کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

تزریق چربی به باسن در مشهد ، بررسی ماندگاری و هزینه بزرگ کردن باسن از طریق تزریق چربی

چهارشنبه, 25 خرداد 1401

تزریق چربی به باسن در مشهد

تزریق چربی به باسن در مشهد باعث می شود باسن خوش فرم و گرد داشته باشید تزریق چربی یکی از راه های حجم دادن و بزرگ کردن باسن هست داشتن باسن خوش فرم و گرد همیشه نماد خوشتیپی و خوش اندامی بوده هست . همانطور که سینه خوش فرم ، لب های زیبا و یا شکم سیسپک و تخت خیلی به شما حس زیبایی و اعتماد به نفس می دهد داشتن باسن خوش فرم هم به شما حس بسیار خوبی را می دهد

چه کسانی نیاز دارند به باسن خود چربی تزریق کنند؟

تزریق چربی به باسن قبل از اینکه ببینیم به چه کسانی باید چربی تزریق شود باید ببینیم چه کسانی می توانند تزریق چربی انجام دهند :کسانی می توانند تزریق چربی انجام دهند که پوست باسنشان سالم باشد یعنی افتادگی بیش از حد پوست در ناحیه باسن نداشته باشند یا شغل و شرایط آنها طوری باشد که بتوانند چند هفته ای خیلی به صورت نشسته نباشند و از همه مهم تر چربی ای برای خارج شدن از بدن داشته باشند که بتوان آن را تزریق کرد.

کسانی نیاز دارن به باسن خود چربی تزریق کنند که شکل و ظاهر باسن آنها زیبایی و برجستگی لازم را نداشته باشد یا باسن کوچکی داشته باشند و از نظر آنها حجم لازم را نداشته باشد

تزریق چربی به باسن چیست؟

افزایش چربی باسن که معمولاً به عنوان لیفت باسن برزیلی (BBL) شناخته می‌شود، یکی از سریع‌ترین روش‌های جراحی زیبایی باسن هست که بسیار در حال رشد است. در طول این عمل، جراح یا متخصص شما چربی را از ناحیه‌ای از بدن  مانند پهلو، ران یا شکم خارج می‌کند. پس انجام فعل و انفعالاتی بر روی چربی سپس چربی با دقت به مناطقی از باسن که نیاز به حجم اضافی دارد قرار می‌گیرد تا باسنی محکم‌تر، گردتر و زیباتر ایجاد کند. در اصل، این روش ترکیبی از بزرگ کردن باسن و لیپوساکشن است.و جراح و متخصص در زمینه زیبایی این چربی ها را از نقاطی بر میدارد که زیبایی قابل توجهی هم در آن نواحی و خطوط ایجاد کند. در تصویر زیر مراحل تزریق چربی به باسن را مشخص کرده ایم

مراحل تزریق چربی به باسن

چربی در یک سری نوارهای نازک در باسن قرار می گیرد که قطر هر پیوند چربی تنها چند میلی متر است. اندازه چربی پیوند شده به اندازه‌ای کوچک است که به رگ‌های خونی مجاور اجازه می‌دهد تا چربی انتقال‌یافته را تا زمانی که منبع خون دائمی خود را ایجاد کند، حمایت کنند. انتقال چربی می تواند ناحیه باسن را پرتر و صاف تر نشان دهد، شکل کلی شما را تقویت کرده و اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد.

پروتز باسن یا تزریق چربی به باسن

عوارض تزریق چربی به باسن چیست؟

بدترین عوارضی که در تزریق چربی به باسن هست همان آمبولی چربی هست که چربی وارد رگ ها شود و باعث انسداد عروق قلبی می شود که این مورد به دلیل تزریق بیش از حد چربی هست که با کمک متخصص متبحر این مورد به حداقل خود رسیده هست. 

پروتز باسن یا تزریق چربی به باسن؟

وقتی صحبت از بهبود ظاهر و زیبایی باسن می شود، همیشه دو گزینه وجود دارد: ایمپلنت یا پروتز باسن و دومی تزریق چربی به باسن. تزریق چربی به باسن یک جایگزین عالی برای پروتز باسن است، به خصوص اگر نتیجه طبیعی تر و راحت تر را دوست دارید.

برخلاف پروتز های باسن، لیفت باسن برزیلی از چربی طبیعی بدن شما استفاده می کند که به بافت گلوتئال پیوند زده می شود تا انحنای بهتری را در باسن ایجاد کند. پروتز باسن امکان ایجاد عفونت بیشتری دارد و نیاز به برداشتن را افزایش می دهد و همچنین تزریق چربی محدودیت ها و عوارض کمتری نسبت به پروتز باسن را دارد و سایر تفاوت های حیاتی می تواند بر تصمیم شما تأثیر بگذارد.

برای اطلاع از مزایا و معایب هر دو گزینه، یک مشاوره با بهترین متحصص زیبایی  در جراحی پلاستیک برنامه ریزی کنید. کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده -ایوازه اطمینان حاصل می کند که شما احساس راحتی می کنید و به شما کمک می کند تصمیمی آگاهانه بگیرید که برای موقعیت منحصر به فرد شما مناسب است.

از آنجایی که بسیاری از مردم احساس می کنند چربی بیشتری دارند (فقط در نواحی مناسب نیستند)، کلمات "انتقال چربی" می تواند دلگرم کننده باشد. انتقال چربی به باسن شما از سایر اندام بدن، مانند ران ها یا پهلوها، می تواند به تغییر شکل بدن شما از طریق انحنا دادن به بخش هایی که چربی خالی می شود به عنوان مثال ایجاد گودی کمر که کمک می کند ظاهری متناسب و جوان داشته باشید.

انجام پروتز باسن برای افراد لاغر اندام گزینه مناسب تر از تزریق چربی به باسشن میباشد .

بهترین متخصص تزریق چربی به باسن در مشهد

 

معایب پروتز باسن

بسیاری از متخصصان زیبایی زیبا کردن و بزرگ کردن باسن را با قرار دادن پروتز در باسن پیشنهاد می کنند، حقیقت این هست که پروتز باسن معایب زیادی دارد که هر یک از آنها می توانند ناراحت کننده باشند. ممکن است آنها را احساس کنید، به خصوص در هنگام نشستن. علاوه بر این، از آنجایی که ماهیچه‌های باسن شما هر زمان که راه می‌روید کار می‌کنند، می‌توانند به ایمپلنت فشار وارد کنند و به طور بالقوه آن را از جای خود خارج کنند و از فرم مد نظر و اولیه خارج شود

 

تزریق چربی به باسن و سینه

هزینه تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن از لحاظ هزینه ای مناسب تر هست نسبت به سایر عمل های زیبایی مخصوصا بر روی باسن . به تزریق چربی به باسن که لیفت باسن برزیلی هم گفته می شود هزینه آن بنا به نیاز و انتظار شما متفاوت هست همچنین این هزینه بستگی دارد به نوع بیهوشی ، نوع مرکز درمانی میزان چربی منتقل شده و ... که همه این موارد کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده -ایوازه آماده مشاوره حضوری و تلفنی به شما عزیزان هست. هزینه تزریق چربی به باسن تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد 

هزینه تزریق چربی به باسن در مشهد وابسته به متخصص پزشکی و مراکز زیبایی مختلف است. برای مثال، برای تزریق چربی به باسن در مشهد، هزینه ها ممکن است بین 10 تا 25 میلیون تومان باشد. با این حال، باید به این نکته توجه داشت که هزینه های تزریق چربی به باسن متفاوت است و به عواملی مانند تجربه پزشک معالج، مکان درمان، میزان چربی مورد نیاز و میزان تزریق چربی بستگی دارد.

اگر قصد دارید تزریق چربی به باسن در مشهد انجام دهید، بهتر است با چندین مرکز زیبایی مختلف مشورت کنید و با توجه به نظر پزشک و قیمت های ارائه شده، تصمیم نهایی خود را بگیرید. همچنین، باید به این نکته توجه داشت که هزینه های جانبی مانند هزینه های بیمارستانی، هزینه های آنستزی و هزینه های پس از عمل جراحی نیز باید در نظر گرفته شود. در نهایت، قبل از انجام هر گونه جراحی زیبایی، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید و در مورد جزئیات روش و هزینه های مربوطه، اطلاعات کاملی دریافت کنید.

اقدامات قبل از تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن یا به عبارتی لیفت برزیلی باسن یک روش زیبایی‌سازی است که اخیراً بسیار محبوب شده است. برای موفقیت این روش، باید از قبل از تزریق چربی، به موارد زیر توجه کنید:

1- مشاوره با پزشک: قبل از تزریق چربی به باسن، باید با یک پزشک متخصص مشورت کنید و راهنمایی های او را در مورد روش، نحوه اجرا و سایر جزئیات بپذیرید.

2- تهیه تجهیزات: برای تزریق چربی به باسن، نیاز به تجهیزاتی مانند سرنگ و کانولا دارید. قبل از شروع تزریق، اطمینان حاصل کنید که تجهیزات به درستی آماده شده و تمیز هستند.

3- آزمایش‌های پزشکی: قبل از تزریق چربی، باید آزمایش‌های پزشکی لازم را انجام دهید. این آزمایش‌ها شامل آزمایش خون، آزمایش ادرار، آزمایش کبد و کلیه و سایر آزمایش‌های مشابه است.

4- اجتناب از مصرف داروهای خاص: قبل از تزریق چربی، باید از مصرف داروهای خاصی مانند آسپرین، ویتامین E، ایبوپروفن و دیگر داروهایی که خونریزی را افزایش می‌دهند، خودداری کنید.

5- اجتناب از مصرف الکل: مصرف الکل قبل از تزریق چربی به باسن، می‌تواند خطر عفونت و ترشحات خون را افزایش دهد.

6- آمادگی روحی: قبل از تزریق چربی به باسن، باید آمادگی روحی و شناخت کامل از روش و جزئیات آن را داشته باشید.

با رعایت این موارد، می‌توانید بهترین نتیجه را از تزریق چربی به باسن بدست آورید.

خیر ، به هیج عنوان ریسک عفونت در پروتز باسن بالا هست ، تزریق چربی همزمان اصلا توصیه نمی شود و غیر همزمان هم توصیه نمی شود

برای تزریق چربی با بی حسی انجام می شود ولی به هر حال با توجه به میزان چربی که خارج و وارد بدن می شود کمی ناخوشایند و همراه درد هست ولی اینکه درد قابل تحمل نباشد خیر ، تزریق چربی همراه با د

بستگی به اینکه کجا چربی تزریق شده باشد و میزان چربی چقدر باشد و مهم تر از همه چقدر تحرک در آن ناحیه باشد متفاوت هست ، هر چقدر میزان تحرک کمتر باشد ماندگاری چربی بیشتر هست

نظرات درباره تزریق چربی به باسن در مشهد

 • شرفی
  کاربر : شرفی
  جمعه, 23 تیر 1402

  سلام تا چند روز بیمارستان باید باشیم
  مکان نداره تو خودت کلینک انجام بشه

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  شنبه, 24 تیر 1402

  سلام بستگی داره به شرایط فعلی شما

 • مهشید
  کاربر : مهشید
  پنجشنبه, 22 تیر 1402

  هزینه چربی ب باین لطف مبکنبد

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 23 تیر 1402

  لطفاً با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

 • محمد جهانبخش
  کاربر : محمد جهانبخش
  یکشنبه, 20 فروردین 1402

  عالیییییی خیلی ۷وب

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  یکشنبه, 20 فروردین 1402

  با سلام تشکر از ارسال نظر توسط شما

 • الهام
  کاربر : الهام
  شنبه, 08 بهمن 1401

  سلام ببخشید هزینه عمل چقدر هستش ممنون میشم

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  شنبه, 08 بهمن 1401

  با سلام احتراما فرم مشاوره پر کنید یا با مطب تماس بگیرید با تشکر

 • مینا
  کاربر : مینا
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  واسه نشستن باید چیکار کنیم تو این مدت؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  باید مراعات کنید مخصوصا روزهای اول در مقاله کاملا توضیح داده شده هست

 • فریبا
  کاربر : فریبا
  جمعه, 25 شهریور 1401

  لطفا هزینه انجام این کار رو برای من ارسال کنید
  شماره تماس

 • راضیه تهمتن
  کاربر : راضیه تهمتن
  چهارشنبه, 23 شهریور 1401

  واسه این عمل بیهوش میکنید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 23 شهریور 1401

  تزریق چربی به باسن هم از طریق بیهوشی قابل انجام هست هم از طریق بی حسی . این مورد در جلسه مشاوره مشخص میگیردد

 • عاطفه رمضانی
  کاربر : عاطفه رمضانی
  یکشنبه, 02 مرداد 1401

  من تزریق چربی به صورتم زدم ولی صورتم اصلا حالت طبیعی نداره . چیکار کنم؟

 • دکتر طالب زاده - ایوازه
  دکتر طالب زاده - ایوازه
  یکشنبه, 02 مرداد 1401

  با احترام معمولا در چند روز اول صورت مشخص هست که حالت طبیعی ندارد ولی اگر طولانی شده هست با متخصصی که اینکار را انجام داده صحبت کنید . پیشنهاد میکنیم مقالات تزریق چربی به صورت رو هم مشاهده بفرمایید

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما