دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

لیفت ابرو در مشهد : مزایا و معایب لیفت ابرو به روش جراحی

لیفت ابرو یکی از روش های لیفت صورت هست که به جوانسازی صورت و زیباتر شدن صورت کمک شایانی می کند و باعث بزرگتر دیده شدن چشم ها و از بین برده چین و چروک های زیر ابرو می شود .

با گذر زمان و افزایش سن پوست صورت شل میشود و باعث چین و چروک ها در پیشانی و خط اطراف چشم عمیق و بیشتر میشود که باعث نگرانی افراد زیادی میشود . یکی از راه های جوانسازی و بهبود چین و چروک های روی صورت ، لیفت ابرو میباشد که باعث صاف شدن و از بین بردن چروک ها در ناحیه چشم و پیشانی میشود . به غیر از چین و چروک ها تاثیر زیبایی روی چهرتان دارد با جراحی لیفت ابرو ، پشت پلکتان کاملا صاف میشود و ابرو ها به سمت بالا کشیده میشود چین و چروک برداشته می شود و باعث می شود اون حالت اخمو که گرفته اید برطرف شود. این جراحی در کنار سختی که دارد به مدت 1 الی 2 ساعت زمان میبرد تا انجام شود .

 

لیفت ابرو چیست

 

لیفت ابرو چیست ؟

از لیفت ابرو برای قرنیه سازی حالت چشم و صورت ، از بین بردن پلک چشم بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد . در سال های اخیر ابتدا مردان برای کشیده تر شدن صورتشان اقدام به جراحی میکردند به همین علت در بین افراد جامعه رواج پیدا کرد و پس از آن خانم ها برای زیبایی چشم هایشان و از بین بردن چین و چروک های صورتشان اقدام به جراحی میکردند .  دلیل اصلی جراحی لیفت ابرو افتادگی پوست است که باعث حالت تغییر چهره میشود که غمگین و خسته نشان داد میشود که تاثیر بدی در زیبایی صورت دارد . یکی از روش هایی که کاربرد زیادی در زیبایی انسان دارد جراحی لیفت ابرو است که دیگر نیازی به بوتاکس و تزریق ژل پیدا نمیکنید .

 

 

چه افرادی باید لیفت ابرو انجام بدهند ؟

 • افرادی که دم ابروهایشان به سمت پایین است .
 • اگر چروک هایی در پیشانیتان دارید راه حل مناسبی است .
 • افرادی که خطوط عمیقی بین ابروهایشان دارند .
 • کسانی که سن زیادی دارند .

 

اقسام شیوه های لیفت ابرو

اگر تحقیق کرده باشید ، در گذشته برای لیفت ابرو شکافی در پیشانی ایجاد میکردند تا ابروها را به سمت بالا بکشند این شیوه به عنوان نخستین جراحی لیفت ابرو شکل گرفت . این جراحی عوارض زیادی داشت ، با اینکه متخصص ها ظریف بخیه میزدند اما با گذشت زمان در صورت نمایان میشد . با گذشت زمان و پیشرفت علم این جراحی را توسعه دادند تا کسانی که میخواهند لیفت ابرو انجام بدهند از عوارض کمی برخوردار باشند . همچنین طی این چند سال روش های جدیدی برای لیفت ابرو ورد عوصه پزشکی شده است .

 

انواع لیفت ابرو

 1. لیفت ابرو با نخ

یکی از اقسام لیفت ابرو استفاده از نخ است که برش هایی را در داخل ابرو ایجاد میکنند و با استفاده از نخ به ابرو حالت میدهند . کسانی که در استانه سن 30 الی 50 سالگی هستن به دلیل عارضه های پیری کمی که دارند ، بهترین گزینه لیفت ابرو با نخ است . یکی از مزایای این روش غیرواقعی نشدن حالت صورت است و همچنین ریکاوری سریع و نداشتن نقاهت خاصی هست  که همین مورد برای کسانی که می خواهند لیفت ابروکنند باعث محبوبیت بین آنها شده است .

 1. لیفت ابرو با لیزر

یکی از روش های بدون درد و عوارض میباشد که به هیچ گونه جراحی نیاز نیست . لیفت ابرو با لیزر همانند لیزر برای سفت کردن پوست و از بین بردن چربی میباشد . این روش برعکس لیفت ابروها به دلیل تعداد جلسات بالا نسبتا گران تر از بقیه است و همچنین در همان لحظه میتوانید اثر و تغییر را احساس کنید و نتیجه را مشاهده کنید .

 

 1. لیفت ابرو با هایفوتراپی

یکی از روش های روز است با باعث بالا بردن ابرو و رفع چین و چروک ها میشود . این روش به دلیل امواج بالایی که دارد باعث میشود تا عضلات سفت و کشیده شود همچنین چین و چروک ها در ان ناحیه بسته شود . که پس طی 1 هفته میتوانید تاثیر ۀآن را در صورت خود مشاهده کنید .در مقاله مربوط به هایفوتراپی صورت در این مورد کاملا صحبت شده هست 

 

 1. لیفت ابرو با اولتراپی

روش لیفت ابرو با اولتراپی باعث میشود تا حرارت به لایه های پوست برود و باعث انقباض ماهیچه ها شود . همچنین تکرار مکرر اولتراپی باعث کلاژن سازی میشود و کلاژن موجود در بدن باعث بسته شدن منافظ و چین و چروک ها میشود . یکی از مضرات ایفت ابرو با اولتراپی موقت بودن ان است که پس از چند ماه باید دوباره  تکرار شود .

 

 1. لیفت ابرو با اندوسکوپی

این روش یکی از روش های تعرض آمیز است که چندین سوراخ در ابروهایتان ایجاد میکنند و سپس دستگاه اندوسکوپی را داخل پوست میکنند . از این روش میتوان چین و چروک ها را از داخل پوست مشاهده کرد . از این روش برای افتادگی های کم و خطوط سطحی انجام میشود .

لیفت ابرو در مشهد

 

لیفت ابرو با بوتاکس

لیفت ابرو با بوتاکس یکی دیگر از روش های لیفت ابرو هست که مورد استفاده زیادی قرار میگیرد البته اکثرا تزریق بوتاکس را به دلایل دیگری و رفع چین و چروک استفاده می کنند ولی از طریق این روش هم می توان ابرو ها رو لیفت کرد. مزایا این روش نداشتن دوره نقاهت خاصی هست 

عوارض لیفت ابرو

 

در انجام عمل های لیفت صورت برای لیفت ابرو روش های گوناگونی دارد که عوارض هایشان باهم متفاوت است ، در روش های غیر جراحی عوارض بسیار کم است امکان دارد در برخی از افراد عوارضی نداشته باشد . از عوارض جانبی لیفت ابرو میتوان به سردرد ، قرمزی ناحیه مورد نظر ، کبود شدن ، ورم و التهاب اشاره کرد . و در جراحی لیفت ابرو عوارض کمی بیشتر است که این عوارض برای همه یکسان نیست ، این عوارض شامل :

 • مشکل تنفس
 • صدمه به عصب
 • کبودی
 • ورم
 • خونریزی
 • دشواری در گوارش
 • خسارت پوستی
 • جای زخم به جا مانده
 • افتاده شدن چشم

 

لیفت ابرو چیست

 

بهترین دکتر لیفت ابرو در مشهد

همانطور که در بالا مشاهده کردیم لیفت ابرو توسط راه های مختلف امکان پذیر هست برخی از این راه ها به صورت تهاجمی هست و برخی به صورت کم تهاجمی . اینکه کدام روش انتخاب شود نیاز به مشاوره هست که بهترین روش برای شما مشخص شود که بعد از مشخص شدن روش انجام لیفت ابرو می توانید دنبال بهترین دکتر برای لیفت ابرو باشید .کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده -ایوازه تمام روش های مربوط به لیفت ابرو را انجام می دهد و پس از مشاوره به شما هم پیشنهاد و هم حق انتخاب برای لیفت ابرو می دهد

هزینه لیفت ابرو در مشهد

هزینه لیفت ابرو به موارد مختلفی بستگی دارد اینکه کدام روش لیفت ابرو را انتخاب کنید ، هزینه و دستمزد پزشک ، گاهی اوقات هزینه بیمارستان هم به این هزینه ها اضافه می شود . برای مشخص شدن هزینه ها حتما به صورت حضوری یا تلفنی شرایط خود را بررسی کنید و حدو قیمت را مشخص کنید.

نتایج لیفت ابرو از کی مشخص می شود

بنا به روشی که استفاده می کنید زمان مشخص شدن نتیجه متفاوت هست . به عنوان مثال اگر از بوتاکس برای لیفت ابرو استفاده کنید بین ده تا پانزده روز زمان میبرد تا نتایج مشخص شود و ماندگاری این روش تا 6 ماه هست ولی اگر از روش های تهاجمی استفاده کنید نتایج بلافاصله بعد از عمل مشخص می شود  و بعد از برطرف شدن دوران نقاهت نتایج مشخص هست و در این روش ماندگاری بسیار بیشتری دارد و تا ده سال بسیاری دارد

 

مقالات با دسته بندی لیفت ابرو

آخرین مقالات
01 فروردین

صفر تا صد قرص گین آپ

ادامه مطلب

26 اسفند

پماد ویتامین آد برای لکه های صورت

ادامه مطلب

22 اسفند

استفاده از بوتاکس برای سینه ، زیر بغل و کف دست

ادامه مطلب

17 اسفند

علامت های عفونت لب بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

13 اسفند

روش‌های درمان سیاهی دور چشم مزوتراپی، پی آر پی یا هایفوتراپی

ادامه مطلب

08 اسفند

کلینیک لاغری در مشهد

ادامه مطلب

04 اسفند

قرص تقویت کننده مو هیرتامین

ادامه مطلب

30 بهمن

راه های کوچک کردن بینی در خانه

ادامه مطلب

27 بهمن

مرگ در اثر تزریق بوتاکس

ادامه مطلب

23 بهمن

قرص راکوتان چه کاربردی دارد و عوارض روآکوتان چیست؟

ادامه مطلب

19 بهمن

حساسیت به بوتاکس

ادامه مطلب

16 بهمن

اگر فتق عمل نشود چه می شود

ادامه مطلب

12 بهمن

ژل جالپرو و کاربرد آن

ادامه مطلب

08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوانسازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و عوارضی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما