دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

سه شنبه, 29 آذر 1401

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

در ابتدا باید بگویم که این دو نوع بوتاکس نسبتا به یکدیگر شبیه هستند و افرادی که تمایل به انجام این عمل زیبایی داشته باشند برای انتخاب نوع عمل خود که دیستون باشد یا مصپورت دچار تردید خواهند شد. در طی این مقاله به فرآیند هر کدام از این عمل های زیبایی می پردازیم، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
اولین نکته ای که در عملکرد و انتخاب نوع عمل زیبایی خود که می‌خواهد دیستون باشد یا مصپورت می بایست به شرایط جسمانی خود توجه کنید.
اگر سرعت نتیجه برای شما مهم باشد و بخواهید در همان لحظه که عمل زیبایی انجام شود نتیجه را ببینید بوتاکس دیستون بهترین گزینه است، اما در مقابل بوتاکس مصپورت پس از تزریق چندین روز طول می کشد تا نتیجه نهایی آن را بتوانید مشاهده کنید، پس در چنین شرایطی اولین نکته نوع خواسته شما می باشد.
نکته دیگری که می‌توان برای انتخاب دیستون یا مصپورت در نظر گرفت لاکتوز موجود در دیستون می باشد. ممکن است شما به لاکتوز موجود در بوتاکس دیستون حساسیت داشته باشید که می تواند عوارض جانبی ناگواری برای شما داشته باشد. به همین منظور شما می بایست از بوتاکس مصپورت استفاده کنید، البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که قبل از انجام هر نوع عمل زیبایی ابتدا باید توسط پزشک متخصص معاینه شوید، تا در صورت هرگونه مشکلی نسبت به حساسیت‌های این تزریقات سریعتر تشخیص داده شود.
ماندگاری بالا یک فاکتور مهمی می باشد که بوتاکس دیستون آن را دار است و نسبت به بوتاکس مصپورت می تواند مدت زمان بیشتری را دوام داشته باشد.
تزریقات این نوع بوتاکس ها می تواند زیبایی شما را دو چندان کند اما دارای عوارض و مزایایی نیز است که باید به این موارد توجه کنید تا با دید کاملاً باز اقدام به این عمل زیبایی کنید.

در ابتدا به مزایای این بوتاکس ها اشاره خواهیم کرد:

دیستون یا مصپورت در مشهد

پروتئین موجود در بوتاکس دیستون نسبت به سایر بوتاکس ها کمتر می باشد، به خاطر همین موضوع زمانی که تزریق می شود به صورت یکنواخت در تمام سطح لب پخش می شود و نتیجه بهتری را می توانید مشاهده کنید، به همین منظور اگر بخواهید ظاهر طبیعی تر داشته باشید بوتاکس دیستون پیشنهاد می شود.
مهمترین وضعیتی که بوتاکس های دیستون و مصپورت دارند این است که نیازی نیست در زمان تزریق از بی حسی یا بیهوشی استفاده کنید، البته در صورتی که از این نوع عمل های زیبایی ترس دارید یا فوبیای شما نسبت به این نوع تزریقات زیاد است می توانید از بی حسی های موضعی برای فرآیند عمل زیبایی بوتاکس دیستون استفاده کنید.
برخی از بوتاکس ها دارای عوارض جانبی بسیار زیادی هستند که اکثرا می‌توانند ظاهر شما را با اختلال زیادی روبرو کنند و حتی ممکن است با عمل های جراحی روبرو شوید، اما ایمن‌ترین بوتاکس هایی که برای موضوع زیبایی در نظر گرفته شده‌اند دیستون و مصپورت هستند که کمتر عوارض از خود نشان می دهند، همچنین اگر به پوست صاف و یکدست علاقمند هستید و می خواهید ظاهر زیبایی داشته باشید بوتاکس دیستون یا مصپورت می‌توانند این فرآیند را انجام دهند و نگرانی از نظر یکدست بودن صورت و لب¬های های خود نخواهید داشت.

عوارض بوتاکس دیستون و مصپورت

در کنار تمام مزیت هایی که این دو نوع بوتاکس دارند دارای عوارضی نیز هستند که می بایست به عوارض آن ها قبل از این عمل زیبایی توجه کنید، البته باید بگویم که این دو نوع بوتاکس جزء کم عوارض ترین بوتاکس های پیشنهادی در عمل های زیبایی هستند.
به همین دلیل افرادی که تمایل به این عمل زیبایی دارند عموما این دو نوع بوتا کس را انتخاب کرده و متقاضیان بیشتری دارند، اما در حالت کلی دو فاکتور بسیار مهم که شامل عوارض خطرناک بوتاکس می باشد را در ادامه خواهیم گفت:

سن در تزریق بوتاکس

شاید با خود بگویید که تاثیر زیادی در تزریق این نوع بوتاکس ها ندارد اما باید بگویم که یکی از مهمترین فاکتورها در این زمینه سن می باشد و اگر به آن توجه نکنید عوارض ناخوشایندی برای شما اتفاق خواهد افتاد. دلیل این امر این است که برای تزریق بوتاکس می بایست یک سن محدود داشته باشید، یعنی کمتر از ۱۸ سال نباشید، البته در زمان تزریق پزشک متخصص معاینات مورد نظر را برای شما انجام می دهد و در صورتی که موارد ایمنی را رعایت نکرده باشید یا خارج از سن استاندارد باشید عمل تزریق برای شما انجام نخواهد شد.

بیماری های زمینه ای

بیماری های زمینه ای در تزریق بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید : شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست

 

فاکتور مهم دیگر بیماری های زمینه ای است. اگر شما هر نوع بیماری زمینه ای داشته باشید و آن را به پزشک متخصص خود اطلاع ندهید ممکن است عوارض ناخوشایندی برای شما اتفاق بیفتد، به عنوان مثال همانطور که در بالا ذکر شد ممکن است شما نسبت به برخی داروها حساسیت داشته باشد که می تواند عوارض ناگواری را برای شما رقم بزند یا اینکه شما بیماری جسمی ندارید اما بیماری شما روحی است بنابراین اگر چه در زمان تزریق با زیبایی صورت روبرو خواهید شد اما ممکن است این زیبایی مورد نظر شما نباشد و دلیل آن مشکلات جسمی، روحی و روانی باشد، به همین خاطر می بایست در ابتدا در جلسات مشاوره پزشک شرکت کنید. طی این جلسات تمام مشکلات روحی و روانی شما بررسی می‌شود و اگر شما بیمار مناسبی تشخیص داده نشوید این فرایند زیبایی برای شما انجام نمی شود.

بوتاکس تقلبی

نکته مهم دیگری که برای تزریق بوتاکس بسیار مورد توجه متقاضیان می¬باشد قیمت و نوع برند بوتاکس است. برخی برندها تقلبی هستند و ممکن است عوارض ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد. برای این موضوع می بایست از کلینیک های معتبر و دارای پروانه های معتبر که نمونه کارهای زیادی دارند کمک بگیرید. عموما این نوع کلینیک¬ها از بوتاکس های اصلی استفاده می کنند که بهترین شرایط را برای شما ایجاد خواهند کرد.


پزشک متخصص برای تزریق بوتاکس

در برخی موارد مشاهده شده است که بوتاکس از جنس و کیفیت بالایی برخوردار است، همینطور کلینیک تخصصی نیز دارای بیشترین ابزار و امکانات پزشکی می باشد اما پزشک شما از تخصص کافی برای این فرایند زیبایی برخوردار نیست و همین امر منجر می‌شود که تزریق بوتاکس شما با اختلال همراه شود و زیبایی شما دچار اختلال گردد که همین امر سبب می‌شود از فرایند تزریق بوتاکس خود ناخوشایند باشید.
به همین خاطر اگر تمایل به این عمل زیبایی دارید مهمترین نکات در این فرایند زیبایی تخصص پزشک، مشاهده رزومه و نمونه کارهای او، مجوزهای فعالیت و ابزار مورد نیاز برای انجام عمل زیبایی می باشد. طی این عمل زیبایی حتما به این نکات توجه کنید تا هیچ مشکلی برای شما اتفاق نیفتد.
از جمله رایج ترین عوارض در زمان تزریق بوتاکس دیستون و مصپورت مشاهده کبودی و تورم هایی در ناحیه تزریق می باشد.
این دو عامل کاملا طبیعی می باشند، چراکه پوست صورت شما تحریک شده و یک عامل اضافه بر روی صورت شما ایجاد شده است. پس از اتمام دوره نقاهت تورم و کبودی های ناشی از تزریق از بین خواهند رفتف اما تا زمانی که دوره نقاهت شما به اتمام نرسیده می¬بایست تحت نظر پزشک متخصص باشید تا اگر این تورم و کبودی ها بیش از حد استاندارد بودند با کمک داروها و سایر اعمال پزشکی، این مشکلات برطرف شود.
عارضه دیگری که ممکن است مشاهده کنید فلج شدن پوست می باشد. این عارضه زمانی اتفاق می افتد که پزشک متخصص سوزن را بیش از حد فرو کند که نشان از عدم تخصص وی در این زمینه بوده و عوارض ناگواری را برای شما به همراه خواهد آورد.
همچنین عارضه شایع دیگری که ممکن است مشاهده کنید عدم تقارن می باشد. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید پزشک متخصص پس از مرحله اول تزریق اگر عدم تقارن را مشاهده کرد یک جلسه اصلاحی برای شما در نظر می‌گیرد و این تقارن را اصلاح می‌کند. این مورد زیاد نگران کننده نیست، اما برای اینکه حتی به این مورد نیز برخورد نکنید از پزشکانی که تجربه بالایی در این زمینه دارند کمک بگیرید.
خطرناک ترین عوارض برای صورت این است که اعصاب صورت شما تحریک شده و به کلی از بین برود .اگر اعصاب صورت شما از بین برود بی حس شده و دیگر قابل بازگشت نیست و در شرایط خاص می توان این مشکل را برطرف کرد. اگر تمایل به تزریق بوتاکس دارید دقت به این موارد می‌تواند شما را از هرگونه خطری در امان نگه دارد، چرا که با دانستن این چنین مشکلاتی حتماً از پزشکانی کمک می گیرید که تبحر بالایی در زمینه تزریق بوتاکس مصپورت یا دیستون دارد.

هزینه تزریق بوتاکس 

هزینه تزریق بوتاکس دیستون و مصپورت

همچنین بخوانید: بوتاکس معده

خیلی از افرادی که تمایل به عمل های زیبایی دارند هزینه آن را نیز در نظر می‌گیرند و سپس با کم یا زیاد کردن هزینه فرایند عمل زیبایی خود را انجام می دهند، البته هزینه می تواند فاکتور مهمی در فرایند زیبایی شما باشد اما اگر می خواهید بهترین نتیجه را ببینید و از مواد مرغوب استفاده کنید به هیچ عنوان به هزینه توجه نکنید، چرا که فرایند زیبایی یک فرآیند دلخواه است و شما می توانید این کار را انجام ندهید ولی برای این که شما می¬خواهید زیباتر شوید و عضلات صورت شما برجسته تر شوند می توانید این فرآیند زیبایی را انجام داده و زیبایی خود را دو چندان کنید، به همین خاطر اگر به فکر هزینه و نوع برند های استفاده شده در عمل های زیبایی هستید به سراغ این عمل ها نروید چرا که کیفیت نامرغوب هر نوع عمل زیبایی می تواند زیبایی شما را دچار اختلال کند.

سخن پایانی

 

همچنین بخوانید : استخر بعد از بوتاکس

در طی این مقاله به تمام اطلاعاتی که در مورد تفاوت بوتاکس دیستون و مصپورت می باشد اشاره شد و زمانی که شما بخواهید این عمل زیبایی را انجام دهید می بایست به تمام نکاتی که در این مقاله اشاره شد توجه کنید. نکاتی که می تواند شما را از هر نوع عارضه و خطری در امان نگه دارد این است که اگرهر نوع بیماری زمینه ای دارید حتما به پزشک خود اطلاع دهید. اگر سن شما خارج از محدوده این عمل زیبایی است به هیچ عنوان این عمل زیبایی را انجام ندهید و اگر بدن شما به هر کدام از مواد تزریق حساسیت دارد حتما آن را به پزشک متخصص اطلاع دهید و یا اینکه اگر از این حساسیت خبر ندارید حتما در جلسات معاینه پزشک شرکت کنید تا به صورت کامل چکاپ شوید و واکنش های بدن شما نسبت به این تزریقات زیبایی تحت نظر گرفته شود.
در طی دوران نقاهت ممکن است مشکلاتی برای شما پیش بیاید که تمام این اطلاعات به شما آموزش داده می شود و حتماً باید از پزشک متخصص خود برای رفع این مشکلات کمک بگیرید. کبودی و تورم از جمله رایج ترین مشکلات در دوران نقاهت تزریق بوتاکس دیستون و مصپورت هستند که کاملا طبیعی بوده و پس از اتمام دوره نقاهت از بین خواهند رفت، اما باز هم این چنین مواردی را باید به پزشک متخصص خود اطلاع دهید تا از مشکلات جانبی جلوگیری شود.

سخن پایانی در تزریق بوتاکس

 

ماندگاری بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد اینکه کجا تزریق شود ، چه برند بوتاکسی استفاده شود در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار هست و بین 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد

اگر سرعت نتیجه برای شما مهم باشد و بخواهید در همان لحظه که عمل زیبایی انجام شود نتیجه را ببینید بوتاکس دیستون بهترین گزینه است، اما در مقابل بوتاکس مصپورت پس از تزریق چندین روز طول می کشد

نظرات درباره بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

 • راضیه ابراهیمی
  کاربر : راضیه ابراهیمی
  پنجشنبه, 22 دی 1401

  آخرش کدوم بوتاکس بهتره؟ مصپورت یا دیستون؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 26 دی 1401

  ضمن تشکر از ارسال نظر توسط شما ، هر دو تقریبا عملکرد یکسانی دارند فقط اگر می خواهید نتیجه زودتر مشخص شود بوتاکس دیستون این گونه هست

آخرین مقالات
08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و معایب

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوان سازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما