کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه + دوارن نقاهت و هزینه سال 1403

شنبه, 21 آبان 1401

ماموپلاستی عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد + هزینه 1403

عمل زیبایی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی یکی از عمل های زیبایی می باشد که قبل از اینکه این عمل زیبایی انجام شود باید به تعدادی سوال پاسخ دهید. چرا که پس از این عمل زیبایی اگر پاسخ این سوال ها را ندانید، ممکن است هم از نظر هزینه و هم از نظر زیبایی ظاهری دچار مشکلاتی شوید.
سوالاتی همچون:
عوارض کوچک کردن سینه، دوران نقاهت، هزینه و ورزش هایی که در طول روز در دوران نقاهت یا قبل از عمل زیبایی باید انجام دهید، چه مواردی هستند. در طی این مقاله به تمامی این موارد اشاره خواهد شد. پس تا انتها همراه ما بمانید تا تمامی این اطلاعات را به صورت کامل در اختیار شما قرار دهیم.

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه + دوارن نقاهت و هزینه

عمل زیبایی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی رفاً یک عمل زیبایی میباشد و اکثرا متقاضیانی که به این عمل زیبایی روی می‌آورند، جنبه زیبایی آن را در نظر می‌گیرند. اما این عمل زیبایی برای موارد درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال: افرادی که در ناحیه سینه دچار درد هستند و یا در این قسمت با مشکلات حرکتی روبرو هستند، نیز متقاضی این عمل زیبایی خواهند بود. عموما افرادی که دارای سنین بالا هستند و از ناحیه سینه دچار درد و مشکلات حرکتی می باشند، خانم های با سن بالا هستند که به این عمل زیبایی روی می آورند.

فرایند این عمل زیبای بدین گونه می باشد که جراح متخصص سینه چربی های اطراف سینه را برداشته و حالت مناسب تری را به سینه می دهد. در این صورت هم چربی ها از بین می روند و هم فرم سینه در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد و آن دردها و مشکلات حرکتی دیگر ظاهر نمی شوند.

چرا سینه ها بزرگ میشوند؟

در ادامه به مواردی اشاره می‌شود که دلایل اصلی و بزرگ شدن سینه هستند این موارد را حتما مطالعه کنید و اگر با مشکلاتی از این قبیل روبرو هستید میتوانید با عمل زیبایی کوچک کردن سینه مشکل خود را حل کنید.

در صورتی که اضافه وزن داشته باشید، این اضافه وزن هم به پهلو و به هم به ساق پای شما چربی اضافه میکند و منجر به اضافه وزن میشود. همچنین این اضافه وزن می‌تواند به بافت سینه شما نیز آسیب بزند و آن را از حالت طبیعی خارج کند و دچار افتادگی سینه شوید. لذا کاهش چربی در طی این عمل زیبایی می تواند تاثیر مناسبی در این عمل زیبایی داشته باشد.

مورد دیگری که باعث افزایش حجم سینه میشود قرص های ضدبارداری است. این قرص ها باعث می شود که بافتهای سینه تحریک شوند و اندام های شما دچار افزایش حجم شوند. این امر نیز می‌تواند شما را به انجام عمل زیبایی مجاب کند.

 

چرا سینه ها بزرگ میشوند؟

تاثیر دوران بارداری در بزرگ شدن سینه ها 

اگر شما در دوران پس از بارداری هستید به احتمال زیاد متوجه افزایش حجم سینه های خود خواهید شد که این امر کاملا طبیعی میباشد زیرا در این دوران بدن آمادگی برای شیردهی به نوزاد را دارد و بسیار طبیعی است که حجم سینه ها رشد کند و افزایش پیدا کند. اگر پس از دوران بارداری و شیردهی حجم سینه های شما کاهش پیدا نکرد و برای شما دچار مشکل شد میتوانید این عمل زیبایی را انجام دهید.

تمام موارد بالا می توانند خانمها را مجاب به انجام عمل زیبایی کنند، که به واسطه این عمل فرم و شکل سینه های خود را به حالت نرمال برگردانند. اما توجه داشته باشید که بدن هر فردی آناتومی خاصی دارد و فرم دهی سینه های او می بایست با آناتومی همسان باشند.

نامتقارن بودن سینه ها طبیعی است که در چنین روشی نامتقارن بودن سینه های شما نیز برطرف می‌شود و می‌توانید آن را در یک اندازه مشاهده کنید.

گامهای مهم برای عمل زیبایی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی 

پس از این که تصمیم گرفتید ماموپلاستی را انجام دهید در گام نخست می بایست یکی از پزشکان متخصص این حوزه را انتخاب کنید تا فرایند عمل زیبایی شما را بدون نقص انجام دهد. رزومه پزشک می تواند امری بسیار مهم در انتخاب پزشک باشد.

چرا که اگر پزشک متخصص از تجربه کافی برخوردار نباشد می تواند به عمل زیبای شما آسیب برساند و منجر به عوارض ناگواری برای شما شود. در کنار این که هزینه های شما باید مجدداً تکرار شوند، از نظر روحی و روانی نیز دچار اختلال خواهید شد.

 

گامهای مهم برای عمل زیبایی کوچک کردن سینه

1: در ابتدا می بایست پزشکان متخصص این حوزه را پیدا کرده و تمامی رزومه ها و پرونده های موفق کارهای آنها را دریافت کرده و از کسانی که تحت جراحی آن پزشکان عمل زیبایی خود را انجام داده اند، مشاوره بگیرید. چرا که افرادی که توسط این پزشکان درمان شده‌اند و نتیجه مطلوب گرفته اند، بهترین رزومه برای انتخاب پزشک جراح کوچک کردن سینه هستند.

2: جلسه مشاوره

در گام بعدی جلسه مشاوره ای است که شما با پزشک متخصص برگزار میکنید. در این جلسه شما باید تمامی سوال هایی که پزشک متخصص از شما می‌پرسد را به خوبی پاسخ دهید. این سوالها به مواردی همچون ابتلا به بیماریهای خاص یا جراحی هایی که در گذشته انجام داده اید مربوط میشود. همچنین داروهای خاصی را مصرف کنید یا مشکلات جسمی یا روحی روانی نیز دارید، این موارد هم باید به صورت دقیق و پزشک جراح اطلاع داده شود. چرا که هر کدام از این موارد می‌تواند در عمل زیبایی شما تاثیر گذار باشد و اگر شما اطلاعات دقیق به پزشک ندهید، عواقب آن می‌تواند ناگوار باشد.

3: معاینه

در این مرحله آناتومی بدن شما مورد معاینه قرار می گیرد. لذا آزمایشاتی بر روی شما انجام میشود تا مشخص شود بدن شما به این عمل زیبایی واکنش منفی نشان نمیدهد. پس از اینکه مشکلی از نظر جسمی نداشتید، باید مشخص کنید که چه سایزی را مد نظر دارید تا عمل کوچک کردن سینه برای شما انجام شود. پزشک متخصص طبق دستوری که به او می‌دهید سایز را نوشته و و اگر با هم به نتیجه ی نهایی برای سایز سینه رسیدید، طبق همان سایز برای شما عمل زیبایی کوچک کردن سینه را انجام می دهد. البته توجه داشته باشید که اگر خواسته اضافه از دکتر داشته باشید و دکتر به حرف شما گوش نکرد این یعنی پزشک شما تخصص و تجربه بالایی دارد و در این مورد می بایست به نظر او احترام بگذارید و طبق مشاوره او عمل کنید.

در جلسات مشاوره و معاینه چه سوالاتی را از پزشک بپرسیم تا مطمئن شوید که پزشک تخصص مناسبی دارد؟

در جلسات مشاوره شما ملزم هستید که هر سوالی که ذهن شما را درگیر کرده از پزشک بپرسید و پزشک لازم است که این سوال ها را پاسخ دهد تا شما با دید باز اقدام به این عمل زیبایی کنید. از سری سوالاتی که ممکن است شما از دکتر بپرسید:
مدت دوره نقاهت، خوب شدن جای بخیه ها و همچنین مدت بهبودی شما در این دوره می باشد.
اما سوالات دیگری نیز نیاز است که از دکتر باید بپرسید که در ادامه این سوال ها را به شما متذکر می شویم:

1: تکنیک عمل زیبایی آن پزشک

البته باید بگویم که هر پزشک متخصص تکنیک خاصی برای عمل زیبایی خود دارد و این تکنیک ها قابل احترام هستند. لذا همین تکنیک ها می توانند در انتخاب پزشک متخصص بهترین گزینه باشد. چرا که ممکن است شما تکنیک پزشک را دوست نداشته باشید و پزشک را مجاب کنید که از تکنیک دیگری برای عمل شما استفاده کند و اگر هم نظر نبودید میتوانید پزشک را عوض کنید.

تکنیک عمل زیبایی آن پزشک

 

2: مدت دوره نقاهت ماموپلاستی 

اینکه چه میزان باید در دوران نقاهت فعالیت بدنی داشته باشید، یا مدت دوره نقاهت شما چقدر است؟ تحت نظر پزشک متخصص باشید یا خیر…
تمام این موارد در جلسه مشاوره برای شما به صورت کامل توضیح داده می شود. برای اینکه دوره نقاهت به خوبی طی شود ابتدا باید تمامی داروهایی که برای شما تجویز می شود را طبق تجویز پزشک استفاده کنید و هیچ دارویی را به صورت خودسرانه مصرف نکنید. رعایت دستورات پزشک متخصص می‌تواند در بهبود شما و همچنین کاهش دوره نقاهت تاثیر بسیار زیادی بگذارد.

3: ورزش های سنگین بعد از ماموپلاستی 

در صورتی که یک ورزشکار هستید و میخواهید پس از این عمل زیبایی فرایند ورزشی خود را از سر بگیرید، می بایست ورزشهای سنگین را تا زمانی که دوره نقاهت شما به اتمام نرسیده است ترک کنید. پس اگر ورزش های سنگین را در دوره نقاهت انجام دهید می تواند مدت این دوره را بیشتر کند و منجر به آسیب زدن به بدن می شود.

هزینه عمل ماموپلاستی در مشهد

هزینه عمل ماموپلاستی در مشهد به چندین عامل بستگی دارد تخصص و تجربه جراح ، هزینه‌های بیمارستان ، هزینه‌های تجهیزات و مصرفی که بیشترین عامل در قیمت همان هزینه دستمزد جراحی می باشد ، عمل ماموپلاستی مانند پروتز سینه نیست که نیاز به هزینه مصرفی بیشتری داشته باشد ، هزینه عمل ماموپلاستی در سال 1403 در شهر مشهد چیزی حدود 25 تا 35 میلیون تومان می باشد. همچنین در جریان باشید که این عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی تحت پوشش بیمه ها معمولا قرار نمی گیرد.

بهترین جراح ماموپلاستی مشهد

 برای پیدا کردن بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد، می‌توانید از منابع مختلف استفاده کنید:

1.جستجوی آنلاین: می‌توانید در سایت‌های پزشکان، بیمارستان‌ها یا مراکز پزشکی معتبر در مشهد جستجو کنید و نظرات بیماران قبلی را مطالعه کنید.

2. مشاوره با پزشکان: اگر اطلاعات کافی در دست ندارید، می‌توانید با پزشکان معتبر در مشهد مشورت کنید و نظرات و پیشنهادات آن‌ها را جویا شوید.

3. پرسش از افرادی که تجربه مشابه دارند: اگر افرادی در دسترس دارید که تجربه جراحی ماموپلاستی در مشهد داشته‌اند، می‌توانید نظرات و تجربیات آن‌ها را بپرسید.

4. مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز معتبر: برخی از بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی معتبر لیستی از جراحان مختصص ماموپلاستی را ارائه می‌دهند که می‌توانید از آن استفاده کنید.

همچنین، قبل از انجام هر نوع جراحی، بهتر است مشورت با تخصصی مرتبط انجام شود تا تصمیم درستی در خصوص بهترین روش و جراح توسط تخصصی متخصص اتخاذ شود.

بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد دارای ویژگی های زیر هست :

ویژگی‌های یک جراح ماموپلاستی برتر در مشهد یا هر جای دیگری، شامل مجموعه‌ای از مهارت‌ها، تجربه، تخصص و ویژگی‌های شخصی می‌شود که به شرح زیر می‌توان آن‌ها را برشمرد:

1. تخصص و تجربه: بهترین جراح ماموپلاستی باید دارای تخصص و تجربه قابل توجه در زمینه ماموپلاستی باشد. این تجربه می‌تواند از تعداد زیادی عمل موفق در این زمینه نشات بگیرد.

2. مهارت‌های جراحی: جراح برتر باید دارای مهارت‌های بالینی و جراحی فوق‌العاده‌ای باشد. این شامل دقت در جزئیات، توانایی کنترل لرزش دست و داشتن طراحی دقیق طرح جراحی است.

3. تحصیلات و آموزش: جراح ماموپلاستی برتر باید از تحصیلات مرتبط و آموزش‌های پیشرفته در زمینه جراحی پستان و ماموپلاستی برخوردار باشد.

4. فهم انسانی: در کنار مهارت‌های پزشکی، یک جراح برتر باید دارای فهم عمیق از نیازها و انتظارات بیماران باشد و توانایی داشته باشد که با احترام و اهمیت به این نیازها پاسخ دهد.

5. تجهیزات و فناوری: بهترین جراح ماموپلاستی باید از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های جدید در جراحی پستان استفاده کند تا بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورد.

6. قدرت ارتباطی: توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران برای توضیح موارد مختلف و پاسخ به سوالات آن‌ها نیز یک ویژگی مهم برای یک جراح برتر است.

7.نمونه کار های قبلی :دیدن و بررسی نمونه کارهای انجام شده و نتایج گذشته جراحان میتواند به شما در انتخاب یک پزشک شایسته برای انجام عمل ماموپلاستی کمک کند.

به همه این نکات توجه کنید و برای پیدا کردن بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد، به تحقیق و مشورت با متخصصان مختلف مشغول شوید.

سخن پایانی

در طی مقاله اطلاعات کامل در رابطه با عمل زیبایی کوچک کردن سینه به صورت کامل به شما توضیح داده شد. این که متقاضیان این عمل زیبایی چه کسانی هستند و برای انتخاب پزشک متخصص چه نکاتی را باید انتخاب کنید، به صورت کامل توضیح داده شد. دوران مشاوره و دوران نقاهت می توانند مهمترین موارد در این عمل زیبایی باشند و اگر شما اطلاعات درمانی و دارویی خود را در جلسه مشاوره به پزشک متخصص خود ندهید ممکن است عمل زیبایی شما با مشکلات زیادی روبرو شود.

در صورتی که هرگونه سوالی در رابطه با این عمل زیبایی می توانید از تیم مشاوره ما در همین برگه بپرسید و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

هزینه عمل به عوامل مختلفی بستگی دارد از قبیل نوع عملی که می خواهد روی سینه انجام شود ، نوع بیمارستان ، یا در صورت گذاشتن پروتز برندی که پروتز میگذارید

برای عمل کوچک کردن سینه یا همان ماموپلاستی حداقل باید دو ماه از زمان شیردهی گذشته باشد

برای انجام ورزش سنگین پس از ماموپلاستی یا جراحی زیبایی کوچک کردن سینه باید حداقل سه ماه از تاریخ عمل گذشته باشد

نظرات درباره ماموپلاستی عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد + هزینه 1403

 • هانیه
  کاربر : هانیه
  یکشنبه, 08 مرداد 1402

  سلام وقت بخیر من بچم یک سال سه ماهش هست هنوز شیر میخوره آیا میشه این عمل انجام داد تو دوران شیر دهی یا نه

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  یکشنبه, 08 مرداد 1402

  سلام وقت بخیر نه تو این دوران اصلا نباید این کار رو انجام بدید

 • نانی
  کاربر : نانی
  سه شنبه, 27 دی 1401

  سلام وقت بخیر آیا قبل از بارداری و شیردهی میشه این عمل رو انجام بدم؟ در صورتی که شاید سه سال دیگه قصد بارداری داشته باشم با انجام عمل در تضاد هست؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 27 دی 1401

  با درود ضمن تشکر از ارسال نظر توسط شما . بله می توانید . بارداری و شیردهی به صورت موقت باعث افزایش حجم سینه می شود. و در موارد معدودی حجم کاهش پیدا نمیکند. بهتر هست تکنیک جراحی کوچک کردن سینه انتخاب کنید که کمترین ریسک را در این زمینه داشته باشید

 • محمد علی
  کاربر : محمد علی
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  آخه چرا!!!!

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  سپاس از ارسال نظر شما

 • مژگان جابری
  کاربر : مژگان جابری
  دوشنبه, 07 آذر 1401

  می توانیم هر چقدر مد نظر داریم کوچک کنیم؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 07 آذر 1401

  خیر ، این مورد با توجه به موازین علمی هست و نمی شود بیشتر از حد مجاز کوچک کرد

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با ماموپلاستی عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد + هزینه 1403

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما