کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده - ایوازه : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

بوتاكس ديستون ، قیمت و مزایا و عوارض

دوشنبه, 19 دی 1401

بوتاكس ديستون


در نظر داشته باشید که هرچه استرس‌های روزانه ما بیشتر باشد و فشار روحی بیشتری را تجربه کنیم مطمئناً بر روی پوست ما تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و باعث می‌شود که با مشکلات پوستی، چین و چروک و پیری ها زودرس مواجه شویم.

یکی از بهترین بوتاکس هایی که توانسته رضایت مردم جامعه را به دست آورد و با کمک این بوتاکس بتوانند شادابی پوست خود را بدست آورند بوتاکس دیستون می‌باشد. با توجه به عملکرد عالی که این بوتاکس دارد جوانی و شادابی لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد و اعتماد به نفس بسیار زیادی را به هریک از افراد خواهد داد. در طی این مقاله به نوع استفاده، دوره نقاهت و دلایل استفاده از این بوتاکس می‌پردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

در نتیجه تزریق بوتاکس دیستون در عضله‌ها، این فرایند منجر به کنترل مستقیم ماهیچه‌ها می‌شود و می‌توان شکل و نوع طراحی که مورد نظر شما است را در ناحیه تزریق ایجاد کنید.

روش‌های متعددی برای کلاژن سازی پوست صورت ارائه شده است که برخی از این روش‌ها را می‌توان تزریق فیلر، پرتودهی امواج فراصوت و یا تزریق بوتاکس عنوان کرد. هر کدام از این موارد می‌تواند راهکار مجزایی را برای جوان‌سازی پوست ایجاد کند، اما باید بگویم بوتاکس دیستون ویژگی منحصر به فردی از این موارد دارد که در طی این مقاله به صورت کامل به آن اشاره خواهیم کرد.

خرید بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید:شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست

البته خالی از لطف نیست که بگوییم بوتاکس دیستون و مصپورت تفاوت‌های زیادی با یکدیگر ندارند اما می‌توانند در ماندگاری و نوع استفاده کمی متفاوت باشند اما اینکه کدام یک از اینها مورد استفاده قرار بگیرد تخصص پزشک شما می‌باشد و به نسبت تجربه‌ای که در این زمینه بدست آورده است می‌تواند انتخاب کند که کدام بوتاکس برای شما استفاده می‌شود. اگر می خواهید در مورد تفاوت بوتاکس دیستون و مصپورت بیشتر بدانید می توانید مقاله بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت را مشاهده کنید. در حالت کلی ماندگاری بوتاکس سه تا چهار ماه است و در طی این مدت پوست شما هیچ نوع چین و چروکی را تجربه نخواهد کرد. باید توجه داشته باشید که فرآیند تزریق بوتاکس امری دائمی می‌باشد و وقتی وارد این پروسه درمانی شدید می‌بایست در بازه‌های منظم برای برطرف کردن چین و چروک‌ها به پزشک مراجعه کنید.

همان‌طور که در بالا گفته شد بوتاکس راهکار درمانی نیست و صرفاً برای از بین بردن چین و چروک ها به صورت موقتی می‌باشد پس برای اینکه بهترین نتیجه را تجربه کنید می‌بایست در بازه‌های زمانی منظم به پزشک مراجعه کرده و بوتاکس را تجدید کنید.

با توجه به اینکه چین و چروک می‌تواند زیبایی فرد را دچار اختلال کند و همچنین اعتماد به نفس افراد را بسیار کاهش دهد می‌تواند چندین قابلیت را نیز شامل شود. این قابلیت‌ها در زیر به صورت کامل توضیح داده خواهد شد.

 

رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دیستون:

این خطوط بسیار قابل مشاهده هستند و وقتی که شما در حالت اخم یا دقت کردن باشید این خطوط بیشتر مشاهده می‌شود به همین خاطر ممکن است اثرات پیری زودرس در این ناحیه بسیار مشاهده شود و اعتماد به نفس شما را خیلی پایین بیاورد. با کمک بوتاکس دیستون مشکلات این خطوط برطرف می‌شود و با تزریق به لایه‌های زیرین پوست تمامی چروک‌هایی که در این ناحیه وجود دارد به صورت کامل از بین خواهد رفت.

رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید : بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

رفع اخم پیشانی با بوتاکس دیستون:

این مشکلات نیز همانند خطوط دور چشم به کمک بوتاکس دیستون برطرف می‌شود، البته توجه داشته باشید که تقارن حرف اول را در این زمینه می‌زند و اگر پزشک متخصص شما برای میزان تزریق بوتاکس دیستون تقارن مناسبی را در نظر نگیرد و از مواد مناسب استفاده نکند به احتمال خیلی زیاد عدم تقارن در صورت شما منجر به از بین رفتن زیبایی ظاهری شما می‌شود و منجر می‌شود که تمامی بوتاکس را از صورت خود تخلیه کنید که هم ناخوشایند و هم هزینه بر است.

همچنین بوتاکس دیستون این قابلیت را دارد که خطوط روی پوست گردن، چاله‌های کنار گونه و همچنین چین و چروک‌های روی سینه را نیز از بین ببرد، فقط توجه به تخصص پزشک بسیار مهم می‌باشد و همین‌طور بازه‌هایی که شما تزریق بوتاکس را انجام می‌دهید. توجه به نوع و برند بوتاکس نیز در ماندگاری و کیفیت آن تأثیر بسیار زیادی دارد.

نکته مهم در مورد بوتاکس دیستون این است که نتیجه تزریق در همان لحظه قابل مشاهده نیست و می‌بایست حداکثر سه روز صبر کنید تا نتایج آن را مشاهده کنید. اگر در طی این چند روز عوارضی همچون خارج یا سایر مشکلات داشتید حتما با پزشک خود در ارتباط باشید تا مشکلات به سرعت برطرف شود، اما به‌هیچ‌عنوان سراغ افراد غیرمتخصص نروید چرا که در کنار عدم تخصص و عدم مشاوره مناسب ممکن است داروهای جانبی در دوران نقاهت به شما بدهند که مشکلات ناگوار و حتی عمل‌های بسیار خطرناک بر روی شما انجام شود تا بوتاکس از بدن شما خارج شود، پس در اولین مرحله حتماً از برند مناسب و از پزشکان معتبر کمک بگیرید.

رفع اخم پیشانی با بوتاکس دیستون

همچنین بخوانید :هایفوتراپی صورت

برخی از مهم‌ترین عوارض تزریق بوتاکس دیستون

طبق بررسی‌ها و تحقیقاتی که در مورد انواع بوتاکس ها انجام شده است باید بگویم بوتاکس دیستون نیز در حالت کلی عارضه خطرناکی ندارد و نمی‌تواند بعنوان تهدید کننده زندگی باشد و اگر توسط افراد متخصص استفاده شود به هیچ عنوان تهدید کننده نمی‌باشد، اما در حالت کلی اگر از این بوتاکس استفاده کنید شامل عوارضی هستید که این عوارض می‌توانند قرمزی های ناحیه تزریق، کبودی ها و تورم‌هایی باشند که طبیعی هستند و از شایع‌ترین عوارض به حساب می آیند البته این عوارض به صورت خود به خود از بین خواهند رفت ولی اگر دوره ماندگاری این عوارض زیاد شد حتماً باید پزشک متخصص خود را در جریان بگذارید تا نسبت به رفع آنها اقدام کند؛ همچنین ممکن است در طی دوره نقاهت دچار سردردهای میگرنی نیز بشوید که این سردردها نیز طبیعی هستند اما باز هم هر کدام از عوارض را که مشاهده کردید حتماً پزشک خود را در جریان بگذارید.

در صورتی که پزشک متخصص شما تجربه کافی نداشته باشد و اطلاعاتی در مورد تزریق بوتاکس در اختیار نداشته باشد، بنابراین عوارض خطرناکی در انتظار شما خواهند بود. بطور کلی این عوارض شامل تورم و افتادگی پلک‌ها هستند که بسیار نا خوشایند بود و در کنار این که می‌بایست بوتاکس را از بدن خارج کنید جراحی و اشکالات ناخوشایند و همچنین هزینه‌های زیادی را می‌بایست پرداخت کنید تا این مشکل برطرف شود. توجه داشته باشید در کنار اینها بینایی شما نیز دچار مشکل خواهد شد و کم بینایی و حتی نابینایی را تجربه خواهید کرد که تمامی این مشکلات در نتیجه تزریق نادرست اتفاق می افتد.

عارضه دیگری که پس از تزریق توسط فرد غیرمتخصص اتفاق می‌افتد گردن درد و مشکلات گفتاری می‌باشد. این مشکلات بسیار خطرناک می‌باشد و اگر به سرعت درمان نشوند می‌توانند حوادث ناگواری را ایجاد کند. تنگی نفس نیز از جمله خطرناک‌ترین عوارضی می‌باشد که در نتیجه عدم تخصص پزشک اتفاق می‌افتد و نشان دهنده این است که تزریق به درستی انجام نشده است، به همین خاطر حتماً از پزشکان هوشیار، متخصص و دارای رزومه کاری عالی است و همچنین از بیمارانی که توسط این پزشکان درمان شده‌اند راهنمایی بگیرید تا با دید کاملاً باز اقدام به این عمل زیبایی کنید. توجه داشته باشید که اگر بیماری‌های زیر را داشتید نباید به هیچ عنوان تزریق بوتاکس دیستون را انجام دهید.

درصورتی‌که هر نوع حساسیت یا واکنش منفی نسبت به سم بوتولینوم دارید به هیچ عنوان نباید این تزریق را انجام دهید چرا که عوارض بسیار خطرناکی در انتظار شما خواهد بود، همچنین اگر به شیر نیز حساسیت دارید اصلاً تزریق بوتاکس دیستون توصیه نمی‌شود.

بارداری یکی از خطرناک‌ترین شرایطی است که در این دوران به هیچ عنوان نباید تزریق بوتاکس دیستون اتفاق بیفتد چرا که هم برای جنین و هم برای مادر بسیار خطرناک می‌باشد. دوران شیردهی نیز یکی از دوران حساسی است که طی این دوران نباید بوتاکس دیستون انجام شود و اگر این چنین اتفاقاتی در زمان شیردهی روی دهد ممکن است فرایند شیردهی و خطرات جانبی برای نوزاد نیز به همراه داشته باشد. لطفا مقاله انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری  را بخوانید تا اطلاعات کاملتری داشته باشید.

مراقبت‌ها و مواردی که می‌بایست پس از تزریق بوتاکس دیستون انجام شود:

البته باید بگویم تمام موارد و تمام توصیه‌هایی که لازم است توسط پزشک متخصص در اختیار شما قرار داده می‌شود و اگر دارویی نیاز دارید پزشک آن دارو را برای شما تجویز می‌کند و نیاز به عملکرد اضافه ای نخواهید داشتف اما در حالت کلی برخی مراقبه ها نیز پس از تزریق دیستون لازم است که این موارد را می‌توان به ترتیب زیر انجام داد:

در ابتدا می‌بایست حداکثر تا شش ساعت پس از اینکه تزریق بوتاکس دیستون را انجام دادید به هیچ عنوان صورت خود را مورد شست‌وشو قرار ندهید، چرا که این شست‌وشو می‌تواند تأثیر منفی در تزریق داشته باشد همچنین نهایتاً تا دوازده ساعت پس از این تزریق از لوازم آرایشی در ناحیه تزریق استفاده نکنید این کار نیز ممکن است باعث عفونت‌ها و مشکلات ناخوشایندی در ناحیه تزریق شود.

ماساژ دادن آرام نیز برای ناحیه تزریق بسیار اشتباه است حتی اگر شما با شدت بسیار کم ناحیه تزریق را ماساژ دهید یا بخارانید التهابات ناخوشایندی در این ناحیه اتفاق می‌افتد که غیر طبیعی می‌باشد و می‌تواند منجر به تخلیه بوتاکس شود؛ همچنین اصلاً نباید نور مستقیم خورشید تا چند روز به پوست شما برخورد کند به همین خاطر استفاده از کرم‌های ضدآفتاب که پزشک آنها را تجویز می‌کند بسیار مهم هستند.

مراقبت‌ها و مواردي كه مي‌بايست پس از تزريق بوتاكس دیستون انجام شود:

همچنین بخوانید :تزریق چربی به صورت

هزینه تزریق بوتاکس دیستون


خیلی از افرادی که فرآیند تزریق بوتاکس را انجام می‌دهند گران‌ترین ها را انتخاب می‌کنند و استدلال آنها این است که گران‌ترین بوتاکس می‌تواند بهترین عملکرد را داشته باشد، اما این طرز فکر اشتباه می‌باشد. اگر چه بوتاکس دیستون قیمت پایینی دارد اما از کیفیت و نتیجه بسیار عالی برخوردار است چرا که برخی از پوست‌ها و برخی از بیماری‌ها برای انواع بوتاکس ها می‌تواند مشکل ساز باشد و بهترین راهکار این است که پزشک شما بوتاکس مورد نظر شما را را انتخاب کند. در این شرایط نه تنها از عوارض ناگوار بوتاکس در امان خواهید بود بلکه هزینه‌های شما نیز به شدت پایین خواهد آمد، چرا که بوتاکس دیستون در کنار هزینه پایین خود دارای کیفیت بالا و نتیجه بسیار عالی است و در کنار اینها از برخی بیماری‌های خطرناک نیز جلوگیری می‌کند.

 

ماندگاری بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد اینکه کجا تزریق شود ، چه برند بوتاکسی استفاده شود در ماندگاری بوتاکس تاثیر گذار هست و بین 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد

اگر سرعت نتیجه برای شما مهم باشد و بخواهید در همان لحظه که عمل زیبایی انجام شود نتیجه را ببینید بوتاکس دیستون بهترین گزینه است، اما در مقابل بوتاکس مصپورت پس از تزریق چندین روز طول می کشد

نظرات درباره بوتاكس ديستون

 • طاهره
  کاربر : طاهره
  پنجشنبه, 22 دی 1401

  این بوتاکس بهتره یا مصپورت؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 26 دی 1401

  در عمل تفاوتی ندارند پیشنهاد میکنیم مقاله مقایسه این دو تا برند بوتاکس که در سایت موجود هست را بخوانید

آخرین مقالات
16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + بهترین جراح زیبایی زنان

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

26 تیر

سینه سوم یا پستان فرعی

ادامه مطلب

22 تیر

عدم تقارن سینه و روش های درمان

ادامه مطلب

18 تیر

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل

ادامه مطلب

14 تیر

عوارض استفاده از قرص های چاقی

ادامه مطلب

11 تیر

جابه جایی پروتز سینه : نشانه ها و راه های درمان آن

ادامه مطلب

07 تیر

صفر تا صد عمل اسلیو معده را بدانید

ادامه مطلب

03 تیر

تقویت موی سر مردان

ادامه مطلب

31 خرداد

آمپول کاهش ورم بینی چیست؟

ادامه مطلب

27 خرداد

بررسی علت ایجاد اگزما پوستی و راه‌های درمان آن

ادامه مطلب

23 خرداد

قرص سیپروترون کامپاند برای چیست + عوارض و نحوه مصرف

ادامه مطلب

19 خرداد

پسوریازیس چیست ؟ + راه های درمان

ادامه مطلب

15 خرداد

پلاسما جت چیست؟ + مراقبت های پس از پلاسما جت

ادامه مطلب

11 خرداد

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت | درمان لک صورت

ادامه مطلب

07 خرداد

پماد کلسیپوتریول : موارد مصرف ، نحوه مصرف و عوارض شایع

ادامه مطلب

03 خرداد

بهترین کلینیک زیبایی مشهد چه ویژگی هایی دارد

ادامه مطلب

30 اردیبهشت

مراقبت‌ های ‌بعد از عمل سینه که باید بدانید

ادامه مطلب

27 اردیبهشت

پماد کالامین برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض استفاده از آن

ادامه مطلب

24 اردیبهشت

خواص آلوئه ورا برای پوست صورت

ادامه مطلب

21 اردیبهشت

چاق و سفت شدن صورت در مدت زمان یک هفته

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

مرگ بر اثر پیکر تراشی و لیپوساکشن | آیا مرگ بر اثر پیکرتراشی واقعیت دارد یا شایعه است؟

ادامه مطلب

15 اردیبهشت

ماسک صورت با ماست

ادامه مطلب

11 اردیبهشت

سوتین مخصوص بعد از عمل سینه

ادامه مطلب

07 اردیبهشت

چه عواملی باعث بزرگ شدن بینی می شود؟

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با بوتاكس ديستون

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما