دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

بوتاكس ديستون ، قیمت و مزایا و عوارض

دوشنبه, 19 دی 1401

بوتاكس ديستون


در نظر داشته باشید که هرچه استرس‌های روزانه ما بیشتر باشد و فشار روحی بیشتری را تجربه کنیم مطمئناً بر روی پوست ما تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و باعث می‌شود که با مشکلات پوستی، چین و چروک و پیری ها زودرس مواجه شویم.

یکی از بهترین بوتاکس هایی که توانسته رضایت مردم جامعه را به دست آورد و با کمک این بوتاکس بتوانند شادابی پوست خود را بدست آورند بوتاکس دیستون می‌باشد. با توجه به عملکرد عالی که این بوتاکس دارد جوانی و شادابی لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد و اعتماد به نفس بسیار زیادی را به هریک از افراد خواهد داد. در طی این مقاله به نوع استفاده، دوره نقاهت و دلایل استفاده از این بوتاکس می‌پردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

در نتیجه تزریق بوتاکس دیستون در عضله‌ها، این فرایند منجر به کنترل مستقیم ماهیچه‌ها می‌شود و می‌توان شکل و نوع طراحی که مورد نظر شما است را در ناحیه تزریق ایجاد کنید.

روش‌های متعددی برای کلاژن سازی پوست صورت ارائه شده است که برخی از این روش‌ها را می‌توان تزریق فیلر، پرتودهی امواج فراصوت و یا تزریق بوتاکس عنوان کرد. هر کدام از این موارد می‌تواند راهکار مجزایی را برای جوان‌سازی پوست ایجاد کند، اما باید بگویم بوتاکس دیستون ویژگی منحصر به فردی از این موارد دارد که در طی این مقاله به صورت کامل به آن اشاره خواهیم کرد.

خرید بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید:شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست

البته خالی از لطف نیست که بگوییم بوتاکس دیستون و مصپورت تفاوت‌های زیادی با یکدیگر ندارند اما می‌توانند در ماندگاری و نوع استفاده کمی متفاوت باشند اما اینکه کدام یک از اینها مورد استفاده قرار بگیرد تخصص پزشک شما می‌باشد و به نسبت تجربه‌ای که در این زمینه بدست آورده است می‌تواند انتخاب کند که کدام بوتاکس برای شما استفاده می‌شود. اگر می خواهید در مورد تفاوت بوتاکس دیستون و مصپورت بیشتر بدانید می توانید مقاله بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت را مشاهده کنید. در حالت کلی ماندگاری بوتاکس سه تا چهار ماه است و در طی این مدت پوست شما هیچ نوع چین و چروکی را تجربه نخواهد کرد. باید توجه داشته باشید که فرآیند تزریق بوتاکس امری دائمی می‌باشد و وقتی وارد این پروسه درمانی شدید می‌بایست در بازه‌های منظم برای برطرف کردن چین و چروک‌ها به پزشک مراجعه کنید.

همان‌طور که در بالا گفته شد بوتاکس راهکار درمانی نیست و صرفاً برای از بین بردن چین و چروک ها به صورت موقتی می‌باشد پس برای اینکه بهترین نتیجه را تجربه کنید می‌بایست در بازه‌های زمانی منظم به پزشک مراجعه کرده و بوتاکس را تجدید کنید.

با توجه به اینکه چین و چروک می‌تواند زیبایی فرد را دچار اختلال کند و همچنین اعتماد به نفس افراد را بسیار کاهش دهد می‌تواند چندین قابلیت را نیز شامل شود. این قابلیت‌ها در زیر به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

 

رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دیستون:

این خطوط بسیار قابل مشاهده هستند و وقتی که شما در حالت اخم یا دقت کردن باشید این خطوط بیشتر مشاهده می‌شود به همین خاطر ممکن است اثرات پیری زودرس در این ناحیه بسیار مشاهده شود و اعتماد به نفس شما را خیلی پایین بیاورد. با کمک بوتاکس دیستون مشکلات این خطوط برطرف می‌شود و با تزریق به لایه‌های زیرین پوست تمامی چروک‌هایی که در این ناحیه وجود دارد به صورت کامل از بین خواهد رفت.

رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید : بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

رفع اخم پیشانی با بوتاکس دیستون:

این مشکلات نیز همانند خطوط دور چشم به کمک بوتاکس دیستون برطرف می‌شود، البته توجه داشته باشید که تقارن حرف اول را در این زمینه می‌زند و اگر پزشک متخصص شما برای میزان تزریق بوتاکس دیستون تقارن مناسبی را در نظر نگیرد و از مواد مناسب استفاده نکند به احتمال خیلی زیاد عدم تقارن در صورت شما منجر به از بین رفتن زیبایی ظاهری شما می‌شود و منجر می‌شود که تمامی بوتاکس را از صورت خود تخلیه کنید که هم ناخوشایند و هم هزینه بر است.

همچنین بوتاکس دیستون این قابلیت را دارد که خطوط روی پوست گردن، چاله‌های کنار گونه و همچنین چین و چروک‌های روی سینه را نیز از بین ببرد، فقط توجه به تخصص پزشک بسیار مهم می‌باشد و همین‌طور بازه‌هایی که شما تزریق بوتاکس را انجام می‌دهید. توجه به نوع و برند بوتاکس نیز در ماندگاری و کیفیت آن تأثیر بسیار زیادی دارد.

نکته مهم در مورد بوتاکس دیستون این است که نتیجه تزریق در همان لحظه قابل مشاهده نیست و می‌بایست حداکثر سه روز صبر کنید تا نتایج آن را مشاهده کنید. اگر در طی این چند روز عوارضی همچون خارج یا سایر مشکلات داشتید حتما با پزشک خود در ارتباط باشید تا مشکلات به سرعت برطرف شود، اما به‌هیچ‌عنوان سراغ افراد غیرمتخصص نروید چرا که در کنار عدم تخصص و عدم مشاوره مناسب ممکن است داروهای جانبی در دوران نقاهت به شما بدهند که مشکلات ناگوار و حتی عمل‌های بسیار خطرناک بر روی شما انجام شود تا بوتاکس از بدن شما خارج شود، پس در اولین مرحله حتماً از برند مناسب و از پزشکان معتبر کمک بگیرید.

رفع اخم پیشانی با بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید :هایفوتراپی صورت

برخی از مهم‌ترین عوارض تزریق بوتاکس دیستون

طبق بررسی‌ها و تحقیقاتی که در مورد انواع بوتاکس ها انجام شده است باید بگویم بوتاکس دیستون نیز در حالت کلی عارضه خطرناکی ندارد و نمی‌تواند بعنوان تهدید کننده زندگی باشد و اگر توسط افراد متخصص استفاده شود به هیچ عنوان تهدید کننده نمی‌باشد، اما در حالت کلی اگر از این بوتاکس استفاده کنید شامل عوارضی هستید که این عوارض می‌توانند قرمزی های ناحیه تزریق، کبودی ها و تورم‌هایی باشند که طبیعی هستند و از شایع‌ترین عوارض به حساب می آیند البته این عوارض به صورت خود به خود از بین خواهند رفت ولی اگر دوره ماندگاری این عوارض زیاد شد حتماً باید پزشک متخصص خود را در جریان بگذارید تا نسبت به رفع آنها اقدام کند؛ همچنین ممکن است در طی دوره نقاهت دچار سردردهای میگرنی نیز بشوید که این سردردها نیز طبیعی هستند اما باز هم هر کدام از عوارض را که مشاهده کردید حتماً پزشک خود را در جریان بگذارید.

در صورتی که پزشک متخصص شما تجربه کافی نداشته باشد و اطلاعاتی در مورد تزریق بوتاکس در اختیار نداشته باشد، بنابراین عوارض خطرناکی در انتظار شما خواهند بود. بطور کلی این عوارض شامل تورم و افتادگی پلک‌ها هستند که بسیار نا خوشایند بود و در کنار این که می‌بایست بوتاکس را از بدن خارج کنید جراحی و اشکالات ناخوشایند و همچنین هزینه‌های زیادی را می‌بایست پرداخت کنید تا این مشکل برطرف شود. توجه داشته باشید در کنار اینها بینایی شما نیز دچار مشکل خواهد شد و کم بینایی و حتی نابینایی را تجربه خواهید کرد که تمامی این مشکلات در نتیجه تزریق نادرست اتفاق می افتد.

عارضه دیگری که پس از تزریق توسط فرد غیرمتخصص اتفاق می‌افتد گردن درد و مشکلات گفتاری می‌باشد. این مشکلات بسیار خطرناک می‌باشد و اگر به سرعت درمان نشوند می‌توانند حوادث ناگواری را ایجاد کند. تنگی نفس نیز از جمله خطرناک‌ترین عوارضی می‌باشد که در نتیجه عدم تخصص پزشک اتفاق می‌افتد و نشان دهنده این است که تزریق به درستی انجام نشده است، به همین خاطر حتماً از پزشکان هوشیار، متخصص و دارای رزومه کاری عالی است و همچنین از بیمارانی که توسط این پزشکان درمان شده‌اند راهنمایی بگیرید تا با دید کاملاً باز اقدام به این عمل زیبایی کنید. توجه داشته باشید که اگر بیماری‌های زیر را داشتید نباید به هیچ عنوان تزریق بوتاکس دیستون را انجام دهید.

درصورتی‌که هر نوع حساسیت یا واکنش منفی نسبت به سم بوتولینوم دارید به هیچ عنوان نباید این تزریق را انجام دهید چرا که عوارض بسیار خطرناکی در انتظار شما خواهد بود، همچنین اگر به شیر نیز حساسیت دارید اصلاً تزریق بوتاکس دیستون توصیه نمی‌شود.

بارداری یکی از خطرناک‌ترین شرایطی است که در این دوران به هیچ عنوان نباید تزریق بوتاکس دیستون اتفاق بیفتد چرا که هم برای جنین و هم برای مادر بسیار خطرناک می‌باشد. دوران شیردهی نیز یکی از دوران حساسی است که طی این دوران نباید بوتاکس دیستون انجام شود و اگر این چنین اتفاقاتی در زمان شیردهی روی دهد ممکن است فرایند شیردهی و خطرات جانبی برای نوزاد نیز به همراه داشته باشد. لطفا مقاله انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری  را بخوانید تا اطلاعات کاملتری داشته باشید.

مراقبت‌ها و مواردی که می‌بایست پس از تزریق بوتاکس دیستون انجام شود:

البته باید بگویم تمام موارد و تمام توصیه‌هایی که لازم است توسط پزشک متخصص در اختیار شما قرار داده می‌شود و اگر دارویی نیاز دارید پزشک آن دارو را برای شما تجویز می‌کند و نیاز به عملکرد اضافه ای نخواهید داشتف اما در حالت کلی برخی مراقبه ها نیز پس از تزریق دیستون لازم است که این موارد را می‌توان به ترتیب زیر انجام داد:

در ابتدا می‌بایست حداکثر تا شش ساعت پس از اینکه تزریق بوتاکس دیستون را انجام دادید به هیچ عنوان صورت خود را مورد شست‌وشو قرار ندهید، چرا که این شست‌وشو می‌تواند تأثیر منفی در تزریق داشته باشد همچنین نهایتاً تا دوازده ساعت پس از این تزریق از لوازم آرایشی در ناحیه تزریق استفاده نکنید این کار نیز ممکن است باعث عفونت‌ها و مشکلات ناخوشایندی در ناحیه تزریق شود.

ماساژ دادن آرام نیز برای ناحیه تزریق بسیار اشتباه است حتی اگر شما با شدت بسیار کم ناحیه تزریق را ماساژ دهید یا بخارانید التهابات ناخوشایندی در این ناحیه اتفاق می‌افتد که غیر طبیعی می‌باشد و می‌تواند منجر به تخلیه بوتاکس شود؛ همچنین اصلاً نباید نور مستقیم خورشید تا چند روز به پوست شما برخورد کند به همین خاطر استفاده از کرم‌های ضدآفتاب که پزشک آنها را تجویز می‌کند بسیار مهم هستند.

مراقبت‌ها و مواردي كه مي‌بايست پس از تزريق بوتاكس دیستون انجام شود:

همچنین بخوانید :تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق بوتاکس دیستون


خیلی از افرادی که فرآیند تزریق بوتاکس را انجام می‌دهند گران‌ترین ها را انتخاب می‌کنند و استدلال آنها این است که گران‌ترین بوتاکس می‌تواند بهترین عملکرد را داشته باشد، اما این طرز فکر اشتباه می‌باشد. اگر چه بوتاکس دیستون قیمت پایینی دارد اما از کیفیت و نتیجه بسیار عالی برخوردار است چرا که برخی از پوست‌ها و برخی از بیماری‌ها برای انواع بوتاکس ها می‌تواند مشکل ساز باشد و بهترین راهکار این است که پزشک شما بوتاکس مورد نظر شما را را انتخاب کند. در این شرایط نه تنها از عوارض ناگوار بوتاکس در امان خواهید بود بلکه هزینه‌های شما نیز به شدت پایین خواهد آمد، چرا که بوتاکس دیستون در کنار هزینه پایین خود دارای کیفیت بالا و نتیجه بسیار عالی است و در کنار اینها از برخی بیماری‌های خطرناک نیز جلوگیری می‌کند.

 

ماندگاری بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد اینکه کجا تزریق شود ، چه برند بوتاکسی استفاده شود در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار هست و بین 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد

اگر سرعت نتیجه برای شما مهم باشد و بخواهید در همان لحظه که عمل زیبایی انجام شود نتیجه را ببینید بوتاکس دیستون بهترین گزینه است، اما در مقابل بوتاکس مصپورت پس از تزریق چندین روز طول می کشد

نظرات درباره بوتاكس ديستون

 • طاهره
  کاربر : طاهره
  پنجشنبه, 22 دی 1401

  این بوتاکس بهتره یا مصپورت؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 26 دی 1401

  در عمل تفاوتی ندارند پیشنهاد میکنیم مقاله مقایسه این دو تا برند بوتاکس که در سایت موجود هست را بخوانید

آخرین مقالات
08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و معایب

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوان سازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با بوتاكس ديستون

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما