دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

پروتز باسن در مشهد : روش های بزرگ کردن باسن با پروتز + باسن مصنوعی

بافت مصنوعی باسن که به نام پروتز باسن شناخته می شود یکی از راه های حجیم کردن باسن هست اصلی‌ترین دلیلی که فرآیند پروتز باسن انجام میشود ماندگاری و فرم دهی زیبایی است که برای این ناحیه انجام می شود و با توجه به ماندگاری بالایی که این عمل زیبایی دارد امروزه مورد توجه خانمها قرار گرفته است و میتوان با این عمل زیبایی باسن را حجیم تر کرد تا شکل کاملاً طبیعی به خود بگیرد.

با توجه به اینکه عمل زیبایی پروتز باسن دارای تنوع زیادی می باشد و به روش‌های مختلف این عمل زیبایی قابل انجام است، این مقاله را برای شما آماده کرده ایم تا تمام نکاتی که مربوط به فرایند پروتز باسن و نکات استاندارد که می توانید بهترین نتیجه را از این عمل زیبایی به دست آورید در اختیار شما گذاشته ایم پس تا انتها با ما همراه باشید.

پروتز باسن چیست؟

پروتز باسن چیست؟

پروتز برای باسن یکی از روش های خوش فرم کردن باسن هست . این پروتز یک بافت انعطاف پذیر و به صورت مصنوعی هست که مانند باسن در آمده هست شما می توانید برای اینکه راحت تر متوجه بشوید یک بادکنک که دارای آب هست را در نظر بگیرید . پروتز برای باسن سال های اخیر توجه و استفاده بیشتری شده هست قبلا پروتز بیشتر برای سایر قسمت ها استفاده می شد مخصوصا پروتز سینه از اولین عمل های جراحی در حوزه زیبایی برای پروتز بود

چه کسانی می توانند پروتز باسن انجام دهند؟

قرار دادن پروتز برای باسن یا باسن مصنوعی منع خاصی برای کسی ندارد و تقریبا همه می توانند استفاده کنند ولی خوب یک سری شرایط دارد که در اینجا به آن شرایط میپردازیم ولی در نظر داشته باشید که حتما با پزشک متخصص زیبایی حتما مشورت لازم را داشته باشید و انتظارات و محدودیت های خود را با ایشان در میان بگذارید شرایط عمومی برای انجام این عمل موارد زیر هست:

  • مشکل زمینه ای نداشته باشید و آزمایش های لازم قبل از انجام این عمل را به خوبی پاس کرده باشید
  • قصد تغییر وزن زیادی نداشته باشید(توجه داشته باشید که این عمل یکی از کاندید های اصلی برای انجام این عمل کسانی هستند که وزن خود را زیاد کاهش داده اند)
  • در دروان باداری نباشید یا قصد بارداری نداشته باشید
  • دنبال روش با دوام تر نسبت به سایر روش ها مانند تزریق چربی به باسن هستید
  • چربی مورد نیاز برای تزریق چربی به باسن نداشته باشید 
  • به دنبال روش سریع برای داشتن باسن خوش فرم و زیبا هستید

 

تفاوت پروتز باسن و تزریق چربی

در فرایند پروتز باسن عمل زیبایی انجام می شود که برای فرم دادن باسن صورت می گیرد. این پروتزها از بافت های مصنوعی تشکیل شده‌اند که دارای لایه‌هایی شبه باسن است و باعث می شوند تا باسن به شکل طبیعی سفت و زیبا شود همچنین باعث حجیم کردن باسن میشود.

اما در فرآیند تزریق چربی به باسن این عمل زیبایی بدین صورت است که چربی های بدن خود بیمار گرفته میشود و پس از گذشتن پروسه مشخصی به ناحیه های مورد نظر باسن تزریق می‌شود تا باسن فرد خوش فرم شود.

پروتز یک روش سریعتر نسبت به تزریق چربی هست و نتایج به صورت زودتر مشخص می شود ولی از لحاظ هزینه ای نسبت به تزریق چربی بیشتر هست و همچنین از لحاظ دوام نسبت به تزریق چربی رتبه بالاتری قرار میگیرد

تفاوت تزریق چربی به باسن با پروتز باسن

برندهای معتبر پروتر باسن

پروتز از مواد مصنوعی تشکیل شده است و با توجه به اینکه به صورت دراز مدت در ناحیه عمل قرار میگیرد باید از مواد با کیفیت و برند های معتبر تهیه شده باشد. چرا که برخی برندها می تواند به سلامتی شما آسیب بزند. با توجه به اینکه ناحیه عمل بسیار حساس می باشد اگر از برندهای نامعتبر استفاده کنید احتمال هرگونه خطری برای شما ایجاد می‌شود. پس قبل از اینکه اقدام به پروتز باسن کنید ابتدا با پزشک جراح خود مشورت کنید و از برندهای معتبر برای این عمل زیبایی بهره ببرید. هزینه های هر کدام از این پروتزها متفاوت هستند. اما با توجه به اینکه شما به زیبایی خود اهمیت میدهید به هزینه‌ هایی که برای برند های معتبر ارائه میشود توجه نکنید و بهترین برند را برای پروتز باسن خود انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را نیز مشاهده کنید.

 

عوارض پروتز باسن

قبل از هر چیزی باید بدانید که عمل های زیبایی صرفاً برای بالا بردن حس اعتماد به نفس فرد انجام می‌شود. اما پزشک جراح می بایست تمامی ریسک ها و مواردی که ممکن است به سلامتی فرد آسیب بزند را برای بیمار تعریف کند و هر گونه سوالی که بیمار داشته باشد را پزشک باید پاسخ دهد. اما در حالت کلی پس از عمل زیبایی ممکن است عوارضی برای فرد اتفاق بیفتد که البته این عوارض در صورت مشاهده می توان با مراقبت‌ های خاص این عوارض را از بین برد. البته دانستن این عوارض می تواند به درمان آنها نیز کمک کند.

پس در ادامه به عوارضی که ممکن است پس از عمل زیبایی پروتز باسن برای شما اتفاق بیفتد اشاره می کنیم:

پروتز باسن در مشهد

1: حساسیت داشتن به مواد استفاده شده در جراحی پروتز باسن یکی از علائم شایع در بین بیماران می باشد و این علایم پس از عمل زیبایی پروتز باسن خود را نشان می‌دهند. شما می بایست به سرعت با پزشک متخصص خود تماس بگیرید و فرایند از بین بردن این حساسیت را انجام دهید.

2: در صورتی که در این عمل زیبایی از بیهوشی کامل استفاده کرده باشید پس از به هوش آمدن ممکن است حالت تهوع داشته باشید که این مورد کاملاً طبیعی میباشد و پس از مدتی از بین خواهد رفت.

3: مشاهده کبودی در نواحی جراحی نیز می تواند یکی از عوارض کاملاً طبیعی این عمل زیبایی باشد، که پس از اتمام دوره ریکاوری این کبودی ها نیز از بین خواهند رفت.

4: جابجا شدن پروتز در باسن یکی از مشکلاتی است که می بایست به سرعت به پزشک متخصص مراجعه کنید تا فرآیند متقارن کردن پروتز باسن انجام شده. در این حالت دوره ریکاوری شما ممکن است طولانی تر شود اما جای نگرانی نخواهد بود.

5: پاره شدن پروتز باسن می‌تواند از عوارضی باشد که غیرقابل پیش‌بینی بوده و ممکن است در طی دوره ریکاوری یا پس از دوره ریکاوری اتفاق بیفتد. برای این منظور می بایست از پروتز های با کیفیت و معتبر استفاده کنید تا ریسک چنین اتفاقی کاهش یابد. اما در صورت مشاهده چنین اتفاقی می بایست عمل زیبایی پروتز باسن را مجددا انجام انجام دهید و دوره ریکاوری را طی کنید.

 

عوارض دیگری نیز ممکن است در طی دوره ریکاوری اتفاق می‌افتد که در مقالات بعدی حتما به آنها اشاره خواهیم کرد اما در حالت کلی توجه داشته باشید که تمامی این عوارض و خطرات پروتز باسن توسط پزشک به شما اطلاع داده می شود تا شما با آگاهی کامل اقدام به این عمل زیبایی کنید.

پروتز باسن به صورت خاص

مراقبتها بعد از عمل زیبایی پروتز باسن

اولین نکته در مورد مراقبت های بعد از عمل زیبایی پروتز باسن دوره ی ریکاوری می باشد. این دوره شش ماهه بوده و در طی این دوره بیمار می بایست از پوشش های فشرده باسن استفاده کند. پس از عمل زیبایی ورم هایی در ناحیه عمل زیبایی پروتز باسن ایجاد می‌شوند که باعث حس ناخوشایند به بیمار خواهند شد. در صورتی که از پوشش های فشرده باسن استفاده کنید این ورم ها کمتر دیده می‌شوند و احساس اعتماد به نفس شما حفظ خواهد شد. البته باید بگویم که  ورم ها کاملا طبیعی بوده و به مرور زمان از بین خواهند رفت.

نکته دیگر در مورد حس لامسه ناحیه عمل شده می باشد. بیمار در دوره ریکاوری در ناحیه عمل شده حس لامسه ای نداشته باشید. البته پس از دوره ریکاوری این مشکل برطرف خواهد شد، اما همچنان در این دوره با پزشک خود در ارتباط باشید تا تمامی شرایط شما را بسنجد و اگر نیاز به داروی خاصی بود دارو را برای شما تجویز کند.

بهترین متخصص برای پروتز باسن در مشهد

مشهد یکی از شهر های پیشرو در زمینه جراحی زیبایی هست و به دلیل اینکه از کشورهای همسایه برای هم سفر زیارتی و انجام عمل های زیبایی می آیند متخصصان زیادی در این شهر هستند و افراد حق دارند همیشه به دنبال بهترین متخصص برای انجام عمل های زیبایی خود باشند. شرایط بهترین متخصص زیبایی را در مقالات قبل بررسی کردیم که در مورد بهترین متخصص پروتز باسن در مشهد هم صدق می کند متخصص زیبایی برای انجام این عمل باید مدارک و علم مورد نیاز برای انجام این عمل داشته باشد و همچنین نمونه کار و عمل های موفق داشته باشد و در این مورد تحقیق های لازم را انجام بدهید در مورد برندهایی که برای پروتز کار میکنند اطلاعات کافی در اختیار شما قرار دهند و ملاحضات قبل و بعد از عمل را برای شما روشن کنند و همچنین هزینه هایی که شما در این عمل متحمل می شوید را بیان کنند

 

هزینه عمل زیبایی پروتز باسن

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردم هزینه های عمل زیبایی متفاوت هستند و نرخ ثابت ندارند. این هزینه ها با توجه به نوع برند پروتز و تجربه پزشک و تجهیزاتی که در کلینیک برای زیبایی شما استفاده می شود میتواند متغیر باشد. پس در صورتی که می خواهید بهترین نتیجه را مشاهده کنید به هزینه ها توجه نکنید و از بهترین امکانات، متخصص ترین افراد و بهترین برندهای پروتز برای فرایند زیبایی خود کمک بگیرید. برای اطلاع از هزینه های پروتز باسن با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید 

 

مقالات با دسته بندی پروتز باسن

هر جراحی و بیهوشی ریسک خاص خود را دارد ولی با مشاوره و راهنمایی مناسب این ریسک را می توانید به صفر برسانید 

خیر ، به هیج عنوان ریسک عفونت در پروتز باسن بالا هست ، تزریق چربی همزمان اصلا توصیه نمی شود و غیر همزمان هم توصیه نمی شود

بله پروتز به صورت دائمی هست و نیاز به تعویض ندارد البته اگر نیازی به لیفت داشته باشید بدون مشکل و دست زدن به پروتز انجام می پذیرد

آخرین مقالات
05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

18 خرداد

عوارض و خطرات لیپوماتیک و پیکرتراشی چیست

ادامه مطلب

10 خرداد

لیپوساکشن (Liposuction) چیست؟

ادامه مطلب

08 خرداد

برای داشتن لب های زیبا تزریق ژل انجام دهیم یا تزریق چربی

ادامه مطلب

08 خرداد

راهنمایی برای انتخاب بهترین جراح سینه مشهد

ادامه مطلب

19 اردیبهشت

توصیه و مراقبت های بعد از تزریق چربی

ادامه مطلب

19 اردیبهشت

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک چیست

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

تزریق ژل بهتر هست یا تزریق چربی

ادامه مطلب

01 اردیبهشت

بهترین متخصص زیبایی در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

ادامه مطلب

whatsapp
instagram