کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

اصلاح فرم بینی از طریق تزریق ژل به بینی (بدون جراحی)

چهارشنبه, 16 آذر 1401

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

فرورفتگی بینی می تواند زیبایی ظاهری شما را از بین ببرد و اعتماد به نفس شما را پایین بیاورد. به همین خاطر اگر این نوع فرورفتگی ها را دارید می توانید با ژل های مخصوص این فرورفتگی ها را اصلاح کرده و زیبای خود را به دست آورید.

از نکات جالبی که در تزریق ژل به بینی میتوان به آن اشاره کرد، این است که دقیقاً شبیه عمل جراحی باز می باشد. اما با این تفاوت که هیچ نوع بیهوشی یا دوره نقاهت خاصی ندارد و نتیجه آن میتواند از عمل جراحی بهتر باشد.

خیلی ها بر این باورند که اگر ژل به فرورفتگی های بینی تزریق شود، بینی بسیار بزرگ خواهید داشت و زیبایی را دچار اختلال می کند. اما باید بگویم این باور کاملا اشتباه می باشد و این کار یک نوع عمل زیبایی می باشد که غیر تهاجمی بوده و می تواند زیبایی فرد را دو چندان کند. در صورتی که عمل بینی به تازگی انجام داده اید و می خواهید ورم ناشی از آن کاهش پیدا کنید پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین قرص برای کاهش ورم بینی را بخوانید.

به همین منظور میتوانید این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و اطلاعات خود را در زمینه تزریق ژل به بینی بیشتر کنید. این روش درمانی برای افرادی مناسب است که فرورفتگی های خاصی در بینی خود دارند. البته این نوع موارد تحت تشخیص پزشک متخصص می بایست تجویز شود. در برخی موارد نیاز به عمل جراحی باز دارید و در برخی موارد با هم این تزریق ژل مشکل شما برطرف خواهد شد.

اصلاح فرم بینی از طریق تزریق ژل

در این روش که کاملا غیر تهاجمی می باشد، می توانید با کمک تزریق اسید هیالورونیک شکل ظاهری بینی را به صورت کامل تغییر دهید. شما می توانید با تزریق ژل در مناطقی که مخصوص تزریق می باشند، سوراخ بینی را کوچک کرده، حجم بینی را کوچک یا بزرگ کنید، که یک روش بسیار عالی می باشد و دوره نقاهت زیادی نخواهد داشت و از همه مهمتر یک جراحی باز محسوب نمی شود. این روش را می توان جایگزین مناسبی برای جراحی زیبایی بینی عنوان کرد.

همانطور که در جراحی بینی شما تمایل دارید که تقارن مناسب در بینی ایجاد شود و برجستگی ها صاف شوند، در این روش زیبایی نیز این موارد انجام پذیر میباشد و اصلاحات خاصی بر روی بینی شما انجام خواهد شد. به نحوی که از نتیجه آن شگفت زده می شوید.

نکته مهم قبل از تزریق ژل این است که شما فرم ظاهری بینی خود را می بایست تعیین کنید. برای این موضوع جلسات مشاوره برای شما تعیین می‌شود و البته معاینه نیز می شوید، تا ظاهر بینی خود را تعیین کرده و آن را انتخاب کنید. پزشک متخصص شما طبق سلیقه شما فرآیند تزریق را انجام می‌دهد. البته در برخی موارد ممکن است خواسته شما بیش از حد انتظار باشد و پزشک متخصص شما در صورتی که وجدان کاری داشته باشد، تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را از خطرات احتمالی آگاه میکند. اما اگر شما همچنان تمایل داشتید فرایند زیبایی بیش از حد انتظار باشد، پزشکان آن را انجام می دهد اما شما را از عواقب آن آگاه خواهد کرد.

فرایند تزریق به صورت بی حسی می باشد و نیاز به بیهوشی کامل نیست. البته قبل از اینکه عمل زیبایی برای شما انجام شود می بایست رضایت نامه را امضا کرده و پزشک را از تصمیم خود مطلع کنید. در صورتی که رضایت نامه امضا شود و شما عمل زیبایی بینی خود را طبق سلیقه خود انتخاب کنید نمی توانید اعتراض داشته باشید. پس حتماً متن رضایت نامه را مطالعه کرده و تمام نیازهایی که برای ظاهر بینی خود در نظر دارید را عنوان کنید.

پس از اینکه فرآیند تزریق ژل انجام شد، خنک کردن ناحیه تزریق شده بسیار مهم می باشد و در کاهش دوره نقاهت بسیار اهمیت دارد.

مزایای تزریق ژل به ناحیه بینی

عموما این روش زیبایی برای تغییرات کوچک در نظر گرفته می‌شود. یعنی بینی شما هیچ مشکلی ندارد و صرفاً در ظاهر خود کمی دچار اختلال است. در چنین شرایطی پس از اینکه تزریق ژل انجام شود تغییرات قابل توجهی در بینی شما مشاهده می شود.

یکی از بهترین مزیت هایی که این روش زیبایی دارد این است که بیهوشی عمومی ندارید و فرآیند تزریق ژل فقط با بی حسی موضعی انجام می شود

.

مزایای تزریق ژل به ناحیه بینی

همچنین بخوانید : طریقه شستشو بینی بعد از عمل بینی

مزیت دوم آن نداشتن دوره نقاهت می باشد. پس از اینکه فرآیند تزریق ژل انجام شد، شما هیچ محدودیتی در فعالیت های روزانه خود ندارید و فقط از انجام ورزشهای سنگین باید خودداری کنید.

معایب تزریق ژل به بینی 

اصلی‌ترین عیبی که این فرآیند زیبایی دارد این است که این روش دائمی نمی باشد. پس از مدتی می بایست فرایند ترمیم و اصلاحی آن را انجام دهید تا ظاهربینی شما حفظ شود.

تزریق ژل به ناحیه بینی می تواند فقط یک ظاهر موقتی برای شما ایجاد کند و به صورت دائمی نمی توانید این ظاهر را حفظ کنید. به همین خاطر اگر به تغییر دائمی فکر می کنید می بایست عمل جراحی انجام دهید.

ایجاد کبودی و تورم از جمله عوارض شایع پس از تزریق می باشد که طبیعی هستند و پس از مدتی از بین می‌رود. البته مراقبت و اطلاع دادن به پزشک متخصص می تواند در از بین بردن این کبودی و تورم ها کمک کند.

 

معایب تزریق ژل به بینی 

مهمترین خطری که شما را تهدید می کند بینایی است. اگر تزریق به درستی انجام شود مشکلی پیش نمی آید. اما اگر بهترین جراح بینی از نظر شما از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد، ممکن ژل به ناحیه زیرین پوست آسیب بزند و بینایی شما را مختل کند. پس قبل از اینکه این فرایند زیبایی را انجام دهید حتما از تخصص پزشک خود مطمئن شوید و رزومه و نمونه کارهای او را بررسی کنید تا با آگاهی کامل فرایند زیبایی خود را به او بسپارید.

هزینه ی تزریق ژل به بینی

در رابطه با هزینه این روش زیبایی نیز باید بگویم که تمام روش های زیبایی از هزینه ثابت برخوردار نیستند و دارای فاکتورهای متعددی در تعیین هزینه هستند. برای این منظور از مشاوره پزشک خود بهره مند شوید تا به قیمت دقیق برای تزریق برسید و سپس اقدام به تزریق ژل کنید.

دوره نقاهت تزریق ژل به بینی

تزریق ژل به ناحیه بینی عموما دوره نقاهت خاصی ندارد و صرفاً یک سری مراقبه نیاز است تا بهترین نتیجه را مشاهده کنید. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم:

اولین نکته این است که پس از بیحسی موضعی در محل تزریق ممکن است احساس خارش کنید. این خارش کاملاً طبیعی میباشد و هیچ خطری برای شما ندارد. عموما این نوع بی حسی چند ساعت بیشتر دوام ندارد و پس از آن از بین خواهد رفت.

 

دوره نقاهت تزریق ژل به بینی

تمام عوارض از جمله کبودی، تورم، بی حسی می بایست نهایتا سه روز از بین برود و از این دوره بیشتر از سه روز شد، یعنی مشکلی در کار است و حتماً باید از پزشک برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

همچنین برای از بین بردن کبودی های ناحیه تزریق می‌توان از کمپرس آب یخ استفاده کنید. داروهای مسکن نیز برای شما تجویز می شود تا هم احساس بی حسی و هم تورم های ناحیه تزریق را از بین ببرید.

لمس کردن نوک بینی یکی از ناخوشایندترین عوارض این فرایند زیبایی می باشد. حداکثر تا ۱۰ ساعت نباید به نوک بینی خود دست بزنید. در غیر این صورت می‌تواند منجر به تکرار این تزریق شود.

تا چندین روز نباید ناحیه بینی را فشار دهید و عینک روی ناحیه تزریق قرار دهید. چرا که ژل تزریق شده انعطاف پذیر می باشد و ممکن است این فرورفتگی ها مجددا خود را نمایان کنند.

همچنین برخی داروها می توانند به دوره نقاهت شما آسیب بزند و بدن شما به ژل تزریق شده واکنش منفی نشان دهد. پس هر دارویی که مصرف می‌کنید را به پزشک خود اطلاع دهید تا داروهای غیر لازم را از دور نقاهت شما حذف کند.

همچنین بخوانید : حمام بعد از عمل بینی

سخن پایانی

ژل های مورد استفاده در بازار دارای برند ها و انواع مختلفی هستند و هر کدام از این ژل‌ها قیمت های گوناگونی دارند. برای اینکه اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار خود قرار بگیرید حتماً در جلسات مشاوره با پزشک متخصص خود این موارد را بررسی کنید. همچنین میزان ماندگاری برخی از این ژل ها در قیمت آنها می‌تواند تاثیرگذار باشد. البته بهتر است که برای این عمل های زیبایی به هزینه آن ها توجه نکنید و صرفاً روی نتیجه آن تمرکز کنید.

با توجه به اینکه عمل زیبای تزریق ژل در ناحیه بینی غیر تهاجمی میباشد به هیچ عنوان خطراتی که مربوط به جراحی باز می باشد، شما را تهدید نمی‌کند. در صورتی که از فرم بینی خود رضایت نداشتید می توانید با فرآیند تخلیه ژل مشکل خود را برطرف کنید و به حالت اولیه بازگردید.

سخن پایانی

در انتها هر نوع سوالی که در مورد این روش زیبایی دارید را می توانید از تیم متخصص ما بپرسید و پاسخ خود را در کمترین زمان به دریافت کنید.

بله قرص هایی وجود دارند که کاهش ورم بینی بعد از عمل سرعت بیشتری می بخشند

در این روش بدون عمل جراحی با تزریق ژل فرم بینی را اصلاح می کنید این روش عوارض خاصی ندارد و بسیار محبوب هست

نظرات درباره تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

 • درسا
  کاربر : درسا
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  چه برندی واسه تزریق ژل استفاده می کنید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 23 آذر 1401

  با درود لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

 • زهرا طاهری
  کاربر : زهرا طاهری
  دوشنبه, 21 آذر 1401

  شما تزریق ژل به بینی تو مشهد انجام میدید؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  سه شنبه, 22 آذر 1401

  با سلام بله با مطب دکتر طالب زاده تماس بگیرید و برای تزریق ژل به بینی تایم ست کنید

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما