دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

افرادی که نباید هایفوتراپی انجام دهند

جمعه, 23 دی 1401

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

حتماً شما هم می دانید پیری پوست یکی از عواملی است که هیچ فردی نمی تواند تا پایان عمر آن را از خود دور کند. هر چقدر زمان می گذرد و بر عمر افراد اضافه می‌شود ممکن است آن ها آن شادابی و طراوت اولیه خود را نداشته باشند، بنابراین هر چقدر احساس کنند که پوستشان طراوت خود را از دست داده است با کاهش اعتماد به نفس روبرو می شوند، در مقابل اگر پوستی تمیز و با طراوت داشته باشند این عمل منجر به افزایش اعتماد به نفس آن ها می گردد. لذا به راحتی می توانند در جمع های خانوادگی و سایر تجمعات شرکت نمایند. در دنیایی که اکنون در آن زندگی می کنیم به منظور رفع مشکلات پیش رو دیگر نباید نگران این گونه مسائل باشیم؛ چرا که با علم و تکنولوژی رو به‌رو هستیم که هر روزه پیشرفت کرده و موارد جدیدتری را در مقابل ما قرار می دهد. یکی از مسائلی که امروزه به منظور رفع چین و چروک و پیری های در صورت وجود دارد می توان لیفت صورت را معرفی نمود.

عمل لیفت چهره با یکسری شیوه های متعددی صورت می‌گیرد که هایفوتراپی یکی از تکنولوژی های بسیار پیشرفته به منظور لیفت کردن چهره می باشد.

هایفوتراپی تهاجمی یا غیر تهاجمی

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که همزمان با افزایش طول عمر پوست صورت با شل شدگی مواجه شود که این مسئله در زیبایی و ظاهر افراد تاثیر بسزایی دارد. سن که بالا می رود شاهد شل شدگی پوست هستیم و این شل شدگی منجر به ایجاد چین و چروک و همچنین غبغب می گردد. همان گونه که گفتیم یکسری شیوه های درمانی بسیار موثری به منظور رفع چین و چروک ها و لیفت صورت موجود است اما در نظر داشته باشید که برخی از این شیوه ها به صورت تهاجمی عمل کرده و ممکن است پس از انتخاب آن ها یکسری مشکلاتی را برایتان به وجود آورد‌ هایفوتراپی یکی از شیوه های بسیار امن برای لیفت کردن پوست چهره شما می باشد. در مقایسه با شیوه های متعددی که همواره افراد آن ها را به منظور افزایش زیبایی به کار می‌گیرند هایفوتراپی یکی از روش‌های درمانی محسوب می‌شود که دارای امواج فراصوتی می باشند که در واقع افراد با استفاده از این شیوه درمانی به دنبال یک روش درمانی امن هستند.

هایفوتراپی تهاجمی یا غیر تهاجمی

همچنین بخوانید : تزریق چربی به صورت

تحریک سلولها با هایفوتراپی

توجه داشته باشید که در روش درمانی هایفوتراپی با استفاده از یک دستگاه یکسری امواجی را به قسمت های زیر پوست ارسال می‌ کنند لذا گرمایی را در آن قسمت به وجود می آورد که با استفاده از امواج فرستاده شده به قسمت زیر پوست یک بار دیگر سلول ها تحریک می شوند که عملیات کلاژن سازی را انجام دهند؛ به این شکل می توان عملیات هایفوتراپی را انجام داد و از این طریق بار دیگر افراد لیفت صورت، جوانسازی و درمان حتمی شل شدگی پوست را تجربه می کنند.

هایفوتراپی دارای کاربرد های بسیار زیادی است که می توان آنها را مد نظر قرار داد. از مهمترین آن ها می توان به لیفت چانه، لیفت گونه ها، از بین بردن خطوط مربوط به چانه، پیشانی و کاهش چین و چروک های موجود بر روی پیشانی، رفع چین و چروک های بالای گردن، رفع چین و چروک هایی را که بر گوشه لب ایجاد شده است رفع شل شدگی پوست صورت و افزایش طراوت و نشاط پوست صورت، جوانسازی، کمک به از بین بردن چین و چروک هایی که بر روی صورت ایجاد شده اند، همچنین رفع غبغب و چروک هایی که در اطراف چشم ایجاد می شوند و غیره اشاره نمود.

در نظر داشته باشید که هایفوتراپی یکی از شیوه های درمانی محسوب می‌ شود که بسیار پیشرفته عمل می‌کند و عمدتاً بدون انجام هیچ گونه جراحی به لیفت صورت می پردازد.

اگر می خواهید به یک نتیجه مطلوب برسید برای انجام هایفوتراپی یک الی سه جلسه باید این کار را انجام دهید.

نتایجی که با استفاده از روش درمانی هایفوتراپی به دست می‌آورید تقریباً یک الی دو سال ماندگاری خواهد داشت. در نظر داشته باشید که هر یک از جلسه هایی که به عنوان درمان می روید دارای مدت زمان اندکی بوده که تقریباً ۳۰ الی ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

به طور کلی هایفوتراپی بدون هیچگونه برش یا تزریقاتی صورت می‌گیرد که در مقابل درد و یا خونریزی را به دنبال نخواهد داشت از این رو صورت پانسمان نشده و چهره را بر هم نخواهد زد. بهتر است بدانید که هزینه هایفوتراپی در مقایسه با جراحی هایی که صورت می گیرد بسیار کمتر است.

تحریک سلولها با هایفوتراپی

همچنین بخوانید : تزریق ژل

کدام قسمتهای بدن با هایفو درمان میشوند؟

بهتر است بدانید ناحیه هایی که به طور معمول می توان با استفاده از شیوه درمانی هایفوتراپی انجام داد خط فک و غبغب، ابرو و پیشانی، گونه، چانه، فک و گردن می باشد.

هایفوتراپی یکی از شیوه هایی است که تمام افراد نمی توانند آن را به راحتی انجام دهند به عبارت دیگر برخی از افراد از انجام هایفوتراپی با توجه به شرایطی که دارند منع می شوند و نباید تحت هیچ شرایطی از روش درمانی هایفو استفاده کنند؛ چرا که ممکن است همزمان با انجام این روش یکسری مشکلاتی برای آن ها ایجاد گردد. ما در اینجا برای شما برخی از افرادی که بایستی از انجام هایفوتراپی بپرهیزند سخن می گوییم.

- آن دسته از افرادی که با توجه به بیماری که داشته اند شیمی درمانی کردند نباید هایفوتراپی را انجام دهند؛ چرا که امواج هایفو ممکن است تا حدی برای این گونه از افراد خطر به همراه داشته باشد پس حتماً پیش از اینکه به فکر هایفو درمانی باشید از پزشک متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.

- با توجه به اینکه عدم برقراری تعادل میان هورمون های تیروئید منجر به ایجاد خشکی پوست می گردد بنابراین آن دسته از افرادی که با کم کاری تیروئید مواجه هستند توصیه می کنیم که پس از اینکه به درمان این مشکل پرداختند از روش درمانی هایفوتراپی استفاده نمایند.

 یکسری داروهایی است که معمولاً سیستم ایمنی را سرکوب می کنند که در واقع به این داروها کورتیکواستروئید می گویند. بهتر است بدانید داروهای کورتیکواستروئید چه داروهایی هستند که همواره به منظور درمان برخی از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرند. این داروها نیز همانند بسیاری از داروهای دیگر افزون بر خاصیتی که دارند ممکن است یکسری عوارضی نیز به دنبال داشته باشد از این رو توصیه می کنیم که اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که از داروهای سرکوب کننده ایمنی استفاده می‌کنید باید حتماً تا پس از اتمام دوره درمان خود از روش درمانی هایفوتراپی به منظور رفع مشکلات شل شدگی پوستی خودی کمک نگیرید.

کدام قسمتهای بدن با هایفو درمان میشوند؟

همچنین بخوانید : تزریق بوتاکس در مشهد

- دیابت یکی دیگر از مواردی است که در مدت طولانی منجر به آسیب رساندن به میکرووسکولار می گردد. در حقیقت استفاده از روش درمانی هایفوتراپی از طریق آسیب های کاملا کنترل شده به پوست کمک می کند تا فرایند خود را بهتر پیش ببرد اما اگر این رگ ها دچار آسیب شده باشند ممکن است برای پوست شما کبودی و ورم را به دنبال داشته باشد.

- با توجه به اینکه هایفوتراپی میزان نفوذ اندکی دارد بنابراین برای جنین و مادر آسیب وارد نمی کند، اما بهتر است از این کار در دوران شیردهی یا بارداری جلوگیری نمایید. اگر چه تحقیقاتی بر روی اثر هایفو بر روی مادر و جنین به اثبات نرسیده است که آن‌ها را به خطر نیندازد و یا مشکلی ندارد اما توصیه ما به شما این است که حتی الامکان مادران باردار و مادران شیرده از روش هایفو استفاده نکنند یا این روش درمانی را پس از اتمام دوره بارداری و یا اتمام دوره شیردهی استفاده کنند.

- دقت داشته باشید که هایفوتراپی یکی از شیوه هایی است که عضلات را تحریک می کند و با این کار تلاش می‌کند تا چین و چروک های موجود را صاف کند، اما اگر شخصی پیش از انجام هایفوتراپی از طریق استفاده از انواع بوتاکس عضلات خود را فلج نموده باشد ممکن است آنگونه که باید نتیجه مطلوب را به دست نیاورد. اگر چه استفاده از شیوه‌ های درمانی مختلف برای یک مدت زمان معین فعالیت خود را انجام می دهند و پس از اتمام دوره می توانید هر یک از روش هایی را که مد نظرتان است را مورد استفاده قرار دهید.

- یکی از موارد منع مصرف برای افرادی است که در ناحیه های گوناگون چهره و یا حتی گردن استنت فلزی قرار دارد. به طور کلی زمانی که در چهره و یا گردن استنت فلزی موجود است و یا حتی ایمپلنت دندان منجر می‌شود زمانی که فرد در حال انجام روش درمانی هایفوتراپی است احساس درد شدیدی داشته باشد. به منظور پیشگیری از هرگونه عوارضی برای بدن و دندان های شما بهتر است از یکسری پدهایی استفاده کنید که این پدها مخصوص قرارگیری میان پوست صورت و میان استنت است.

- در نظر داشته باشید که ممکن است برخی از افراد بر روی صورت خود یکسری خال های پوستی یا رنگی داشته باشند که بافت آن ها به طور عجیبی است، بنابراین تحریک هر یک از این خال های پوستی با استفاده از هر شیوه ای امکان دارد عوارض خطرناکی را نیز در پی داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید محلی را درمان کنید و در آن محل خال وجود دارد بنابراین بهتر است قبل از اینکه هایفوتراپی را انجام دهید حتماً با پزشک متخصص در این زمینه صحبت کنید، اگر چه شیوه های متعددی به منظور حذف خال های صورت وجود دارد.

- بهتر است افرادی که پوست آن ها دارای چین و چروک زیاد و یا شل شدگی بیش از حد است شیوه درمانی هایفوتراپی را انجام ندهد. اگرچه هایفوتراپی به منظور لیفت نمودن پوست صورت از جمله شیوه های بسیار تاثیر گذار و قوی به حساب می آید اما تاثیر آن بر روی پوست هایی که بیش از حد دچار شل شدگی شده‌اند احساس نمی شود. در حالت کلی می توان گفت عملیات کلاژن سازی پس از دوره ۶۵ سالگی به طور اندک انجام می شود چرا که هایفوتراپی تاثیر زیادی بر روی تحریک نمودن انواع سلول های پوست نخواهد داشت.

دقت داشته باشید که اگر می خواهید از شیوه درمانی هایفوتراپی استفاده کنید و پوست خود را لیفت و جوان سازید تمامی مشکلاتی که ممکن است در بدن شما وجود داشته باشد و یا هر دارویی که مصرف می‌کنید را با پزشک خود در میان بگذارید.

 

این روش برای جوان سازی صورت هست و بنا به درجه پیری صورت برای هر فرد متفاوت هست ولی معمولا برای افراد در میانسالی بهترین گزینه هست یعنی بین 30 تا 50 سال

این روش کامل بدون درد هست و هیچ دردی را موقع انجام حس نمیکنید با این حال شاید موقع انجام هایفوتراپی صورت احساس سوزن سوزن شدن صورت که البته آن هم بدون درد هست را داشته باشید

نظرات درباره چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

آخرین مقالات
08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و معایب

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوان سازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما