کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

معرفی و قیمت تزریق انواع ژل لب در مشهد

شنبه, 19 آذر 1401

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

این روش زیبایی از جمله بهترین روش ها برای حجم دادن به لب و افزایش زیبایی در ناحیه صورت و لب ها می باشد.

با توجه به اثربخش بودن این روش زیبایی در حجم دهی لب ها طرفداران زیادی در دنیا پیدا کرده است و هر روزه افراد زیادی متقاضی این روش زیبایی می شوند.

این فرایند زیبایی دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها می تواند دارای هزینه و دوره نقاهت مجزایی باشد. برای اینکه اطلاعات کاملی در مورد این روش زیبایی به دست آورید و البته بهترین نتیجه را مشاهده کنید، توصیه می کنم این مقاله را به صورت کامل مطالعه کرده و اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید.

فیلر یا ژل لب چیست؟

تعریف کلی این روش زیبایی بدین صورت می باشد که در دوران میانسالی اگر لب های شما دچار افتادگی شوند و از زیبایی و جذابیت آنها کاسته شود با تزریق ژل در این نواحی می توانید جذابیت خود را به دست آورید.

در نظر داشته باشید که این روش زیبایی دائمی نمی باشد. یعنی پس از مدتی این ژل ها می بایست شارژ شود و زیبایی لب های شما را حفظ کند. پس برای اینکه بتوانید نتیجه ی بهترین را مشاهده کنید، از کلینیک های معتبر برای این کار بهره مند شوید، تا پس از این که مجددا خواستید این روش زیبایی را تمدید کنید دچار مشکلاتی از قبیل تخلیه ژل لب شود.

فیلر یا ژل لب چیست

با توجه به اینکه این روش زیبایی دارای انواع مختلفی می باشد می بایست نسبت به تزریق این مواد دقت زیادی داشته باشید و بهترین نوع و بهترین روش را برای تزریق انتخاب کنید. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

موادی که شامل اسید هیالورونیک باشند بهترین محصول برای تزریق در ناحیه لب می باشند. این ماده طبیعی بوده و با بافت بدن سازگاری مناسبی دارد و می‌تواند به می تواند به حجم دهندگی لب های شما کمک بسیار زیادی می‌کند. همچنین به ماده میتواند نتیجه مطلوب تری را بعد از تزریق ایجاد کند. پیشنهاد میکنیم مقاله برای داشتن لب های زیبا تزریق چربی انجام دهیم یا تزریق ژل را بخوانید

تزریق کلاژن

کلاژن ماده ای است که در گذشته برای تزریق در لب مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه این ماده برای تزریق استفاده نمی شود. به دلیل اینکه اسید هیالورونیک دارای ماندگاری بیشتری می باشد و جذابیت بیشتری به فرد میدهد.

تزریق کلاژن

همچنین بخوانید : تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

قیمت ژل لب 

همانطور که اشاره شد، برندهای ژل لب دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از این ها دارای قیمت مجزایی هستند. به همین خاطر می بایست قبل از تزریق ژل نوع، برند و میزان ماندگاری آن را مطلع شوید و سپس اقدام به پرداخت هزینه و تزریق ژل کنید.
برخی از برندهای ژل که برای تزریق کاربرد بیشتری دارند عبارتند از:

نورامیس، سوسام، درمال استایل، ژوویدرم

ژوویدرم ساخت کشور فرانسه بوده و ماندگاری بالاتری نسبت به سایر برندها دارد.

میزان ماندگاری

حداکثر میزانی که ژل لب در بهترین حالت می تواند ماندگاری داشته باشد، ۱۲ ماه می باشد. این در صورتی باشد که ژل لب شما از بهترین برند بوده و از پزشک متخصص که تجربه کافی در تزریق را دارد کمک بگیرید.

در این زمینه باید بگویم که برند ژوویدرم بهترین کاربرد را دارد و می تواند حداکثر ۱۲ ماه ماندگاری خود را حفظ کند. پس از ۱۲ ماه می بایست نسبت به شارژ و تزریق مجدد برند ژوویدرم اقدام کنید.

چه عواملی باعث ماندگاری بیشتر تزریق ژل لب میشود

قبل از اینکه فرآیند تزریق ژل لب را انجام دهید می بایست به یک سری سوال پاسخ دهید.
سوالاتی همچون:

ژل لب چقدر ماندگاری دارد؟ رعایت چه موادی برای ماندگاری بیشتر ژل لب تاثیر گذار است؟ همچنین هزینه بهترین برند ژل لب چقدر است؟
این سوالات از جمله عمومی ترین سوال ها برای تزریق برندهای مختلف ژل لب می باشد.

چه عواملی باعث ماندگاری بیشتر تزریق ژل لب میشود

همچنین بخوانید: تزریق ژل به سینه 

در کنار سوالهای بالا، اولین و مهمترین سوالی که می بایست از خود بپرسید این است که آیا به تقویت لب های خود فکر می کنید؟ یا صرفاً برای بزرگ کردن لب ها می خواهید تزریق ژل لب را انجام دهید؟ پاسخ به این سوال می تواند در انتخاب برند، میزان ماندگاری و هزینه تزریق شما بهترین تاثیر را داشته باشد.

ماندگاری کلاژن عموماً بسیار کم می‌باشد و به همین دلیل استفاده از این ماده امروزه بسیار کم است. اما با توجه به ارزان بودن و پایین بودن قیمت آن نسبت به سایر برند های تزریق ژل لب در برخی موارد مشاهده شده که از کلاژن برای تزریق استفاده می کنند. اما توصیه ما به شما این است که بهترین برند را انتخاب کنید. به دلیل اینکه ماندگاری آن بیشتر بوده و فاصله تمدید مجددا بسیار زیاد است و میتواند در هزینه های شما مدیریت داشته باشد.

شرایط بدن

در حالت کلی بهترین برند می تواند ۱۲ ماه ماندگاری داشته باشد. اما شرایط بدنی شما نیز در میزان ماندگاری تزریق ژل و تاثیر گذار می باشد. برای اینکه میزان ماندگاری ژل شما بهتر شود و همچنین نتیجه بهتری را مشاهده کنید، پزشک متخصص توصیه می‌کند که هر هشت ماه فرآیند تزریق را انجام دهید تا ظاهر لب ها ناهماهنگ نشود.

برخی از مواردی که میتواند به ماندگاری تزریق ژل لب تاثیر بگذارد

اولین مورد این است که پزشک متخصص باید تجربه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد و از ابزار مخصوص برای تزریق ژل استفاده کند. مراجعه به آرایشگاه ها یا مطب های غیر تخصصی می تواند عواقب ناگواری را به همراه آورد.

مورد بعدی شرایط بدنی شما می باشد. در صورتی که بخواهید این فرایند زیبایی را انجام دهید، پزشک متخصص ابتدا شما را مورد معاینه قرار می‌دهد. در این مرحله پزشک از شما سوالاتی را می‌پرسد که آیا بیماری خاص یا داروهای خاصی را مصرف میکند یا خیر. در فرایند معاینه اگر بدن شما شرایط مناسبی نداشته باشد تزریق ژل لب انجام نمیشود یا از برندهای استفاده می شود که کمترین آسیب را بدن شما وارد کند. اما در چنین شرایطی ممکن است میزان ماندگاری برخی برندها پایین‌تر بیاید.

برخی از مواردی که میتواند به ماندگاری تزریق ژل لب تاثیر بگذارد


مورد دیگری که می تواند ماندگاری تزریق ژل لب را بیشتر کند، دوری از هر نوع فشار روحی و روانی می باشد. هر چقدر شما آرامش بیشتری داشته باشید و فعالیت های روزانه شما از استرس و موارد استرس زا بیشتر دور باشد میزان ماندگاری ژل لب بیشتر خواهد شد.

پس از تزریق ژل لب این مراقبت ها را انجام دهید

حداکثر تا ۵ روز پس از تزریق هیچ نوع دخانیاتی را مصرف نکنید. البته استفاده نکردن به صورت کامل از دخانیات می تواند ماندگاری ژل لب را بسیار بیشتر کند. اما اگر به دخانیات اعتیاد دارید حداکثر تا ۵ روز استفاده نکنید.

۲۴ ساعت پس از اینکه تزریق ژل لب را انجام دادید نوشیدنی‌های داغ را مصرف نکنید.

تا یک هفته از آفتاب گرفتن فاصله بگیرید.

تغذیه مناسب

در طی دوره نقاهت به صورت مکرر آب میل کنید. نوشیدن آب می تواند دوره نقاهت شما را کمتر کرده و نتیجه بهتری را به شما نشان دهد.

رعایت موارد بالا در کنار اینکه فرم دهی مناسبی به لب های شما می دهد طول عمر تزریق ژل لب را بیشتر میکند.

مزایا و معایب تزریق ژل لب

مطمئنا تمام عمل های زیبای دارای مزایا و معایبی هستند که می‌توانند فرآیند درمانی شما را با اختلال مواجه کنند. البته تمام این موارد به صورت کامل توسط پزشک متخصص در جلسه مشاوره توضیح داده می شود و شما با دید باز و کاملا آگاهانه اقدام به تزریق ژل می‌کنید. اگر پزشک متخصص شما تجربه کافی برخوردار نباشد می‌تواند عوارض ناگواری را برای شما به همراه آورد. پس توجه به جلسات مشاوره در مشاهده نتیجه مطلوب بهترین گزینه است.

 

تغذیه مناسب در تزریق ژل به لب

مزیت ها

یکی از بهترین بازی هایی که تزریق ژل لب دارد، این است که در همان جلسه اول نتیجه مطلوب را مشاهده می کنید.

فرایند زیبایی تزریق ژل لب کاملا غیر تهاجمی میباشد و نیاز به عمل جراحی باز ندارد.

دوره نقاهت در این فرایند زیبایی بسیار کم می‌باشد و نهایتاً در یک هفته آن هم فقط برای فاصله گرفتن دور خورشید است. در حالت کلی این عمل زیبایی یک روز دوره نقاهت دارد.

پس این عمل زیبایی نیاز به مصرف کردن داروهای مسکن ندارید.

بهترین مزیتی که این روش زیبایی دارد این است که اگر از نوع زیبایی خود و نتیجه نهایی ناخوشایند بودید، میتوانید ژل لب را تخلیه کرده و به حالت عادی خود باز گردید.

عوارض

این عوارض ممکن است به نسبت برند و سازگاری بدن شما با ژل تزریق شده متفاوت باشند. اما برخی از عوارضی که به صورت عمومی مشاهده می شوند را در ادامه توضیح خواهیم داد.

یکی از مشکلات رایج این است که بیمار نوع و برند ژل مورد نیاز خود را از پزشکان نمی پرسد و فرآیند تزریق را انجام می دهد. در چنین حالتی در ماه‌های ابتدایی مشکلی مشاهده نمی شود. اما پس از یک یا دو ماه ژل ها به صورت گلوله گلوله دیده میشوند و مجبور به تخلیه آنها می‌شوید. در کنار اینکه هزینه گزافی را باید پرداخت کنید، خارج کردن آنها از لایه زیرین پوست امری بسیار دشوار می باشد و بار مالی زیادی را برای شما ایجاد می کند. در کنار این که ممکن است زیبایی ظاهری خود را از دست دهید. لذا حتما جلسات معاینه را انجام دهید و بهترین برند را هم استفاده کنید.

مورد دیگری که از عوارض خطرناک تزریق ژل لب می باشد این است که از برند با کیفیت مطلوبی برخوردار است و هیچ مشکلی ندارد. اما پزشک متخصص در شرایط ناایمن اقدام به تزریق ژل لب می کند. یعنی ابزار پزشک ضد عفونی نیستند و فرآیند تزریق ژل لب در محیط غیر استریل انجام می شود. در چنین شرایطی ممکن است، لب ها دچار عفونت شوند و در کنار این که می بایست ژل ها باید تخلیه شوند، بیمار دارای ظاهری ناخوشایند می شود.

سخن پایانی

قبل از انجام تزریق ژل لب حتما باید شرایط بدنی خود را بررسی کنید و در جلسات معاینه و مشاوره پزشک متخصص شرکت کنید، تا به صورت کامل مورد معاینه قرار گیرید. در صورتی که بدن شما به ژل لب واکنش منفی نشان دهد، ممکن است عوارض ناخوشایندی برای شما اتفاق بیفتد. همچنین به قیمت و انواع تزریق ژل لب در این مقاله به صورت کامل پرداخته شد. برای اینکه برآورد بهتری از هزینه و نوع ژل لب داشته باشید می بایست تمامی اطلاعات پزشک متخصص خود بپرسید تا هیچ ابهامی در فرآیند تزریق نباشد.

بله حتما توسط متخصص باید انجام شود و مشاوره چه از لحاظ سلامت و چه زیبایی باید قبل از تزریق ژل داشته باشید

بنا به نوع ژل و نحوه نگهداری و تحرک متفاوت هست و بین 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد

در صورت پشیمانی از تزریق ژل با مشورت پزشک خود می توانید ژل تزریق شده را تخلیه کنید

نظرات درباره تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

 • مریم محمدزاده
  کاربر : مریم محمدزاده
  چهارشنبه, 15 شهریور 1402

  عذر میخام ده روز از تزریقم گذشته و لب پایینم وسطش هنوز سفت هست ولی بقیه جاهای لبم نه ممکن عفونت باشه؟ عروسیمم یک ماه مونده ممنون میشم راهنمایی کنین

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 15 شهریور 1402

  بله احتمالا از عفونت باشه

 • سارا فتحی
  کاربر : سارا فتحی
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  هر سی سی تزریق ژل به لب چقدر هزینش می شود؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  با درود لطفا با شماره تماس مطب تماس بگیرید

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما