کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

جراحی بوکال فت در مشهد ، بهترین جراح بوکال فت در مشهد

یکشنبه, 12 تیر 1401

جراحی بوکال فت مشهد + بهترین جراح بوکال فت در مشهد و هزینه 1403

جراحی بوکال فت یکی از جراحی ها هست که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته هست در شهر مشهد هم این عمل توسط کلینیک ها و جراحان متخصص انجام می شود . خیلی از مدل ها را دیده اید حتما که صورت تراشیده و زیبایی دارند و در عین طبیعی بودن و لاغر بودن صورت زاویه دار و زیبایی دارند .داشتن صورت استخوانی و گونه های برجسته و زاویه دار  یکی از پرطرفدارترین ترند های زیبایی است .جراحی بوکال فت این امکان را به شما می دهد تا صورت بسیار زیباتری داشته باشید . کلینیک دکتر طالب زاده- ایوازه با افتخار این عمل را برای زیباجویان عزیز در مشهد انجام می دهد

جراحی بوکال فت چیست:

بوکال فت یک روشی هست که خیلی مورد توجه سلبریتی های داخل یا خارج از کشور قرار گرفته است و به صورت کاملا طبیعی باعث کانتورینگ صورت و زاویه دار کردن آن می شود .افرادی که صورت گرد یا تپل دارند یا دچار اضافه وزن هستند یا از فرم صورت خود راضی نیستند, با جراحی و برداشتن پد های چربی زیر گونه خود میتوانند به ایده آل صورت خود دست یابند . این عمل همراه با ساکشن غبغب می تواند نتایج بسیار عالی را برای کسانی که چربی اضافه دارند داشته باشد

جراحی بوکال فت در مشهد چیست

 

جراحی بوکال فت یک عمل عالی است که به وسیله آن می توانید از شر چربی های اضافی گونه ها خلاص شد.

روشی که انجام می شود اینه که از داخل لپ یا دهان یک برش کوچکی در ناحیه که تجمع چربی را دارید  ایجاد می شود که این برش به عرض یک سانتی متر بیشتر نیست که از طریق همین برش کوچک و بی حسی موضعی در عرض یک ساعت تخلیه چربی انجام می شود. بدون اینکه جای زخم باقی بماند یا تغییر خاصی روی صورت ایجاد شود خط زیبایی زیر گونه و صورت زاویه دار می شود . و نتیجه عمل همان لحظه بعد از جراحی قابل نمایان است. این عمل برای برای کسانی که تمایل برای تزریق چربی یا ژل ندارند و دوست دارند صورت زاویه داری داشته باشند بسیار مناسب است.

در حقیقت این عمل جراحی تخلیه چربی صورت که به اصطلاح بوکال گفته می شود که همانطور که گفته می شود این عمل با ایجاد لاغری در صورت و مهم تر از همه لاغر کردن صورت که حتما متخصص زیبایی در مشهد می داند شیوه لاغر کردن صورت یا برداشتن صورت چگونه در چه حالت باشد که زاویه مد نظر و بیشترین زیبایی را داشته باشد.

بهترین جراح بوکال فت در مشهد

جراحی زیبایی بوکال فت مانند عمل زیبایی بلفاروپلاستی از نوع جراحی ها های حساس هست که در آن دقت و تجربه بسیار مهم هست چون علاوه بر اینکه دکتر باید همیشه به سلامت بیمار توجه داشته باشد برای اینکه نتیجه جراحی مناسب باشد و زیبا باشد جراح باید ظرافت و زیبایی شناسی بالایی داشته باشد . خیلی از افراد به ما مراجعه میکنند که بوکال فت را انجام داده اند ولی حجم چربی که تخلیه شده هست بیش از حد بوده هست و چهره زیبایی خود را از دست داده هست و حالت استخوانی به خود میگیرد که برای این افراد به دنبال تزریق چربی به صورت می رویم که نتیجه مناسب شود در زیر به ویژگی های بهترین جراح بوکال فت در مشهد می پردازیم:

 • از لحاظ علمی دارای مدارک معتبر باشد
 • تجربه در این زمینه داشته باشید حتما نمونه کارها رو ببینید و به تحقیق در مورد نمونه کارها باشید
 • جنبه زیبایی شناسی دکتر رتبه بالایی داشته باشد . این مورد هم از طریق نمونه کارها و یا در مطب ایشان قابل پیگیری هست
 •  جراح بوکال فت کاملا برای شما وقت بگذارد و با شما صادق باشد این مورد در جلسه مشاوره و نحوه پاسخ دادن جراح و همچنین سوال کردن از سایر کسانی که با ایشان عمل کرده اند مشخص هست
 • محدودیت ها و عوارض ناشی از این عمل را به طور کامل برای شما توضیح دهد 
 • از لحاظ هزینه ای در چارچوبی که شما برای این عمل در نظر گرفته اید باشد

 

دکتر طالب زاده بهترین جراح بوکال فت در مشهد

آیا بوکال فت باعث آب شدن گونه ها می شود؟

ناگفته نماند بسیار زیادی هستند که داشتن لپ و گونه را نشانه زیبایی بیشتر می دانند که البته اگر زاویه مد نظر را در صورت داشته باشند بیراه نیست عقیده آنها ولی اگر صورت گرد باشد یا لپ ها تپل یا چاق باشند گویی که در داخل دهن خود یک توپی قرار داده اند و این مساله موقع خندیدن نمو بیشتری پیدا میکند بنابراین نیاز به انجام این عمل را احساس می کنند و دنبال راهی برای خلاص شدن چربی ها اقدام میکنند . در واقع برای برداشتن چربی ها راهی به جز این عمل جراحی صورت نیست که بهترین نتیجه را داشته باشد حتی رژیم های لاغری این قسمت از صورت را کمتر لاغر میکنند و بقیه صورت را بیشتر لاغر میکنند 

بوکال فت در سلبریتی ها

برای انجام بوکال فت چه کارهایی واجب هست:

 1. مشاوره خوب با دکتر موردنظر خود
 2. تخلیه کامل چربی
 3. مراقبت بعد از جراحی
 4. انجام جراحی توسط متخصص حراجی
 5. قبل از انجام بوکال فت ناشتا باشید
 6. چند روز قبل از عمل سیگار استعمال نکنید
 7. بهتر از پیش از عمل از دهانشویه استفاده کنید
 8. مصرف برخی از داروها مانند آسپرین به مدت یک هفته قبل از عمل ممنوع است 

علل ایجاد تپلی لپ

علل ایجاد چربی لپ:

برخی از افراد ممکن است که کلا به دلایل ژنتیکی و ارثی چاقی لپ یا صورت را داشته باشند . ولی کم آبی هم گاهی باعث ایجاد لپ در صورت می شود پس از مصرفروزانه آب به مقدار کافی غافل نشودید .

یک سری از افراد هم هستند که هیچ گونه فعالیت بدنی روزانه نداشته و از برنامه غذایی مناسب و اصولی هم برخوردار نیستند و دچار اضافه وزن می شوند و این وزن اضافه باعث چاقی صورت و لپ می شود .

مبتلا به بعضی از بیماری ها مثل تیروئید و بیماری های کلیوی وجب شکل گرفتن چربی زیر گونه و چاقی صورت و لپ می شود.

و استفاده کردن بیش از اندازه الکل .

تخلیه چربی برای کسانی که در قسمت تحتانی گونه خود به دلیل چاقی و عوامل ارثی و ... دارای چربی اضافی هستند انجام می شود.

هزینه بوکال فت مشهد

هزینه بوکال فت (Buccal Fat) در مشهد، بسته به مرکز و کلینیک مورد نظر، تجربه و تخصص پزشک، تعداد جلسات، و میزان چربی که باید از داخل دهان برداشته شود، متفاوت خواهد بود. با این حال، برای اطلاعات دقیق‌تر، می‌توانید با مراکز مختلف و پزشکان تخصصی در این زمینه در مشهد تماس بگیرید.

به طور کلی، هزینه بوکال فت در ایران، بسته به شهر و مرکز درمانی، بین 6 تا 15 میلیون تومان است. با توجه به اینکه مشهد یکی از شهرهای بزرگ ایران است، هزینه بوکال فت در این شهر نیز احتمالاً در این رنج قیمتی خواهد بود.

در هر صورت، برای اطلاعات کامل و جامع تر و قیمت های به روزتر، بهتر است با مراکز مختلف و پزشکان تخصصی در این زمینه در مشهد تماس بگیرید و با آن ها مشورت کنید. همچنین، باید توجه داشت که هزینه های درمانی مختلف در هر کشور و حتی در هر شهر ممکن است متفاوت باشد و بسته به نوع درمان و تجهیزات مورد استفاده، ممکن است تفاوت داشته باشد. هزینه انجام بوکال فت در کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده و ایوازه بنا به میزان چربی که تخلیه می شود و شرایطی که عمل انجام می شود بین 7 تا 9 میلیون تومان هست.

به طور کلی کاندیدای انجام این جراحی بوکال فت باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • بیماری زمینه ای خاص نداشته باشند
 • حالت صورت گرد باشد
 • کسانی که لاغر هستند اما تمایل به داشتن چهره مدلینگ دارند
 • انتظارات آنها از نتیجه عمل منطقی و واقعی باشد
 • باز سنی افراد بین 20 تا 60 سال باشد
 • چربی اضافه زاویه گونه و فک آنها را احاطه کرده باشد

کلینیک دکتر طالب زاده ایوازه

عوارض جراحی بوکال فت:

 • تورم
 • عفونت
 • افتادگی گونه
 • آسیب رسیدن به مجرای بزاق دهان و اعصاب صورت
 • نامتقارن شدن گونه ها
 • احساس درد

جراحی بوکال فت در مشهد چیست

دوره نقاهت بوکال فت چقدر است؟

این عمل مدت دوره مداوای آن برای افراد زیبا رو فرق دارد بعضی از افراد می توانند بعد از دو تا سه روز فعالیت های روزانه خود را شروع کنند.

یکی از مهم ترین مزیت های بوکال فت این نیز نمی باشد که ورم و سیاهی زیادی ندارد به همین دلیل بیمار در ساعات کوتاهی بعد از عمل ترخیص می شود.

ممکن است فرد زیباجو تا چند روز بعد از عمل احساس درد یا ناراحتی داشاه باشد که با مصرف داروهای مسکن میتواند آن درد را برطرف یا کم کند.

در این عمل هیچ جای زخم و اسکاری باقی نمی ماند تنها یک درصد امکان دارد در 1 الی 2 روز ابتدای جراحی جای زخم و بخیه همراه با خونریزی باشد که خوشبختانه جای بخیه در داخل دهان پس از مدتی به طور کامل برطرف می شود.

مزایای جراحی بوکال فت

مزایای جراحی بوکال فت:

 • بوکال فت جای زخم و اسکار باقی نمیگذارد
 • برش های این جراحی از داخل دهان می باشد و بر روی پوست هیچ برشی ایجاد نمی شود
 • به راحتی برای خود صورت مدلینگ ایجاد کنید
 • جوانتر شدن چهره
 • برجسته شدن گونه ها
 • اعتماد به نفس بالا
 • کانتور صورت

اقدامات بعد از بوکال فت

 

مراقب های بعد از عمل بوکال فت :

 • تا سلامتی کامل خود را بدست آورید از کشیدن و استفاده کردن دخانیات و سیگار خود داری کنید
 • تا چند روز بعد از عمل تا جایی که امکان دارد از غذاهای آبکی و نرم مصرف کنید
 • زمان استراحت و خواب سر خود را بالا نگه دارید
 • از انجام دادن ورزش های سنگین که امکان و احتمال برخورد با صورت جلوگیری کنید.
 • تا بهبودی کامل خود حتی الامکان از گن استفاده کنید
 • تا چند روز بعد از عمل مصرف الکل را کنار بگذارید
 • داروهای تجویزی دکتر مورد نظر خود را به موقع مصرف کنید
 • بعد از مصرف هر وعده غذای دهان خود را با سرم های مخصوص شست و شو دهید

 

جراح بوکال فت در مشهد

نظرات مردم در مورد بوکال فت

نظرات مردم در مورد بوکال فت متفاوت است. برخی افراد با این روش راضی هستند و می‌گویند که باعث کاهش حجم صورت و بهبود ظاهر آن شده است. اما برخی دیگر از این روش راضی نیستند و اعتقاد دارند که باعث تغییر شخصیت و جذب نظرهای منفی می‌شود.

همچنین، برخی از افراد پس از انجام این روش، احساس درد و تورم در منطقه دهان و صورت دارند که در برخی موارد ممکن است برای چند روز به طول بیانجامد. همچنین، اگر این روش توسط پزشک ناشناخته و تجربه‌ای انجام شود، ممکن است باعث عوارض جانبی و نارسایی های زیبایی شود.

در هر صورت، قبل از تصمیم گیری برای بوکال فت، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و به دقت اطلاعات لازم درباره عملیات، عوارض و نتیجه‌های آن را بدست آورید. همچنین، اگر قصد دارید این روش را انجام دهید، بهتر است از پزشکان و مراکز معتبر و با تخصص در این زمینه استفاده کنید.

در واقع این عمل جراحی تخلیه چربی صورت هست که به اصلاح بوکال گفته می شود که یک عمل عالی است که به وسیله آن می تواند از شر چربی های اضافی گونه ها خلاص شد.

این عمل یکی از عمل های بسیار راحت هست ولی برداشتن چربی دهان تا حدی ناراحت کننده هست ولی معمولا در این عمل اگر دردی هم باشد با دارو قابل کنترل هست

در جواب این سوال میتوان گفت بله . البته زیادی چاق شدن خوب نتیجه این عمل را برگشت پذیر میکند و یا با افزایش سن تا حدی تا نتیجه این عمل را تحت تاثیر قرار می دهد

نظرات درباره جراحی بوکال فت مشهد + بهترین جراح بوکال فت در مشهد و هزینه 1403

 • مرضیه حلیم
  کاربر : مرضیه حلیم
  سه شنبه, 10 بهمن 1402

  ایامیشه باجراحی بوکال فت صورت روزاویه سازی وکانتورکرد

 • مرضیه حلیم
  کاربر : مرضیه حلیم
  سه شنبه, 10 بهمن 1402

  ایاجراحی بوکال فت فقط دریه قسمت ازصورت انجام میشود

 • زهرا
  کاربر : زهرا
  چهارشنبه, 22 آذر 1402

  سلام من انجام دادم خیلی راضی بودم

 • هموطن
  کاربر : هموطن
  یکشنبه, 07 آبان 1402

  سلام، آیا با انجام این عمل می‌توان لب پایین را کمی کوچک کرد

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  یکشنبه, 07 آبان 1402

  سلام بله می شود

 • یکتا
  کاربر : یکتا
  دوشنبه, 15 خرداد 1402

  عمل بوکال فت در شیردهی موردی ندارد؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 16 خرداد 1402

  خیر مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد

 • خدیجه
  کاربر : خدیجه
  دوشنبه, 01 اسفند 1401

  میشه عمل بوکال فت توسط خانم انجام شود ‌‌ اصلا دکتر خانم دارید ؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 01 اسفند 1401

  با سلام احتراما در کلینیک ما متخصصان خانم و آقا هستند که به فراخور عمل و شرایط خدمت رسانی میکنند

 • پروانه
  کاربر : پروانه
  پنجشنبه, 13 بهمن 1401

  من عمل انجام دادم پیش شما.
  خیلی خوش اخلاق و صبور و کاردست بودید خانم ایوازه

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 14 بهمن 1401

  ممنون از ارسال نظر

 • Mohadese
  کاربر : Mohadese
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  سلام ببخشید وقتی گونه افتاده بشه و نامتقارن پس این عمل روی زیبایی تاثیری ندارد بلکه مدل صورتو خراب می‌کنه

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 23 آذر 1401

  با تشکر از در ارسال نظر شما

 • Mohadese
  کاربر : Mohadese
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  سلام ببخشید وقتی گونه افتاده بشه و نامتقارن پس این عمل روی زیبایی تاثیری ندارد بلکه مدل صورتو خراب می‌کنه

 • مهناز مقدم
  کاربر : مهناز مقدم
  پنجشنبه, 12 آبان 1401

  میشه هم چربی رو خارج کرد و هم ژل به چانه تزریق کرد؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 12 آبان 1401

  اگر هر دو در یک ناحیه باشند خیر پیشنهاد نمیکنیم

 • زهرا فرهادی
  کاربر : زهرا فرهادی
  پنجشنبه, 21 مهر 1401

  سلام
  من از شهرستان میخام بیام میشه مشاوره و انجام عمل رو تو یه روز انجام داد؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 22 مهر 1401

  با سلام لطفا به صورت تلفنی قبلش هماهنگی های لازم رو انجام بدید

 • عاطفه
  کاربر : عاطفه
  دوشنبه, 04 مهر 1401

  سلام ،هزینه بوکال فت چقدر هست میدونم بستگی به میزان چربی داره اما ممنون میشم حدودی بگید

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  شنبه, 09 مهر 1401

  با درود احتراما با شماره های مندرج تماس بگیرید

 • غلام علی کربلایی نما
  کاربر : غلام علی کربلایی نما
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  زن خوبه لپ داشته باشه هاااا . لپ . خالی نکنید

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  ممنون از ارسال نظر شما

 • انسیه
  کاربر : انسیه
  جمعه, 25 شهریور 1401

  واسه انجام این عمل بیهوش میکنید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 25 شهریور 1401

  با سلام خیر نیاز به بیهوشی ندارد

 • محدثه رضایی
  کاربر : محدثه رضایی
  سه شنبه, 18 مرداد 1401

  کاشکی توضیح میدادید که این برگشت پذیر هست یا نه !!!

 • دکتر طالب زاده - ایوازه
  دکتر طالب زاده - ایوازه
  سه شنبه, 18 مرداد 1401

  احتراما توضیح داده شده هست و حتی در بخش سوالات هم پاسخ داده ایم که این عمب دایمی هست و برگشت پذیر نیست . البته زیادی چاق شدن خوب نتیجه این عمل را برگشت پذیر میکند و یا با افزایش سن تا حدی تا نتیجه این عمل را تحت تاثیر قرار می دهد

 • دکتر طالب زاده - ایوازه
  دکتر طالب زاده - ایوازه
  سه شنبه, 18 مرداد 1401

  احتراما توضیح داده شده هست و حتی در بخش سوالات هم پاسخ داده ایم که این عمل دایمی هست و برگشت پذیر نیست . البته زیادی چاق شدن خوب نتیجه این عمل را برگشت پذیر میکند و یا با افزایش سن تا حدی تا نتیجه این عمل را تحت تاثیر قرار می دهد

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با جراحی بوکال فت مشهد + بهترین جراح بوکال فت در مشهد و هزینه 1403

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما