کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

تزریق ژل به چانه و فرم دهی به چانه در مشهد

شنبه, 04 تیر 1401

تزریق ژل به چانه در مشهد

شاید یکی از مهم ترین قسمت ها در صورت بعد از بینی چانه باشد که زیبایی آن واقعا در چهره تاثیر میگذارد چونه علاوه براینکه خیلی وقت ها کوچک به نظر می رسد و باید بزرگتر شود یک مورد بسیار مهم دارد و آن زاویه دار کردن چانه هست بگونه ای که به فرم صورت بیاید . در کل زاویه دار کردن صورت از طریق زاویه دار کردن چانه شروع می شود که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فرد دارد .برای حجم دادن و زاویه دار کردن چانه از تزریق ژل استفاده می شود . تزریق ژل معمولا مشکل خاصی را برای شما ایجاد نمیکند ولی باید حتما در جلسات مشاوره شرکت کنید که علاوه بر اینکه در جلسه مشخص می شود چقدر ژل باید برای شما تزریق شود تا بهترین نتیجه کسب شود در مورد شرایطی که کمترین عارضه را برای شما دارد مشاوره لازم برای برای تزریق ژل انجام گردد.کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده -ایوازه این افتخار را دارد که این عمل را برای تمامی زیباجویان به بهترین نحو انجام دهد.

 

تزریق ژل به چانه در مطب مشهد

تزریق ژل به چانه یا به عبارتی جلوگیری از ترکیدگی چانه، یکی از روش های جدید در زمینه جوان سازی صورت است. این روش با استفاده از ژل های پرکننده مانند هیدرولیک اسید یا ژل های آکریلیک، می تواند چانه را پر کنده و به شکلی جوانتر و تر و تازه نمایان کند.

به طور کلی، تزریق ژل به چانه یک روش غیرجراحی است و برای افرادی که مشکل ترکیدگی چانه دارند و نمی خواهند جراحی انجام دهند، مناسب است. در این روش، پزشک متخصص پس از بررسی چانه و تعیین میزان ژل مورد نیاز، ژل را با استفاده از سوزن به چانه تزریق می کند. 

باید توجه داشت که هزینه تزریق ژل به چانه ممکن است در مراکز مختلف و با توجه به کیفیت ژل و تجربه پزشک معالج متفاوت باشد. همچنین، باید به این نکته توجه داشت که این روش یک روش موقت است و باید پس از چند ماه، دوباره تزریق ژل به چانه انجام شود. در نهایت، برای انتخاب بهترین روش جوانسازی چانه، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید و در مورد جزئیات روش و هزینه های مربوطه، اطلاعات کاملی دریافت کنید.

 

تزریق ژل و زیبایی

تزریق ژل یکی از بهترین روشهای افزایش حجم و فرم دهی محسوب می‌شود که پس از بوتاکس، پرکاربردترین اقدام در کلینیک‌های پوست و زیبایی است خیلی از آدمها دوست دارند صورت زاویه داری داشته باشندو یکی از مهم ترین معیار های زیبایی چهره چانه می باشند که باید چانه خود را فرم دهند راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که مهم ترین و بهترین آن تزریق چربی به چانه می باشد . تزریق ژل چانه می تواند باعث فرم دهی آن شده و زیبایی بهتری بر چهره بیافزاید .خیلی وقت ها هست که برای داشتن زیبایی بین ترزیق ژل یا تزریق چربی به صورت نیاز به راهنمایی دارید کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده - ایوازه آماده دادن مشاوره به شما هست

 

نحوه تزریق ژل

 

تزریق ژل چانه یکی از روش های کم تهاجمی و موثر در اصلاح طبیعی فرم فک و چانه به شمار می رود. این روزها زیبایی با تغییرات زیادی روبرو شده اند و خانم ها از ابزارهای مختلفی استفاده می کننده تا زیباتر از انچه هستند به نظر برسند اصلاح فرم صورت از جمله تزریق ژل به خط چانه می تواند تاثیر زیادی در زیبایی چهره شما داشته باشد.

 

فرم دهی چانه

در چهره های زیبا و ایده ال یک خط عمودی که از کنار لب پایین شما کشیده می شود باید به چانه شما برسد .اگر نوک چانه شما عقب تر از این خط باشد انوقت باید برای صورت ایده آل خود اقدام به تزریق زل به چانه کنید .

و برای اصلاح آن دست  بکار شوید.

اصلاح چانه با تزریق ژل

آیا تزریق ژل به چانه درد دارد؟

بسته به نوع بی حسی می تواند بدون درد یا  با درد مختصر همراه باشد . برخی ازافراد ممکن است عوارض بعد پس از درمان نظر اونارو به خودش جلب کنه مثل مقداری تورم قرمزی یا حساسیت باشد .

اگر مایل به تزریق ژل چانه هستید، طی مراحل زیر را در پیش خواهد داشت:

 1. استریل کردن محل تزریق
 2. استفاده از بی حسی های موضعی برای آنکه درد را احساس نکیند
 3. معاینه و بررسی چانه و نقاط ضعف و قوت آن توسط پزشک مورد نظر

 

 

تزریق ژل برای چه کسانی مناسب هست

 

برای تزریق ژل چانه به چه مقدار فیلر نیاز است؟

برای این کار معمولا یک سی سی ژل نیاز است ولی این یک مفدار تقریبی است و تا زمان تزریق مشخص نمی شود که چقدر ژل برای زیبایی چانه لازم است.

تزریق ژل به چانه برای چه کسانی مناسب است؟

افراد بالای 18 که تمایل به برجسته کردن گونه یا رفع چین و چروک اطراف هستند میتوانند اقدام به تزریق ژل کنند حتی امروزه این کار محمدود به خانم ها نمی باشد حتی بسیاری از آقایون هم میتوانند از این روش استفاده کننده و اقدام به فرم دهی چانه خود بکنند.لازم به  ذکر است که افرادی که تمایل به این کار دارند باید از سلامت عمومی برخوردار باشند و نباید هیچ حساسیتی دارویی یا ژل داشته باشند. همچنین استعمال دخانیات می تواند تاثیر منفی در نتیجه کار داشته باشد . یکی از اقدامات که زیبا جو های عزیز باید در نظر داشته باشند اقدامات بعد از آن می باشد که می تواند به روند بهبودی سریعتر خیلی کمک کند .

مزایای تزریق فیلر در مشهد

تزریق ژل به چانه برای افرادی که مشکل ترکیدگی چانه دارند و نمی‌خواهند جراحی انجام دهند، مناسب است. اما باید توجه داشت که این روش برای همه مناسب نیست و برخی افراد ممکن است به دلایل مختلف نتوانند از این روش استفاده کنند.

برخی از عواملی که ممکن است باعث عدم مناسب بودن تزریق ژل به چانه برای برخی افراد شوند، شامل موارد زیر می‌شوند:
- حساسیت به ژل‌های پرکننده
- بیماری‌هایی که مانع از تزریق ژل به چانه می‌شوند، مانند عفونت یا التهاب در منطقه تزریق
- بیماری‌هایی که ممکن است باعث تغییر شکل چانه شوند، مانند برخی از بیماری‌های عضلانی و عصبی
- برخی از داروهای خاص که مصرف آن‌ها ممکن است باعث مشکلات ناخواسته شود، مانند داروهای خون‌گرم کننده

به علاوه، باید به این نکته هم توجه داشت که تزریق ژل به چانه یک روش موقت است و باید پس از چند ماه، دوباره تزریق ژل به چانه انجام شود. در نهایت، برای تعیین اینکه آیا تزریق ژل به چانه برای شما مناسب است یا خیر، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید و در مورد جزئیات روش و مزایا و معایب آن، اطلاعات کاملی دریافت کنید.

خطرات و عوارض تزریق ژل به چانه

تزریق ژل جزو اعمال غیر جراحی می باشد با این حال امکان بروز حوادث جانبی و خطرات وجود دارد که البته به  بسته به مهارت پزشک مورد نظر بسیار زود گذر و سطحی می باشد .رایج ترین عوارض ژل چانه عبارتند از : تورم ،  قرمزی و گاهی هم کبودی در محل تزریق .که تورم و قرمزی بعد از چند ساعهت و کبودی بعد از چند روز کمتر و از بین می رود . ولی اگر تزریق ژل توسط افراد غیر از پزشک و غیر مرغوب انجام شود باعث ایجاد توده هایی در زیر پوست خواهد شد . پس از انجام این کار در بیرون و توسط افراد ناشناخته به شدت خودداری فرمایید .

⛔ ورم بعد از تزریق چانه

ممکن است تورم و کبودی ریزی بعد از تزریق چانه به وجود آید ولی این ورم و کبودی موقتی بوده و بعد از چند روز از بین خواهد رفت .

⛔نکروز چانه بعد از تزریق ژل

استفاده از ژل و پرکننده های پوستی در حال حاضر افزایش یافته است ممکن است گاهی بعد از تزریق دچار عوارضی شود که طبیعی بوده و بعد از گذشت چند روز از بین خواهد رفت. با این حال ممکن است عوارض شدیدتری مانند ایسکمی و نکروز رخ دهد که علائم این دو مورد ایسکمی و نکروز بالافاصله پس از تزریق نمایان می شود که این امکان بسیار نادر بوده و امکان رخ دادن آن بسیار کم می باشد اگر توسط پزشک معتبر و حرفه ای تزریق را انجام دهید دچار این عارضه نخواهید شد .

 

بهترین کلینیک برای بزریق ژل

مزایای تزریق فیلتر (ژل) چانه :

 • درمان بدون جراحی   
 • ایجاد تقارن در صورت
 • از بین بردن چانه های دو قلو
 • سریع رسیدن و دستیابی به نتیجه به دست آمده از مطالب
 • حجیم سازی طبیعی برای کسانی که چانه های کوچیک دارند
 • ایمن بودن و تایید آن توسط FDA
 • هر چه سریع تر پس از تزریق  نتیجه حاصل شده دیده شود
 • ماندگاری ایمن وبالا نسبت به جراحی های دیگر و پروتز گذاری
 • رفع چین چروک های ایجاد شده اطراف چانه
 • از بین رفتن چروک های به وجود آمده اطراف چانه 
 • نداشتن دوران کسالت
 • بلافاصله پس از تزریق می توانید به کار های روزانه خود بپردازید
 • قابل استفاده برای خانمها و آقایوم بالای 21 سال

مراقبت‌های پس از تزریق ژل چانه:

 • دست ها را مرتب و منظم شست و شو دهید
 • از لوازم آرایشی به مدت یک روز استفاده نکنید.
 • فعایت های ورزشی را انجام ندهید ( پزشک مورد نظر مدت زمان کنسلی را بهت اطلاع خواهد داد)    
 • برای رفع کبودی از کرم های مخصوص استفاده کنید.
 • از مصرف برخی داروها ببپرهیزید   
 • مصرف الکل را کنار بگذارید

هزینه تزریق ژل چانه:

هزینه تزریق ژل به چانه بستگی به برندی که استفاده می کنید و حجمی از ژل که باید تزریق شود را دارد . برند های مختلف هزینه های مختلفی دارند تفاوت برند ها در مدت زمان ماندگاری و عدم ایجاد حساسیت هست . کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده -ایوازه از برندهای معتبری استفاده میکند تا رضایت حداکثری زیباجویان عزیز را بدست آورد و برند مد نظر جلوی خود فرد باز می شود . میزان حجم تزریق هم در جلسه مشاوره مشخص می شود . بنابراین در جلسه مشاوره قیمت دقیق خدمت زیباحویان گفته می شود که در صورت تایید انجام می گردد

 

کاربرد های تزریق ژل یا فیلر

 • خطوط گردن   
 • خط خنده     
 • خط اخم 
 • خطوط پیشانی 
 • خطوط چانه

کاربردهای تزریق ژل

بله حتما توسط متخصص باید انجام شود و مشاوره چه از لحاظ سلامت و چه زیبایی باید قبل از تزریق ژل داشته باشید

بنا به نوع ژل و نحوه نگهداری و تحرک متفاوت هست و بین 6 ماه تا 2 سال ماندگاری دارد

تزریق ژل عمدتا عارضه ی خاصی ندارد و معمولا تا حد کبودی که واکنش بدن هست ولی اگر جایی این کار را انجام دهید که اصول بهداشتی رعایت نشود امکان عفونت وجود دارد

نظرات درباره تزریق ژل به چانه در مشهد

 • پروانه معصومی
  کاربر : پروانه معصومی
  چهارشنبه, 11 آبان 1401

  تزریق ژل به چونه واسه حجم دهی هم هست ؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 12 آبان 1401

  ضمن تشکر از ارسال نظر بله تزریق ژل برای حجم دهی و فرم دهی چانه استفاده می شود

 • انسیه
  کاربر : انسیه
  دوشنبه, 18 مهر 1401

  کارتون عالی هست

 • غلام علی کربلایی نما
  کاربر : غلام علی کربلایی نما
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  امان از زن ها واسه تک تک جاهای صورتتون برنامه دارید

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  با تشکر از ارسال نظر شما

 • پریسا
  کاربر : پریسا
  یکشنبه, 27 شهریور 1401

  واقعا هزینه دو سی سی خیلی زیاده

 • رها فرامرزی
  کاربر : رها فرامرزی
  دوشنبه, 14 شهریور 1401

  این واسه کسانی هست که چونه کوچیکی دارند؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 15 شهریور 1401

  احتراما برای کسانی هست که می خواهند به چانه خود حجم بدهند یا اینکه زاویه سازی در صورت و چانه خود ایجاد کنند

 • علیرضا
  کاربر : علیرضا
  سه شنبه, 11 مرداد 1401

  من یه بار ژل زدم واسه تمدیدش باید حتما برم پیش همون قبلی یا نه؟

 • دکتر طالب زاده - ایوازه
  دکتر طالب زاده - ایوازه
  سه شنبه, 11 مرداد 1401

  بستگی دارد چقدر از زمان تزریق ژل گذشته هست ولی محدودیت خاصی وجود ندارد و میتوانید پیش متخصص دیگری بروید تا حد امکان نزد متخصص جدید گزارش تزریق قبلی را بدهید

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق ژل به چانه در مشهد

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما