن و یا برخی عیوب آناتومیکال دارند، ممکن است مناسب نباشد.

با این حال، پیش از تصمیم گیری درباره انجام تزریق ژل به سینه، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و اطلاعات دقیقی در مورد مزایا، عوارض جانبی و ریسک‌های مرتبط با این روش درمانی دریافت کنید.

افراد مناسب برای تزریق ژل به سینه

 • بانوانی که سینه های آنها آفتادگی زیادی دارد پیشنهاد میشود تزریق ژل انجام ندهند  زیرا نتیجه اثربخشی نخواهد داشتو فرم دلخواه رانخواهد گرف
 • افرادی که دو سینه آنها با یکدیگر تقارن ندارد
 • افرادی که دنبال زیبایی کوتاه مدت و به صرفه هستند
 • افرادی که سینه های کوچکی دارند
 • کسانی که هیچ بافت سینه ای ندارند کاندیدای مناسبی برای این روش نیستند زیرا بافت سینه با ژل سفت شده و فرم دلخواهی به آنها نمی دهد

مقایسه تزریق ژل به سینه با باقی روش ها

تزریق ژل به سینه

ژل تزریق شده به مرور زمان جذب بدن می شود و از بین می رود . ژل تزریقی از جنس هیالورونیک اسید می باشد که یک ماده طبیعی در بدن است و ماندگاری آن کمتر از باقی روش هاست.

تزریق چربی به سینه

یکی دیگر از روش های سایز دهی و فرم دهی سینه تزریق چربی به سینه می باشد که روش لیپوماتیک چربی مورد نیاز از سایر قسمت های بدن خارج و پس از اماده سازی به سینه تزریق می شود .

پروتز سینه

یکی از بهترین روش های فرم دهی سینه پروتز یا ایمپلنت سینه می باشد که با شکاف کوچکی در زیر سینه پروتز را در زیر عضله سینه قرار می دهند .

مقایسه تزریق ژل با سایر روش ها

کدام یک از روش ها برای افزایش سینه و حجم دهی بهتر است ؟

با مقایسه چند روش جراحی سینه میتوان پی برد تزریق چربی به سینه نسبت به بقیه روش ها بهتر است چون ماندگاری نسبتا بیشتری در مقایسه با بقیه روش ها دارد و همچنین نیز عوارض کمتری هم با خود به همراه دارد. علاوه بر آن باید توجه داشته باشید که تزریق زل به سینه نیز محدودیت هایی دارد و زمان ماندگاری آن یک الی دو سال در بدن میباشد و نمیتوان بیشتر از حد مجاز چربی را به سینه تزریق کرد زیرا ممکن است ژل در سایر قیمت های بدن یا سینه پراکنده شود و باعث ایجاد توده هایی در داخل بدن شود.

در رابطه با پروتز سینه و تزریق ژل و چربی میتوان گفت که پروتز سینه روش ماندگاری تر است . تزریق ژل و چربی نیاز به تزریق مجدد دارد ولی پروتز سینه به مدت طولانی تر باقی می مانند و نیاز به ترمیم مجدد ندارد . پروتز سینه از لحاظ اقتصادی نسبت به تزریق ژل معقول به صرفه تر است زیرا با هر بار تزریق ژل هزینه باید پرداخت شود در صورتی که پروتز سینه فقط یکبار هزینه می شود و نیاز به هزینه مجدد نمی باشد.

هزینه تزریق ژل به سینه

هزینه تزریق ژل به سینه        

هزینه تزریق ژل به سینه در مشهد وابسته به متخصص و مرکز درمانی است که این روش را انجام می‌دهد. علاوه بر این، هزینه تزریق ژل به سینه بستگی به میزان ژل مورد استفاده و حجم سینه‌هایی که باید افزایش یابند، دارد. بنابراین، برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه تزریق ژل به سینه در مشهد، بهتر است با مراکز درمانی مختلف تماس بگیرید و قیمت‌ها را مقایسه کنید.

باید توجه داشت که تزریق ژل به سینه یک روش زیبایی است که باید توسط پزشک مجرب و متخصص انجام شود و هزینه‌های مربوط به آن ممکن است بالا باشد. همچنین، برخی از مراکز درمانی ممکن است به افراد تخفیف ویژه و یا پکیج‌های درمانی ارائه دهند که می‌تواند برای بیماران مقرون به صرفه باشد.

در هر صورت، قبل از تصمیم گیری درباره انجام تزریق ژل به سینه، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و اطلاعات دقیقی در مورد هزینه‌ها و روش درمانی دریافت کنید. همچنین، باید به یاد داشته باشید که هزینه تزریق ژل به سینه در مشهد با توجه به شرایط و متخصصان مختلف، ممکن است متفاوت باشد.

هزینه تزریق ژل به سینه متغیر است زیرا به مقداری ژل تزریقی و هزینه کلینیک و دستمزد پزشک و جراح و برند ژل تزریقی بستگی دارد . شما می توانید برای اطلاع از هزینه ها با کلینیک تماس بگیرید یا به صفحه هزینه تزریق ژل به سینه در مشهد مراجعه فرمایید .

بله حتما توسط متخصص باید انجام شود و مشاوره چه از لحاظ سلامت و چه زیبایی باید قبل از تزریق ژل داشته باشید

تزریق ژل عمدتا عارضه ی خاصی ندارد و معمولا تا حد کبودی که واکنش بدن هست ولی اگر جایی این کار را انجام دهید که اصول بهداشتی رعایت نشود امکان عفونت وجود دارد

برای تزریق ژل به سینه نیازی نیست حتما بیهوش شوید و حتی در کلینیک هم این مورد شدنی هست

هزینه تزریق ژل به سینه  به عوامل متفاوتی بستگی دارد ، اعم از برند ژل و و مقدار ژلی که باید تزریق شود بستگی دارد

نظرات درباره تزریق ژل به سینه در مشهد

 • محمد
  کاربر : محمد
  جمعه, 03 شهریور 1402

  تزریق ژل به آلت تناسلی هم انجام میدید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 03 شهریور 1402

  با سلام لطفا با کلینیک تماس بگیرید

 • فاطمه
  کاربر : فاطمه
  شنبه, 06 خرداد 1402

  قیمت چقدره

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  شنبه, 06 خرداد 1402

  با درود برای اطلاع از هزینه ها با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید با تشکر

 • نگار فلاحی
  کاربر : نگار فلاحی
  شنبه, 30 مهر 1401

  تزریق ژل بزنم به سینه بهتره یا تزریق چربی انجام بدم؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  یکشنبه, 01 آبان 1401

  احتراما شرایط شما مشخص میکند که کدام یک برای شما مناسب تر هست برای تزریق چربی مهم ترین عامل داشتن چربی در سایر اندام های بدن برای برداشتن چربی هست

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق ژل به سینه در مشهد

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما