دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه + دوارن نقاهت و هزینه

شنبه, 21 آبان 1401

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

عمل زیبایی کوچک کردن سینه یکی از عمل های زیبایی می باشد که قبل از اینکه این عمل زیبایی انجام شود باید به تعدادی سوال پاسخ دهید. چرا که پس از این عمل زیبایی اگر پاسخ این سوال ها را ندانید، ممکن است هم از نظر هزینه و هم از نظر زیبایی ظاهری دچار مشکلاتی شوید.
سوالاتی همچون:
عوارض کوچک کردن سینه، دوران نقاهت، هزینه و ورزش هایی که در طول روز در دوران نقاهت یا قبل از عمل زیبایی باید انجام دهید، چه مواردی هستند. در طی این مقاله به تمامی این موارد اشاره خواهد شد. پس تا انتها همراه ما بمانید تا تمامی این اطلاعات را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم.

 

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه + دوارن نقاهت و هزینه

 

عمل زیبایی کوچک کردن سینه صرفاً یک عمل زیبایی میباشد و اکثرا متقاضیانی که به این عمل زیبایی روی می‌آورند، جنبه زیبایی آن را در نظر می‌گیرند. اما این عمل زیبایی برای موارد درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال: افرادی که در ناحیه سینه دچار درد هستند و یا در این قسمت با مشکلات حرکتی روبرو هستند، نیز متقاضی این عمل زیبایی خواهند بود. عموما افرادی که دارای سنین بالا هستند و از ناحیه سینه دچار درد و مشکلات حرکتی می باشند، خانم های با سن بالا هستند که به این عمل زیبایی روی می آورند.

فرایند این عمل زیبای بدین گونه می باشد که جراح متخصص سینه چربی های اطراف سینه را برداشته و حالت مناسب تری را به سینه می دهد. در این صورت هم چربی ها از بین می روند و هم فرم سینه در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد و آن دردها و مشکلات حرکتی دیگر ظاهر نمی شوند.

چرا سینه ها بزرگ میشوند؟

در ادامه به مواردی اشاره می‌شود که دلایل اصلی و بزرگ شدن سینه هستند این موارد را حتما مطالعه کنید و اگر با مشکلاتی از این قبیل روبرو هستید میتوانید با عمل زیبایی کوچک کردن سینه مشکل خود را حل کنید.

در صورتی که اضافه وزن داشته باشید، این اضافه وزن هم به پهلو و به هم به ساق پای شما چربی اضافه میکند و منجر به اضافه وزن میشود. همچنین این اضافه وزن می‌تواند به بافت سینه شما نیز آسیب بزند و آن را از حالت طبیعی خارج کند و دچار افتادگی سینه شوید. لذا کاهش چربی در طی این عمل زیبایی می تواند تاثیر مناسبی در این عمل زیبایی داشته باشد.

مورد دیگری که باعث افزایش حجم سینه میشود قرص های ضدبارداری است. این قرص ها باعث می شود که بافتهای سینه تحریک شوند و اندام های شما دچار افزایش حجم شوند. این امر نیز می‌تواند شما را به انجام عمل زیبایی مجاب کند.

 

چرا سینه ها بزرگ میشوند؟

 

تاثیر دوران بارداری در بزرگ شدن سینه ها 

در صورتی که دوران پس از بارداری را طی میکنید، متوجه افزایش حجم سینه می شوید که این امر طبیعی می باشد. چرا که بدن شما آماده شیردهی به نوزاد است و حجم سینه ها به صورت طبیعی رشد می کند و پس از دوران بارداری اگر حجم سینه ها کاهش پیدا نکرد این عمل زیبایی توصیه می شود.

تمام موارد بالا می توانند خانمها را مجاب به انجام عمل زیبایی کنند، که به واسطه این عمل فرم و شکل سینه های خود را به حالت نرمال برگردانند. اما توجه داشته باشید که بدن هر فردی آناتومی خاصی دارد و فرم دهی سینه های او می بایست با آناتومی همسان باشند.

نامتقارن بودن سینه ها طبیعی است که در چنین روشی نامتقارن بودن سینه های شما نیز برطرف می‌شود و می‌توانید آن را در یک اندازه مشاهده کنید.

گامهای مهم برای عمل زیبایی کوچک کردن سینه

پس از این که تصمیم گرفتید این عمل زیبایی را انجام دهید در گام نخست می بایست یکی از پزشکان متخصص این حوزه را انتخاب کنید تا فرایند عمل زیبایی شما را بدون نقص انجام دهد. رزومه پزشک می تواند امری بسیار مهم در انتخاب پزشک باشد.

چرا که اگر پزشک متخصص از تجربه کافی برخوردار نباشد می تواند به عمل زیبای شما آسیب برساند و منجر به عوارض ناگواری برای شما شود. در کنار این که هزینه های شما باید مجدداً تکرار شوند، از نظر روحی و روانی نیز دچار اختلال خواهید شد.

 

گامهای مهم برای عمل زیبایی کوچک کردن سینه

 

1: در ابتدا می بایست پزشکان متخصص این حوزه را پیدا کرده و تمامی رزومه ها و پرونده های موفق کارهای آنها را دریافت کرده و از کسانی که تحت جراحی آن پزشکان عمل زیبایی خود را انجام داده اند، مشاوره بگیرید. چرا که افرادی که توسط این پزشکان درمان شده‌اند و نتیجه مطلوب گرفته اند، بهترین رزومه برای انتخاب پزشک جراح کوچک کردن سینه هستند.

2: جلسه مشاوره

در گام بعدی جلسه مشاوره ای است که شما با پزشک متخصص برگزار میکنید. در این جلسه شما باید تمامی سوال هایی که پزشک متخصص از شما می‌پرسد را به خوبی پاسخ دهید. این سوالها به مواردی همچون ابتلا به بیماریهای خاص یا جراحی هایی که در گذشته انجام داده اید مربوط میشود. همچنین داروهای خاصی را مصرف کنید یا مشکلات جسمی یا روحی روانی نیز دارید، این موارد هم باید به صورت دقیق و پزشک جراح اطلاع داده شود. چرا که هر کدام از این موارد می‌تواند در عمل زیبایی شما تاثیر گذار باشد و اگر شما اطلاعات دقیق به پزشک ندهید، عواقب آن می‌تواند ناگوار باشد.

3: معاینه

در این مرحله آناتومی بدن شما مورد معاینه قرار می گیرد. لذا آزمایشاتی بر روی شما انجام میشود تا مشخص شود بدن شما به این عمل زیبایی واکنش منفی نشان نمیدهد. پس از اینکه مشکلی از نظر جسمی نداشتید، باید مشخص کنید که چه سایزی را مد نظر دارید تا عمل کوچک کردن سینه برای شما انجام شود. پزشک متخصص طبق دستوری که به او می‌دهید سایز را نوشته و و اگر با هم به نتیجه ی نهایی برای سایز سینه رسیدید، طبق همان سایز برای شما عمل زیبایی کوچک کردن سینه را انجام می دهد. البته توجه داشته باشید که اگر خواسته اضافه از دکتر داشته باشید و دکتر به حرف شما گوش نکرد این یعنی پزشک شما تخصص و تجربه بالایی دارد و در این مورد می بایست به نظر او احترام بگذارید و طبق مشاوره او عمل کنید.

در جلسات مشاوره و معاینه چه سوالاتی را از پزشک بپرسیم تا مطمئن شوید که پزشک تخصص مناسبی دارد؟

در جلسات مشاوره شما ملزم هستید که هر سوالی که ذهن شما را درگیر کرده از پزشک بپرسید و پزشک لازم است که این سوال ها را پاسخ دهد تا شما با دید باز اقدام به این عمل زیبایی کنید. از سری سوالاتی که ممکن است شما از دکتر بپرسید:
مدت دوره نقاهت، خوب شدن جای بخیه ها و همچنین مدت بهبودی شما در این دوره می باشد.
اما سوالات دیگری نیز نیاز است که از دکتر باید بپرسید که در ادامه این سوال ها را به شما متذکر می شویم:

1: تکنیک عمل زیبایی آن پزشک

البته باید بگویم که هر پزشک متخصص تکنیک خاصی برای عمل زیبایی خود دارد و این تکنیک ها قابل احترام هستند. لذا همین تکنیک ها می توانند در انتخاب پزشک متخصص بهترین گزینه باشد. چرا که ممکن است شما تکنیک پزشک را دوست نداشته باشید و پزشک را مجاب کنید که از تکنیک دیگری برای عمل شما استفاده کند و اگر هم نظر نبودید میتوانید پزشک را عوض کنید.

 

تکنیک عمل زیبایی آن پزشک

 

2: مدت دوره نقاهت ماموپلاستی 


اینکه چه میزان باید در دوران نقاهت فعالیت بدنی داشته باشید، یا مدت دوره نقاهت شما چقدر است؟ تحت نظر پزشک متخصص باشید یا خیر…
تمام این موارد در جلسه مشاوره برای شما به صورت کامل توضیح داده می شود. برای اینکه دوره نقاهت به خوبی طی شود ابتدا باید تمامی داروهایی که برای شما تجویز می شود را طبق تجویز پزشک استفاده کنید و هیچ دارویی را به صورت خودسرانه مصرف نکنید. رعایت دستورات پزشک متخصص می‌تواند در بهبود شما و همچنین کاهش دوره نقاهت تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

3: ورزش های سنگین بعد از ماموپلاستی 

در صورتی که یک ورزشکار هستید و میخواهید پس از این عمل زیبایی فرایند ورزشی خود را از سر بگیرید، می بایست ورزشهای سنگین را تا زمانی که دوره نقاهت شما به اتمام نرسیده است ترک کنید. پس اگر ورزش های سنگین را در دوره نقاهت انجام دهید می تواند مدت این دوره را بیشتر کند و منجر به آسیب زدن به بدن می شود.

سخن پایانی

در طی مقاله اطلاعات کامل در رابطه با عمل زیبایی کوچک کردن سینه به صورت کامل به شما توضیح داده شد. این که متقاضیان این عمل زیبایی چه کسانی هستند و برای انتخاب پزشک متخصص چه نکاتی را باید انتخاب کنید، به صورت کامل توضیح داده شد. دوران مشاوره و دوران نقاهت می توانند مهمترین موارد در این عمل زیبایی باشند و اگر شما اطلاعات درمانی و دارویی خود را در جلسه مشاوره به پزشک متخصص خود ندهید ممکن است عمل زیبایی شما با مشکلات زیادی روبرو شود.

در صورتی که هرگونه سوالی در رابطه با این عمل زیبایی می توانید از تیم مشاوره ما در همین برگه بپرسید و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

هزینه عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد از قبیل نوع عملی که می خواهد روی سینه انجام شود ، نوع بیمارستان ، یا در صورت گذاشتن پروتز برندی که پروتز میگذارید

برای عمل کوچک کردن سینه یا همان ماموپلاستی حداقل باید دو ماه از زمان شیردهی گذشته باشد

برای انجام ورزش سنگین پس از ماموپلاستی یا جراحی زیبایی کوچک کردن سینه باید حداقل سه ماه از تاریخ عمل گذشته باشد

نظرات درباره عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

 • نانی
  کاربر : نانی
  سه شنبه, 27 دی 1401

  سلام وقت بخیر آیا قبل از بارداری و شیردهی میشه این عمل رو انجام بدم؟ در صورتی که شاید سه سال دیگه قصد بارداری داشته باشم با انجام عمل در تضاد هست؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 27 دی 1401

  با درود ضمن تشکر از ارسال نظر توسط شما . بله می توانید . بارداری و شیردهی به صورت موقت باعث افزایش حجم سینه می شود. و در موارد معدودی حجم کاهش پیدا نمیکند. بهتر هست تکنیک جراحی کوچک کردن سینه انتخاب کنید که کمترین ریسک را در این زمینه داشته باشید

 • محمد علی
  کاربر : محمد علی
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  آخه چرا!!!!

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  سپاس از ارسال نظر شما

 • مژگان جابری
  کاربر : مژگان جابری
  دوشنبه, 07 آذر 1401

  می توانیم هر چقدر مد نظر داریم کوچک کنیم؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 07 آذر 1401

  خیر ، این مورد با توجه به موازین علمی هست و نمی شود بیشتر از حد مجاز کوچک کرد

آخرین مقالات
01 فروردین

صفر تا صد قرص گین آپ

ادامه مطلب

26 اسفند

پماد ویتامین آد برای لکه های صورت

ادامه مطلب

22 اسفند

استفاده از بوتاکس برای سینه ، زیر بغل و کف دست

ادامه مطلب

17 اسفند

علامت های عفونت لب بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

13 اسفند

روش‌های درمان سیاهی دور چشم مزوتراپی، پی آر پی یا هایفوتراپی

ادامه مطلب

08 اسفند

کلینیک لاغری در مشهد

ادامه مطلب

04 اسفند

قرص تقویت کننده مو هیرتامین

ادامه مطلب

30 بهمن

راه های کوچک کردن بینی در خانه

ادامه مطلب

27 بهمن

مرگ در اثر تزریق بوتاکس

ادامه مطلب

23 بهمن

قرص راکوتان چه کاربردی دارد و عوارض روآکوتان چیست؟

ادامه مطلب

19 بهمن

حساسیت به بوتاکس

ادامه مطلب

16 بهمن

اگر فتق عمل نشود چه می شود

ادامه مطلب

12 بهمن

ژل جالپرو و کاربرد آن

ادامه مطلب

08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوانسازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و عوارضی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما