کلینیک زیبایی دکتر طالب زاده - ایوازه : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

اصلاح فرم بینی از طریق تزریق ژل به بینی (بدون جراحی)

چهارشنبه, 16 آذر 1401

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

فرورفتگی بینی می تواند زیبایی ظاهری شما را از بین ببرد و اعتماد به نفس شما را پایین بیاورد. به همین خاطر اگر این نوع فرورفتگی ها را دارید می توانید با ژل های مخصوص این فرورفتگی ها را اصلاح کرده و زیبای خود را به دست آورید.

از نکات جالبی که در تزریق ژل به بینی میتوان به آن اشاره کرد، این است که دقیقاً شبیه عمل جراحی باز می باشد. اما با این تفاوت که هیچ نوع بیهوشی یا دوره نقاهت خاصی ندارد و نتیجه آن میتواند از عمل جراحی بهتر باشد.

خیلی ها بر این باورند که اگر ژل به فرورفتگی های بینی تزریق شود، بینی بسیار بزرگ خواهید داشت و زیبایی را دچار اختلال می کند. اما باید بگویم این باور کاملا اشتباه می باشد و این کار یک نوع عمل زیبایی می باشد که غیر تهاجمی بوده و می تواند زیبایی فرد را دو چندان کند. در صورتی که عمل بینی به تازگی انجام داده اید و می خواهید ورم ناشی از آن کاهش پیدا کنید پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین قرص برای کاهش ورم بینی را بخوانید

به همین منظور میتوانید این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و اطلاعات خود را در زمینه تزریق ژل به بینی بیشتر کنید. این روش درمانی برای افرادی مناسب است که فرورفتگی های خاصی در بینی خود دارند. البته این نوع موارد تحت تشخیص پزشک متخصص می بایست تجویز شود. در برخی موارد نیاز به عمل جراحی باز دارید و در برخی موارد با هم این تزریق ژل مشکل شما برطرف خواهد شد.

اصلاح فرم بینی از طریق تزریق ژل

در این روش که کاملا غیر تهاجمی می باشد، می توانید با کمک تزریق اسید هیالورونیک شکل ظاهری بینی را به صورت کامل تغییر دهید. شما می توانید با تزریق ژل در مناطقی که مخصوص تزریق می باشند، سوراخ بینی را کوچک کرده، حجم بینی را کوچک یا بزرگ کنید، که یک روش بسیار عالی می باشد و دوره نقاهت زیادی نخواهد داشت و از همه مهمتر یک جراحی باز محسوب نمی شود. این روش را می توان جایگزین مناسبی برای جراحی زیبایی بینی عنوان کرد.

 

همانطور که در جراحی بینی شما تمایل دارید که تقارن مناسب در بینی ایجاد شود و برجستگی ها صاف شوند، در این روش زیبایی نیز این موارد انجام پذیر میباشد و اصلاحات خاصی بر روی بینی شما انجام خواهد شد. به نحوی که از نتیجه آن شگفت زده می شوید.

نکته مهم قبل از تزریق ژل این است که شما فرم ظاهری بینی خود را می بایست تعیین کنید. برای این موضوع جلسات مشاوره برای شما تعیین می‌شود و البته معاینه نیز می شوید، تا ظاهر بینی خود را تعیین کرده و آن را انتخاب کنید. پزشک متخصص شما طبق سلیقه شما فرآیند تزریق را انجام می‌دهد. البته در برخی موارد ممکن است خواسته شما بیش از حد انتظار باشد و پزشک متخصص شما در صورتی که وجدان کاری داشته باشد، تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را از خطرات احتمالی آگاه میکند. اما اگر شما همچنان تمایل داشتید فرایند زیبایی بیش از حد انتظار باشد، پزشکان آن را انجام می دهد اما شما را از عواقب آن آگاه خواهد کرد.

فرایند تزریق به صورت بی حسی می باشد و نیاز به بیهوشی کامل نیست. البته قبل از اینکه عمل زیبایی برای شما انجام شود می بایست رضایت نامه را امضا کرده و پزشک را از تصمیم خود مطلع کنید. در صورتی که رضایت نامه امضا شود و شما عمل زیبایی بینی خود را طبق سلیقه خود انتخاب کنید نمی توانید اعتراض داشته باشید. پس حتماً متن رضایت نامه را مطالعه کرده و تمام نیازهایی که برای ظاهر بینی خود در نظر دارید را عنوان کنید.

پس از اینکه فرآیند تزریق ژل انجام شد، خنک کردن ناحیه تزریق شده بسیار مهم می باشد و در کاهش دوره نقاهت بسیار اهمیت دارد.

مزایای تزریق ژل به ناحیه بینی

عموما این روش زیبایی برای تغییرات کوچک در نظر گرفته می‌شود. یعنی بینی شما هیچ مشکلی ندارد و صرفاً در ظاهر خود کمی دچار اختلال است. در چنین شرایطی پس از اینکه تزریق ژل انجام شود تغییرات قابل توجهی در بینی شما مشاهده می شود.

یکی از بهترین مزیت هایی که این روش زیبایی دارد این است که بیهوشی عمومی ندارید و فرآیند تزریق ژل فقط با بی حسی موضعی انجام می شود

.

مزایای تزریق ژل به ناحیه بینی

همچنین بخوانید : طریقه شستشو بینی بعد از عمل بینی

 

مزیت دوم آن نداشتن دوره نقاهت می باشد. پس از اینکه فرآیند تزریق ژل انجام شد، شما هیچ محدودیتی در فعالیت های روزانه خود ندارید و فقط از انجام ورزشهای سنگین باید خودداری کنید.

معایب تزریق ژل به بینی 

اصلی‌ترین عیبی که این فرآیند زیبایی دارد این است که این روش دائمی نمی باشد. پس از مدتی می بایست فرایند ترمیم و اصلاحی آن را انجام دهید تا ظاهربینی شما حفظ شود.

تزریق ژل به ناحیه بینی می تواند فقط یک ظاهر موقتی برای شما ایجاد کند و به صورت دائمی نمی توانید این ظاهر را حفظ کنید. به همین خاطر اگر به تغییر دائمی فکر می کنید می بایست عمل جراحی انجام دهید.

ایجاد کبودی و تورم از جمله عوارض شایع پس از تزریق می باشد که طبیعی هستند و پس از مدتی از بین می‌رود. البته مراقبت و اطلاع دادن به پزشک متخصص می تواند در از بین بردن این کبودی و تورم ها کمک کند.

 

معایب تزریق ژل به بینی 

 

مهمترین خطری که شما را تهدید می کند بینایی است. اگر تزریق به درستی انجام شود مشکلی پیش نمی آید. اما اگر بهترین جراح بینی از نظر شما از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد، ممکن ژل به ناحیه زیرین پوست آسیب بزند و بینایی شما را مختل کند. پس قبل از اینکه این فرایند زیبایی را انجام دهید حتما از تخصص پزشک خود مطمئن شوید و رزومه و نمونه کارهای او را بررسی کنید تا با آگاهی کامل فرایند زیبایی خود را به او بسپارید.

هزینه ی تزریق ژل به بینی

 

در رابطه با هزینه این روش زیبایی نیز باید بگویم که تمام روش های زیبایی از هزینه ثابت برخوردار نیستند و دارای فاکتورهای متعددی در تعیین هزینه هستند. برای این منظور از مشاوره پزشک خود بهره مند شوید تا به قیمت دقیق برای تزریق برسید و سپس اقدام به تزریق ژل کنید.

دوره نقاهت تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به ناحیه بینی عموما دوره نقاهت خاصی ندارد و صرفاً یک سری مراقبه نیاز است تا بهترین نتیجه را مشاهده کنید. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم:

اولین نکته این است که پس از بیحسی موضعی در محل تزریق ممکن است احساس خارش کنید. این خارش کاملاً طبیعی میباشد و هیچ خطری برای شما ندارد. عموما این نوع بی حسی چند ساعت بیشتر دوام ندارد و پس از آن از بین خواهد رفت.

 

دوره نقاهت تزریق ژل به بینی

 

تمام عوارض از جمله کبودی، تورم، بی حسی می بایست نهایتا سه روز از بین برود و از این دوره بیشتر از سه روز شد، یعنی مشکلی در کار است و حتماً باید از پزشک برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

همچنین برای از بین بردن کبودی های ناحیه تزریق می‌توان از کمپرس آب یخ استفاده کنید. داروهای مسکن نیز برای شما تجویز می شود تا هم احساس بی حسی و هم تورم های ناحیه تزریق را از بین ببرید.

لمس کردن نوک بینی یکی از ناخوشایندترین عوارض این فرایند زیبایی می باشد. حداکثر تا ۱۰ ساعت نباید به نوک بینی خود دست بزنید. در غیر این صورت می‌تواند منجر به تکرار این تزریق شود.

تا چندین روز نباید ناحیه بینی را فشار دهید و عینک روی ناحیه تزریق قرار دهید. چرا که ژل تزریق شده انعطاف پذیر می باشد و ممکن است این فرورفتگی ها مجددا خود را نمایان کنند.

برخی از مکمل های پوستی می‌توانند سبب آسیب زدن به ناحیه درمانی شود. به همین خاطر حتماً از داروهایی که پزشک شما تجویز می کند استفاده کنید و داروهایی که قبل از تزریق استفاده میکردید ره به پزشک اطلاع دهید تا در صورتی که نیاز به استفاده آنها نباشد آنها را از لیست داروهای دوره نقاهت حذف شوند.

همچنین برخی داروها می توانند به دوره نقاهت شما آسیب بزند و بدن شما به ژل تزریق شده واکنش منفی نشان دهد. پس هر دارویی که مصرف می‌کنید را به پزشک خود اطلاع دهید تا داروهای غیر لازم را از دور نقاهت شما حذف کند.

همچنین بخوانید : حمام بعد از عمل بینی

سخن پایانی

ژل های مورد استفاده در بازار دارای برند ها و انواع مختلفی هستند و هر کدام از این ژل‌ها قیمت های گوناگونی دارند. برای اینکه اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار خود قرار بگیرید حتماً در جلسات مشاوره با پزشک متخصص خود این موارد را بررسی کنید. همچنین میزان ماندگاری برخی از این ژل ها در قیمت آنها می‌تواند تاثیرگذار باشد. البته بهتر است که برای این عمل های زیبایی به هزینه آن ها توجه نکنید و صرفاً روی نتیجه آن تمرکز کنید.

با توجه به اینکه عمل زیبای تزریق ژل در ناحیه بینی غیر تهاجمی میباشد به هیچ عنوان خطراتی که مربوط به جراحی باز می باشد، شما را تهدید نمی‌کند. در صورتی که از فرم بینی خود رضایت نداشتید می توانید با فرآیند تخلیه ژل مشکل خود را برطرف کنید و به حالت اولیه بازگردید.

 

سخن پایانی

 

ماندگاری این ژل‌ها حداکثر ۶ ماه است و بعد از آن نیاز به تزریق اصلاحی دارد. اما اگر به خوبی تزریق انجام شود این روش می‌تواند یک روش دائمی برای شما باشد و هر 6 می توانید فرایند تمدید را انجام دهید. اما اگر فرآیند اصلاح بینی شما نیاز به یک اصلاح بزرگ دارد، حتما باید از جراحی باز استفاده کنید تا مشکل خود را برطرف کنید.

در انتها هر نوع سوالی که در مورد این روش زیبایی دارید را می توانید از تیم متخصص ما بپرسید و پاسخ خود را در کمترین زمان به دریافت کنید.

بله قرص هایی وجود دارند که کاهش ورم بینی بعد از عمل سرعت بیشتری می بخشند

در این روش بدون عمل جراحی با تزریق ژل فرم بینی را اصلاح می کنید این روش عوارض خاصی ندارد و بسیار محبوب هست

نظرات درباره تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

 • درسا
  کاربر : درسا
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  چه برندی واسه تزریق ژل استفاده می کنید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 23 آذر 1401

  با درود لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

 • زهرا طاهری
  کاربر : زهرا طاهری
  دوشنبه, 21 آذر 1401

  شما تزریق ژل به بینی تو مشهد انجام میدید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  با سلام بله با مطب دکتر طالب زاده تماس بگیرید و برای تزریق ژل به بینی تایم ست کنید

آخرین مقالات
16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + بهترین جراح زیبایی زنان

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

26 تیر

سینه سوم یا پستان فرعی

ادامه مطلب

22 تیر

عدم تقارن سینه و روش های درمان

ادامه مطلب

18 تیر

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل

ادامه مطلب

14 تیر

عوارض استفاده از قرص های چاقی

ادامه مطلب

11 تیر

جابه جایی پروتز سینه : نشانه ها و راه های درمان آن

ادامه مطلب

07 تیر

صفر تا صد عمل اسلیو معده را بدانید

ادامه مطلب

03 تیر

تقویت موی سر مردان

ادامه مطلب

31 خرداد

آمپول کاهش ورم بینی چیست؟

ادامه مطلب

27 خرداد

بررسی علت ایجاد اگزما پوستی و راه‌های درمان آن

ادامه مطلب

23 خرداد

قرص سیپروترون کامپاند برای چیست + عوارض و نحوه مصرف

ادامه مطلب

19 خرداد

پسوریازیس چیست ؟ + راه های درمان

ادامه مطلب

15 خرداد

پلاسما جت چیست؟ + مراقبت های پس از پلاسما جت

ادامه مطلب

11 خرداد

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت | درمان لک صورت

ادامه مطلب

07 خرداد

پماد کلسیپوتریول : موارد مصرف ، نحوه مصرف و عوارض شایع

ادامه مطلب

03 خرداد

بهترین کلینیک زیبایی مشهد چه ویژگی هایی دارد

ادامه مطلب

30 اردیبهشت

مراقبت‌ های ‌بعد از عمل سینه که باید بدانید

ادامه مطلب

27 اردیبهشت

پماد کالامین برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض استفاده از آن

ادامه مطلب

24 اردیبهشت

خواص آلوئه ورا برای پوست صورت

ادامه مطلب

21 اردیبهشت

چاق و سفت شدن صورت در مدت زمان یک هفته

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

مرگ بر اثر پیکر تراشی و لیپوساکشن | آیا مرگ بر اثر پیکرتراشی واقعیت دارد یا شایعه است؟

ادامه مطلب

15 اردیبهشت

ماسک صورت با ماست

ادامه مطلب

11 اردیبهشت

سوتین مخصوص بعد از عمل سینه

ادامه مطلب

07 اردیبهشت

چه عواملی باعث بزرگ شدن بینی می شود؟

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما