دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

تزریق بوتاکس چشم گربه ای : هزینه، اثربخشی و عوارض جانبی

شنبه, 22 مرداد 1401

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

یکی از راه های داشتن صورت زیبا انجام عملی روی چشم ها هست که به چشم گربه ای معروف هست که به تغییر حالت چشم منجر می شود و با کشیده شدن چشم به بزرگتر شدن چشم کمک می کند و باعث می شود صورت شما زیبا و جوانتر به نظر برسد برای داشتن این نوع چشم چند نوع روش وجود دارد که تزریق بوتاکس یکی از این روش ها هست که به تزریق بوتاکس چشم گربه ای معروف هست با ما در این مقاله همراه باشید تا موارد مختلف مربوط به تزریق بوتاکس چشم گربه ای را با هم بررسی کنیم

تزریق بوتاکس چشم گربه ای چیست؟

تزریق بوتاکس کاربردهای زیادی دارد و برای جوانسازی صورت و رفع چین و چروک صورت استفاده می شود . یکی از این کاربردها این هست که متخصص نقاطی از صورت در کنار چشم را مشخص میکند و به گونه ای تزریق را انجام می دهد که چشم ها درشت تر و کشیده تر یا به اصلاح چشم گربه ای قرار بگیرند و هچنین بالای ابرو که کمی ابرو ها هم لیفت شوند پس در این روش که تزریق بوتاکس چشم گربه ای معروف هست به گونه ای طراحی شده است که گوشه های بیرونی چشم شما را بلند کرده و کمی به سمت بیرون و بالا بکشد و تغییر شکل چشم‌هایتان برای اینکه آنها را «گربه تر» نشان دهید ظاهری جوان‌تر به شما می‌دهد. تزریق بوتاکس برای این روش نیاز به تجربه و دقت بسیار بیشتری نسبت به سایر کاربردهای تزریق بوتاکس دارد به دلیل اینکه چشم بسیار حساس تر هست و رگ های عصبی بسیار زیادی اطراف چشم وجود دارد و همچنین درجه زیبایی شناسی و دقت بسیار زیادی میخواهد .البته داشتن چشم های گربه ای به صورت عمل جراحی هم انجام می شود ولی تزریق بوتاکس چشم گربه ای یک روش غیر جراحی هست و کلا بیش تر از 20 دقیقه ادامه پیدا نمیکند که علاوه بر اینکه ظاهر چشم را به صورت اصطلاح گربه ای در می آورد چین و چروک آن ناحیه هم از بین می برد

 

نحوه تزریق بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس در این روش به صورت تزریقی به عضلات چشم تزریق می شود و این تزریق معمولاً توسط پزشک چشم‌ پزشک یا جراحی انجام می شود. هزینه تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای، بسته به متخصصی که این روش را انجام می دهد و همچنین منطقه جغرافیایی شما، متفاوت است.

باید توجه داشت که تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای، یک روش موقت است و معمولاً پس از چند ماه، نیاز به تزریق مجدد بوتاکس است. همچنین، این روش ممکن است با عوارض جانبی مانند سردرد، تاری دید، خشکی چشم و یا آبریزش چشم همراه باشد. برای انتخاب بهترین روش درمان چشم گربه ای، بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید و در مورد جزئیات روش و هزینه های مربوطه، اطلاعات کاملی دریافت کنید.

چه کسانی میتوانند تزریق بوتاکس چشم گربه ای انجام دهند؟

برای اینکه چه کسانی می توانند تزریق بوتاکس چشم گربه ای انجام دهند محدودیت ها تقریبا مانند تزریق بوتاکس هست باید حداقل سن 18 سال داشته باشید . انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری مجاز نیست و این نوع بوتاکس برای کسانی مناسب هست که پلک های افتاده دارند و اطراف چشم های خود چین و چروک زیادی دارند و این افتادگی پلک باعث شده باشد چشم حالت نامناسب به خود بگید و کوچک تر مشخص شود و کسانی که برای انجام عمل جراحی محدودیت های خاص خود را دارند و هم میخواهند بدون عمل جراحی چشم های به اصلاح گربه ای و جذاب تری داشته باشند

 

اموزش تزریق بوتاکس چشم گربه ای

تزریق بوتاکس چشم گربه ای دو تا تکنیک دارد که باید مهارت انجام آن را داشته باشید باید بدانیم که محل تزریق بوتاکس چشم گربه ای کجاست باید ابتدا نقاط تزریق بوتاکس چشم گربه ای را مشخص کنیم که یکی وسط ابروها هست و دیگری بالای ابرو ها . بوتاکس را می توان برای بلند کردن قسمت های داخلی بین ابروها (نزدیک به بینی) و مرکزی ابروها استفاده کرد. معمولاً قسمت جانبی ابروها یا دم را نمی توان با تزریق بوتاکس بلند کرد و باید نقاط بالاتر و قسمت شقیقه بوتاکس تزریق شود . ما در کانال آپارات ویدیو مربوط به آموزش تزریق بوتاکس چشم گربه ای را قرار داده ایم

مراقبت قبل از تزریق بوتاکس چشم گربه ای

مراقبت‌های قبل از تزریق بوتاکس به منظور ایجاد چشم گربه ای، بستگی به دستورالعمل پزشک شما دارد. با این حال، در کل، مراقبت‌هایی که شما می‌توانید برای آمادگی بهتر برای تزریق بوتاکس انجام دهید، عبارتند از:

1. مشاوره با پزشک: هرگز از تزریق بوتاکس بدون مشاوره با پزشک تخصصی استفاده نکنید. پزشک شما می‌تواند نحوه استفاده از بوتاکس را برای شما توضیح دهد و هرگونه سوالی که شما دارید را پاسخ دهد.

2. قطع داروهایی که ممکن است باعث خونریزی شود: داروهایی مانند آسپرین و ایبوپروفن ممکن است باعث خونریزی بیشتر شوند و باید قبل از تزریق بوتاکس توسط پزشک شما قطع شوند.

3. اجتناب از مصرف الکل: مصرف الکل می‌تواند باعث افزایش خونریزی شود و باید قبل از تزریق بوتاکس اجتناب شود.

4. شناخت دقیق از عوارض جانبی: پیش از تزریق بوتاکس، باید با عوارض جانبی محتمل آشنا شوید تا در صورت بروز آنها، به پزشک خود خبر دهید.

5. اطمینان از مهارت پزشک: اطمینان از مهارت پزشک شما بسیار مهم است، بنابراین قبل از تزریق بوتاکس، از مهارت و تجربه پزشک خود مطمئن شوید.

بنابراین، پیش از تزریق بوتاکس برای درمان چشم گربه ای، بهتر است با پزشک خود مشاوره کنید تا مراقبت‌های لازم قبل از تزریق را انجام دهید و بهترین نتیجه را از این روش درمانی بگیرید.

مراقبت پس از بوتاکس برای ایجاد چشم گربه ای

پس از تزریق بوتاکس به منظور درمان چشم گربه ای، برخی مراقبت‌ها برای حفظ نتیجه درمانی و کاهش خطر عوارض جانبی مانند خشکی چشم و آبریزش چشم می‌تواند مفید باشد. مراقبت‌های پس از تزریق بوتاکس عبارتند از:

1.سعی کنید کمترین لمس دست با وسایل داشته باشید

2. جلوگیری از لمس چشم: پس از تزریق بوتاکس، توصیه می‌شود که از لمس چشم خود خودداری کنید تا عفونت جلوگیری شود.

3. استفاده از قطره‌های چشمی: پزشک شما ممکن است برای کاهش خشکی چشم، قطره چشمی تجویز کند. توصیه می‌شود که دستورالعمل پزشک را در مورد نحوه استفاده از قطره چشمی دقیقاً دنبال کنید.

4. اجتناب از فعالیت‌های خسته کننده: پس از تزریق بوتاکس، توصیه می‌شود که از فعالیت‌های خسته کننده مانند ورزش، صحبت کردن بیش از حد، خواندن و نوشتن برای مدت چند ساعت اجتناب شود.

5. مراقبت از ناحیه چشم: پس از تزریق بوتاکس، توصیه می‌شود که از ناحیه چشم خود مراقبت کنید و از آرایش و پاک کردن چشم با حرکات شدید خودداری کنید.

6. پیگیری با پزشک: پس از تزریق بوتاکس، توصیه می‌شود که با پزشک خود تماس بگیرید و اگر هرگونه علائم نگران‌کننده مانند درد، قرمزی، یا خارش را تجربه کردید، به پزشک خود گزارش دهید.

به طور کلی، پس از تزریق بوتاکس به چشم، شما باید از ناحیه چشم خود مراقبت کنید و دستورالعمل پزشک را دقیقاً دنبال کنید تا بهترین نتیجه از این روش درمانی بگیرید.

مزایای ایجاد چشم گربه ای از طریق بوتاکس چیست؟

 • مهم ترین موردی که از مزایای تزریق بوتاکس هست برای داشتن چشم گربه ای این هست که یک روش غیر جراحی هست 
 • نیاز به بیهوشی ندارد
 • دوره نقاهت خاصی ندارد و می توانید زندگی عادی را از همان لحظه ادامه دهید
 • عوارض پایین تری نسبت به روش های جراجی دارد
 • کل زمان انجام این عمل نهایت 20 دقیقه هست و در زمان کوتاهی انجام می پذیرد
 •  در صورت پشیمان شدن برگشت پذیر هست 

 

مزایای بوتاکس چشک گربه ای

 

ماندگاری تزریق بوتاکس چشم گربه ای

تبدیل حالت چشم ها به حالت اصطلاحا گربه ای چند روش دارد که یکی از این روش ها استفاده از تزریق بوتاکس هست که می توانید انجام دهید . اصولا تزریق بوتاکس یک روش دائمی نیست و اگر می خواهید حالت چشم گربه ای به صورت طولانی و تقریبا دائم داشته باشید باید از روش های جراحی استفاده کنید که به نام جراحی چشم گربه ای هست که مانند عمل جراحی بلفاروپلاستی هست که یک روش با تهاجم بالا هست و هزینه و نقاهت و ریسک بالاتری دارد . ایجاد حالت چشم گربه ای از طریق بوتاکس ماندگاری نهایت 6 ماهه دارد قبلا هم در مطلب تزریق بوتاکس خدمت شما گفتیم که بوتاکس از طریق فلج کردن عضلات کار میکند بنابراین بنا به شرایط خاص هر بدن و اینکه مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس چگونه انجام شود ماندگاری متفاوتی دارد ولی به طور معمول بین 3 ماه تا 6 ماه از طریق بوتاکس حالت چشم گربه ای حفظ می شود و هر چه زمان بگذرد حالت خود را از دست می دهد و نیاز هست که دوباره تزریق بوتاکس انجام شود

عوارض تزریق بوتاکس چشم گربه ای

در تزریق بوتاکس یک سری عوارض مانند کبودی و قرمز شدن ناحیه تزریق یا درد های خفیف طبیعی هست . در کل تزریق بوتاکس اگر توسط متخصص با تجربه انجام شود عوارض بسیار کمتری دارد ولی در عین حال به دلیل حساس بودن ناحیه تزریق در صورت داشتن علایم زیر حتما به پزشک مراجعه کنید

 • مشکلات تنفسی
 • ابروها یا پلک های افتاده که ظاهر صورت را به مشکل می اندازند
 • مشکلات خوردن و بلع
 • گفتار تغییر می کند

 

بنر بوتاکس چشم گربه ای

 

هزینه تزریق بوتاکس چشم گربه ای در مشهد

هزینه تزریق بوتاکس به عواملی مانند برندی که برای بوتاکس استفاده می شود و شرایط بیمار که تا چه حد باید بوتاکس تزریق شود داروهای احتمالی و هزینه کلینیک و پزشک متخصص هست . انجام بوتاکس برای نواحی چشم برخی از متخصصین به دلیل ایجاد عارضه احتمالی قبول نمیکنند و کسی باید این تزریق را انجام دهد که مهارتو تجربه و درجه زیبا شناسی بالایی داشته باشد که نتیجه بهترین حالت برای شما باشد شما می توانید برای اطلاع از هزینه های تزریق بوتاکس چشم گربه ای با کلینیک دکتر طالب زاده -ایوازه در مشهد ارتباط برقرار کنید

بهترین دکتر بوتاکس چشم گربه ای در مشهد

در مورد اینکه چرا باید تزریق بوتاکس توسط متخصص متبحر و با تجربه انجام شود قبلا صحبت کردیم که اگر توسط فردی با تجربه و متخصص انجام نشود عوارض بسیاری می تواند داشته باشد . تزریق بوتاکس چشم گربه ای به دلیل اینکه حوالی چشم انجام می شود درصد اهمیت بالاتری دارد از این رو خیلی از افراد به دنبال بهترین دکتر و متخصص برای انجام این بوتاکس هستند . در نظر داشته باشید دکتر و متخصصی که برای انجام اینکار انتخاب میگردد باید دید زیباشناسی بسیار خوبی داشته باشد چون تزریق بوتاکس همان لحظه نتیجه را مشخص نمیکند و با استفاده از تجربه و قوه تخیل متخصص مقدار تزریق و اینکه کجا تزریق شود مشخص می شود

بهترین جراح چشم گربه ای بهترین دکتر بوتاکس چشم گربه ای

بوتاکس چشم اهویی

بوتاکس می‌تواند به عنوان یک روش درمانی برای ایجاد چشم اهویی (یا چشم گربه ای) استفاده شود. این روش درمانی با تزریق بوتاکس به عضلات اطراف چشم انجام می‌شود و باعث کاهش فعالیت عضلات محیطی چشم می‌شود که می‌تواند باعث ایجاد چشم اهویی شود. با کاهش فعالیت این عضلات، قسمتی از سفیده چشم که در بالای چشم قرار دارد بیشتر نمایش داده می‌شود و چشم به شکلی گربه ای تبدیل می‌شود.

بوتاکس از نظر اثرات جانبی به‌طور کلی به‌خوبی تحمل می‌شود و معمولاً بدون مشکل انجام می‌شود. با این حال، همانند هر روش درمانی دیگری، بوتاکس هم ممکن است به عوارض جانبی منجر شود، مانند خشکی چشم، آبریزش چشم، درد، قرمزی و بروز شکستگی در سطح چشم. بنابراین، مهم است که تنها با پزشک متخصص و با توجه به شرایط شما، تصمیم به انجام این روش درمانی بگیرید.

همچنین، اگر شما علاقه‌مند به ایجاد چشم اهویی هستید، باید در نظر داشته باشید که این روش درمانی تنها برای افرادی که چشم اهویی اساسی دارند، مفید است و برای افرادی که چشم اهویی ثانویه دارند، مثلًا به دلیل عوارض یا بیماری‌های دیگر، ممکن است نتایج مطلوبی نداشته باشد.

تزریق بوتاکس در کل از عمل های زیبایی کم خطر هست ولی هیچ دارایی ارزشمند تر از فرزند نیست ممکن هست حتی برای درصد های خیلی خیلی کم به کودک آسیب وارد کند بنابراین پیشنهاد ما این هست هیچ عمل زی

ماندگاری تزریق بوتاکس چشم گربه ای بنا به برندی که استفاده می شود بین سه تا 6 ماه ماندگاری دارد

هزینه تزریق بوتاکس چشم گربه ای به برندی که برای بوتاکس استفاده می شود تاثیر دارد و همچنین تعرفه و دستمزد پزشک هست که بهتر هست در جلسه مشاوره مشخص گردد

این روش مخصوصا اگر قبلش بی حس کننده بزنن دردی را متوجه نخواهید شد و اگر دردی هم داشته باشد کاملا قابل کنترل هست

نظرات درباره تزریق بوتاکس چشم گربه ای

 • صفیه
  کاربر : صفیه
  دوشنبه, 24 بهمن 1401

  به نظرم عنوان باید بوتاکس چشم روباهی می شد ، کلا جراحی هم اسمش روباه هست نه گربه ، به نظرم چشم روباه از گربه خوشگل تر هست ، البته صلاح ملک خویش خسروان دانند

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 24 بهمن 1401

  با سلام بله هر دو تا جراحی چشم گربه ای و چشم روباهی متقاضی دارد ولی عنوان درست هست و در مورد بوتاکس چشم گربه ای هست ، البته می توانید صفحه لیفت چشم روباهی هم ببینید یا از طریق فرم مشاوره با ما در ارتباط باشید

 • آزاده
  کاربر : آزاده
  جمعه, 21 بهمن 1401

  ترلان پروانه که چشم های حالت گربه ای داره این کار رو می کنه؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 21 بهمن 1401

  با تشکر از ارسال نظر شما هم به صورت طبیعی امکان دارد و هم روش های متفاوتی برای داشتن چشم حالت گربه ای هست

 • اکرم
  کاربر : اکرم
  جمعه, 25 شهریور 1401

  هزینه نسبت به تزریق بوتاکس متفاوت هست ؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  جمعه, 25 شهریور 1401

  برای اطلاع از هزینه ها با کلینیک تماس بگیرید

 • زهرا سلیمانی
  کاربر : زهرا سلیمانی
  چهارشنبه, 09 شهریور 1401

  به نظرم اصلا قشنگ نمیشه

 • مهسا معتمدی
  کاربر : مهسا معتمدی
  چهارشنبه, 26 مرداد 1401

  آخه چشم گربه هم مگه قشنگه . تزریق چشم آهویی کنید حداقل

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 01 شهریور 1401

  با درود بله درخواست های بسیار زیادی در این زمینه داریم همیشه . برای آن عمل هم راه حل وجود دارد و میتوانید انجام دهید

آخرین مقالات
19 خرداد

پسوریازیس چیست ؟ + راه های درمان

ادامه مطلب

15 خرداد

پلاسما جت چیست؟ + مراقبت های پس از پلاسما جت

ادامه مطلب

11 خرداد

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت | درمان لک صورت

ادامه مطلب

07 خرداد

پماد کلسیپوتریول : موارد مصرف ، نحوه مصرف و عوارض شایع

ادامه مطلب

03 خرداد

بهترین کلینیک زیبایی مشهد چه ویژگی هایی دارد

ادامه مطلب

30 اردیبهشت

مراقبت‌ های ‌بعد از عمل سینه که باید بدانید

ادامه مطلب

27 اردیبهشت

پماد کالامین برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض استفاده از آن

ادامه مطلب

24 اردیبهشت

خواص آلوئه ورا برای پوست صورت

ادامه مطلب

21 اردیبهشت

چاق و سفت شدن صورت در مدت زمان یک هفته

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

مرگ بر اثر پیکر تراشی و لیپوساکشن | آیا مرگ بر اثر پیکرتراشی واقعیت دارد یا شایعه است؟

ادامه مطلب

15 اردیبهشت

ماسک صورت با ماست

ادامه مطلب

11 اردیبهشت

سوتین مخصوص بعد از عمل سینه

ادامه مطلب

07 اردیبهشت

چه عواملی باعث بزرگ شدن بینی می شود؟

ادامه مطلب

03 اردیبهشت

ویتامین های چاق کننده سریع

ادامه مطلب

30 فروردین

مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

27 فروردین

حاملگی بعد از ابدومینوپلاستی امکان پذیر است؟

ادامه مطلب

24 فروردین

بهترین روش های درمان شوره سر

ادامه مطلب

20 فروردین

معجون جوش خوردن استخوان

ادامه مطلب

17 فروردین

قرص پردنیزولون 5 برای چیست؟ + عوارض و نحوه مصرف

ادامه مطلب

14 فروردین

بهترین فصل کاشت مو چه موقع است؟

ادامه مطلب

10 فروردین

اسکلروتراپی صورت چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

05 فروردین

پی آر پی صورت چیست؟

ادامه مطلب

01 فروردین

صفر تا صد قرص گین آپ

ادامه مطلب

26 اسفند

پماد ویتامین آ د برای لکه های صورت

ادامه مطلب

22 اسفند

استفاده از بوتاکس برای سینه ، زیر بغل و کف دست

ادامه مطلب

17 اسفند

علامت های عفونت لب بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

13 اسفند

روش‌های درمان سیاهی دور چشم مزوتراپی، پی آر پی یا هایفوتراپی

ادامه مطلب

08 اسفند

کلینیک لاغری در مشهد

ادامه مطلب

04 اسفند

قرص تقویت کننده مو هیرتامین

ادامه مطلب

30 بهمن

راه های کوچک کردن بینی در خانه

ادامه مطلب

27 بهمن

مرگ در اثر تزریق بوتاکس

ادامه مطلب

23 بهمن

قرص راکوتان چه کاربردی دارد و عوارض روآکوتان چیست؟

ادامه مطلب

19 بهمن

حساسیت به بوتاکس

ادامه مطلب

16 بهمن

اگر فتق عمل نشود چه می شود

ادامه مطلب

12 بهمن

ژل جالپرو و کاربرد آن

ادامه مطلب

08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق بوتاکس چشم گربه ای

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما