دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

خوردن قرص برای کاهش سریع‌تر ورم بعد از جراحی بینی

شنبه, 14 آبان 1401

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

این قرصها عموما برای افرادی مناسب است که پس از عمل زیبایی بینی می خواهند تورم بینی آنها با سرعت بیشتری از بین برود. به همین منظور پزشک جراح پس از این عمل زیبایی این نوع قرصها را برای این گونه افراد تجویز میکند.

اما باید توجه کنید که قرص های کاهش ورم بینی متفاوت هستند و هرکدام واکنش مختلفی را برای افراد ایجاد می کنند. پس توجه به نسخه پزشک بسیار مهم می‌باشد. چرا که هر فرد واکنش متفاوتی به این داروها نشان می دهد. به همین منظور پس از عمل بینی حتماً دارویی را استفاده کنید که پزشک جراح شما آن را توصیه کرده است.

در حالت کلی مولتی ویتامین ها برای افراد معمولی عوارض خاصی ندارد. اما شخصی که عمل زیبایی بینی را انجام داده و در دوران نقاهت به سر می‌برد مصرف این ویتامین ها نیز می تواند عوارض بسیار خطرناکی داشته باشد. پس باز هم تاکید می‌کنیم اگر عمل زیبایی بینی انجام داده اید، حتماً از بهترین جراح بینی کمک بگیرید و هر دارویی را به صورت خودمختار استفاده نکنید و حتماً طبق توصیه پزشک داروهای مورد نظر را تهیه کنید.

مطالعه ی این مقاله می تواند به واکنش و معرفی انواع داروهای کاهش ورم بینی پس از عمل زیبایی بسیار موثر باشد. پس این مواد را به خوبی مطالعه کرده و توجه کنید که این مقاله به صورت عمومی تمام داروها را معرفی می‌کند و به صورت تخصصی حتماً باید از پزشک خود کمک بگیرید. این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با داروهای کاهش ورم بینی آماده شده است.

مصرف قرص راکوتان برای کاهش ورم بینی

 

این قرص عموماً برای کاهش جوش صورت استفاده می شود و دارویی بسیار خطرناک برای دوران نقاهت عمل زیبایی بینی می باشد. با اینکه این دارو به خودی خود عوارض جانبی ندارد، اما در دوره نقاهت و پس از ۶ ماه از دوره نقاهت عمل زیبایی بینی می تواند بسیار خطرناک باشد. به همین خاطر به هیچ عنوان این دارو را تا ۶ ماه قبل و بعد از عمل زیبایی بینی استفاده نکنید.

 

مصرف قرص راکوتان برای کاهش ورم بینی

 

البته در برخی موارد ممکن است گوشت بینی شما ضخامت بیشتری داشته باشد. لذا فقط و فقط با تجویز پزشک در دوره معین شما می توانید از این دارو استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده خودمختار از این دارو می‌تواند عوارض بسیار خطرناکی را به همراه داشته باشد.

پزشکان حوزه عمل های زیبایی تحقیقات زیادی در حوزه دارویی راکوتان داشته اند و متوجه شده اند که این دارو در کوتاه مدت می تواند تاثیرات مثبتی در عمل زیبایی بینی داشته باشد و دوره نقاهت فرد بدون هیچ مشکلی پیش می رود. اما مصرف زیاد از حد این دارو در دوره نقاهت می‌تواند نتایج معکوسی داشته باشد و موجب آسیب های جدی در دوره نقاهت فرد شود.

مصرف قرص آناهیل برای کاهش ورم بینی

بروملین ماده ای است که در آناناس موجود است، قرص آناهیل از ترکیبات این ماده تشکیل شده است و برای کاهش ورم بینی مورد استفاده قرار می گیرد. تاثیر کاهش ورم بینی پس از عمل زیبایی توسط قرص آناهیل بسیار چشمگیر می باشد و به سرعت می تواند ورم های ناشی از این عمل زیبایی را از بین ببرد. همچنین اگر کبودی هایی در ناحیه بینی ایجاد شده باشد با کمک این قرص می توان این مشکلات را برطرف کرد. قرص آناهیل سرشار از ویتامین سی میباشد و در کاهش دوره نقاهت بهترین تاثیر را دارد.

 

مصرف قرص آناهیل برای کاهش ورم بینی

 

همانطور که در قسمتهای ابتدایی این مقاله اشاره شد استفاده خودسرانه از برخی داروها می‌تواند عوارض سوء داشته باشد. این قرص نیز با توجه به حساسیت در استفاده می بایست ابتدا توسط پزشک تجویز شود و سپس مورد استفاده بیمار قرار بگیرد. حتی اگر این قرص برای شما موثر عمل کند، استفاده بیش از حد آن نیز می‌تواند خطر آفرین باشد. پس از مدت استفاده و میزان استفاده آن در روز باید توسط پزشک تعیین شود.

کورتون برای کاهش ورم بینی

 

این قرص با وجود تاثیر مثبت در کاهش ورم بینی عوارض بسیار خطرناک در قسمتهای مختلف بدن دارد. این قرص می تواند به قسمت های سیستمیک بدن تاثیرات بسیار منفی وارد کند. پس توصیه می شود به هیچ عنوان سمت این دارو نروید.

مصرف قرص پردنیزولون برای کاهش ورم بینی

تجویز این قرص صرفاً توسط پزشک انجام می‌شود و اگر شما خودسرانه این قرص استفاده کنید عوارض بسیار خطرناک برای شما ایجاد می شود با توجه به اینکه این قرص نیز از کورتون برخوردار می باشد، می‌تواند در شرایط عادی نیز به شما آسیب برساند، چه برسد به زمانی که شما عمل زیبایی بینی انجام داده اید و نمی توانید هر دارویی را مصرف کنید. لذا کمک گرفتن از پزشک می تواند بهترین راهکار باشد و پزشک باید برای شما این دارو را تجویز کند.

نکته مهم

اگر پزشک جراح این دارو را برای شما تجویز کرد حتماً و حتماً طبق دستورالعملی که به شما داده می‌شود دارو را مصرف کنید. چرا که استفاده نامنظم آن نیز می‌تواند عوارض سوء داشته باشد.

 

نکته مهم در کاهش ورم بینی

 

ورم بینی در دوره نقاهت امری طبیعی است و این ورم به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند. اما در برخی افراد سرعت کاهش ورم بیشتر و در برخی افراد کمتر است، اینکه شما صرفا به دنبال داروهای کاهش ورم بینی باشید، تشخیص این موضوع توسط متخصص زیبایی انجام میشود و در صورت نیاز این دارو ها توصیه می شوند که آیا نیاز است سمت این دارو ها بروید یا خیر…


قرص جوشان

این قرص از جمله بی ضرر ترین و بی خطر ترین داروهای مورد تجویز پزشک می‌باشد. اما توجه کنید که این دارو های بی خطر نیز می توانند در دوران نقاهت عمل زیبایی تاثیر گذار باشند. فرقی ندارد که شما عمل زیبایی بینی، صورت، لیفت یا هر عمل زیبایی دیگری انجام بدهید. شما می بایست برای تهیه داروها حتما از پزشک جراح خود کمک بگیرید. با توجه به اینکه قرص جوشان دارای ویتامین c میباشد، می‌تواند در کاهش ورم بینی تاثیر گذار باشد. اما باز هم کمک گرفتن از پزشک متخصص می‌تواند روند درمان شما را تسریع کند.

سخن پایانی

 

در این مقاله اطلاعات مناسبی در رابطه با قرص های کاهش ورم بینی و انواع آنها اشاره شد، هر نوع دارویی می بایست به تجویز پزشک مصرف شود و اگر شما خارج از توصیه پزشک این داروها را مصرف کنید، می‌تواند عوارض جانبی نوآوری داشته باشد. پس برای اینکه پروسه بهتری در دوران نقاهت داشته باشید می توانید این قرص ها را با تجویز پزشک مصرف کنید.

 

سخن پایانی در کاهش ورم بینی

 

پزشکان متخصص حوزه عمل زیبایی بینی هر کدام دارای روش و تخصص خاصی می‌باشند و ممکن است از راه کار مورد نظر خود برای عمل زیبایی بینی شما استفاده کنند. همچنین نوع عمل بینی شما نیز متفاوت است، ممکن است شما قصد کوچک کردن، باز کردن انحراف یا سایر مشکلات بینی خود را بخواهید برطرف کنید. به همین منظور داروهای مورد استفاده شما نیز متغیر هستند. پس کمک گرفتن از پزشک برای تجویز این داروها امری بسیار مهم در دوره نقاهت میباشد.

در انتخاب باید متذکر شوم که تمام داروهایی که شما قبل از عمل زیبایی بینی مصرف می کنید را باید با پزشک خود معرفی کنید، تا پزشک متخصص تمام این داروها را بررسی کرده و هر کدام که به عمل شما آسیب می‌زند را حذف کند و پس از عمل زیبایی نیز طبق راهنمایی پزشک داروهایی که قبل از این عمل مصرف می کردید را استفاده کنید.

تا وقتی که آتل یا همان اسپلینت برداشته نشده بهتر هست احتیاط کنید و آب به محل برش نخورد

بهتر هست به هیج عنوان تا 48 ساعت حمام نکنید و بعد از آن تا گردن را بشویید و بعد از آن به نحوی که سر پایین نباشد موها را شستشو دهید

بله قرص هایی وجود دارند که کاهش ورم بینی بعد از عمل سرعت بیشتری می بخشند

برای این مورد بهتر هست با جراح بینی خود صحبت کنید قرص های زیادی برای اینکار وجود دارد که آناهیل یکی از این قرص ها هست

 • سلطانی
  کاربر : سلطانی
  پنجشنبه, 03 آذر 1401

  کاشکی در مورد عوارضش هم توضیح بیشتری میدادید

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 03 آذر 1401

  ضمن تشکر از ارسال نظر شما این قرص ها دارای عوارض زیادی نمی باشند

آخرین مقالات
05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

18 خرداد

عوارض و خطرات لیپوماتیک و پیکرتراشی چیست

ادامه مطلب

10 خرداد

لیپوساکشن (Liposuction) چیست؟

ادامه مطلب

08 خرداد

برای داشتن لب های زیبا تزریق ژل انجام دهیم یا تزریق چربی

ادامه مطلب

08 خرداد

راهنمایی برای انتخاب بهترین جراح سینه مشهد

ادامه مطلب

19 اردیبهشت

توصیه و مراقبت های بعد از تزریق چربی

ادامه مطلب

19 اردیبهشت

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی یا جراحی پلک چیست

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

تزریق ژل بهتر هست یا تزریق چربی

ادامه مطلب

01 اردیبهشت

بهترین متخصص زیبایی در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

whatsapp
instagram