کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

بهترین جراح بینی در مشهد، هزینه عمل بینی در مشهد

یکشنبه, 22 خرداد 1401

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟ برای مشخص شدن اینکه بهترین جراح بینی برای ما چه کسی هست چه اقداماتی باید انجام دهیم . در این مقاله با ما همراه باشید تا به این سوال ها پاسخ دهیم ولی به عنوان اصلی که کلینیک زیبایی ما برای بهترین جراح بینی می داند این هست که اولویت جراح بینی سلامتی بیمار باشد سایر ویژگی ها را باهم بررسی میکنیم.

عمل رینوپلاستی یا جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های زیبایی هست و در کشور ما هم خیلی طرفدار دارد به گونه ای که کمتر کسی رو پیدا میکنید که از اطرافیان آن ها عمل جراحی بینی را انجام نداده باشند برای انجام عمل بینی ابتدا باید هدف خود را از انجام عمل بینی مشخص کنیم اینکه تغییرات در چه حدی می خواهد باشد ، مشهد هم به عنوان یکی از قطب های عمل زیبایی کشور شناخته می شود و خیلی از افرادی که تصمیم انجام عمل بینی را می گیرند دغدغه اصلی انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد را دارند.

قبل از انجام عمل بینی باید آزمایشات مربوطه برای این عمل را انجام دهید و مشاوره مورد نیاز را ببینید که تمام این موارد از طریق پزشک یا جراح حرفه ای قابل انجام هست .بهترین جراح بینی در مشهد باید در پروسه عمل بینی در کنار شما باشد چه قبل از عمل بینی که بررسی کردیم .

چه در روز عمل که با تجربه و آن زیبا شناختی خود بهترین عمل را انجام می دهد و چه بعد از انجام عمل موردی که باید در نظر داشته باشیم این هست که این عمل بیشتر از آنکه فرد را از طریق درد به ستوه در بیاورد کلافگی دارد . چون درد را از طریق مسکن ها کنترل میکنند بنابراین بهتر هست  بعد از انجام عمل جراحی بینی یک سری اقدامات را انجام دهیم  که در این راه باید جراح به شما مشاوره مورد نیاز را بدهد.

 

چگونگی انتخاب بهترین جراح بینی

نقش جراح بینی در عمل موفق بینی چقدر هست ؟

برای انجام عمل بینی باید تمامی بخش ها و روند ها به نحو افرهادت اجرا شود . از شرایط قبل عمل ، بیمارستان یا مرکز مد نظر برای انجام این عمل ، تیم جراحی ، تجربه جراح ، مراقبت های بعد از عمل و ...  باید همه به نحو افرهادت انجام شود ولی خوب شرط لازم و مهم ترین مورد جراح بینی هست که البته همه این موارد به انتخاب جراح بستگی دارد و این جراح هست که مشاوره قبل عمل باید به بهترین نحو برگذار کند و تیمی قوی برای جراحی انتخاب کند و بیمارستان و مرکز مناسبی را به بیمار معرفی کند .

توجه داشته باشید پیدا کردن پزشک یا جراح فقط متکی به سرچ کردن در اینترنت یا شبکه های مجازی نباشد و حتما به صورت حضوری یا تلفنی با کسانی که قبلا این عمل را انجام داده اند صحبت کنید . خیلی از این تبلیغ ها از طریق هزینه کردن و نه تبحر و تجربه پزشک هست شاید همین الان در اینترنت لیست بهترین پزشکان جراحی بینی را رتبه های بالای گوگل ببینید که متاسفانه سایت ها با گرفتن مبلغ از پزشکان به صورت اجاره ای و سالانه اسم و شماره تماس را در این لیست قرار می دهند.

 

بنر جراحی زیبایی بینی

 

چگونه بهترین جراح بینی در مشهد را تشخیص دهیم؟

همانطور که در قسمت بهترین جراح سینه در مشهد گفتیم انتخاب بهترین جراح در تمامی حوزه های زیبایی بیشتر موارد ثابت هست . در نظر داشته باشید مهم ترین مورد برای جراح زیبایی این هست که جنبه زیباشناسی بالایی داشته باشد . اگر تمامی ویژگی ها را داشته باشید ولی جنبه زیبایی شناسی را مد نظر قرار ندهد مسلما نتیجه مناسب به دست نمی آید و مهم ترین تفاوت در انجام عمل های درمانی و زیبایی همین زیباشناسی پزشک یا جراح هست.

اما اینکه چگونه این مورد را تشخیص دهید می توانید نمونه کارهای پزشک را بررسی کنید . مورد بعدی صداقت و وقتی هست که پزشک برای شما می گذارد . به دلیل حساسیت این عمل جراح باید اطمینان پیدا کنید که جراح برای شما وقت کافی میگذارد چه قبل از عمل و چه بعد از عمل برای اینکه این مورد رو متوجه شوید می توانید ابتدا به صورت تلفنی و بعد به صورت حضوری مطب بروید و رفتار رو زیر نظر بگیرید یا از کسانی که آنجا هستند و عمل را انجام داده اند یا قصد انجام دارن مشورت بگیرید .

یا در فضاهای مجازی نظرات را در مورد این جراح ببینید و موردی که باید در نظر بگیرید این هست که نوع عمل و بینی شما خیلی تاثیر گذار هست در انتخاب نمونه کارها ، به عنوان مثال برخی جراح ها کسانی که بینی گوشتی دارند خیلی خوب عمل میکنند پس شرایط خودتان را با شرایط فردی بسنجید که شبیه شما هست به عنوان مثال اگر بینی شما استخوانی هست نمونه کاری که میبینید باید بینی آن فرد هم استخوانی باشد. مورد بعدی هزینه انجام عمل هست .

احتمالا متوجه شده اید که پزشکان بنا به تجربه و شرایط خاص خود برای انجام عمل بینی در مشهد هزینه های متفاوتی بیان میکنند بهتر هست بودجه مد نظر برای این عمل در نظر داشته باشید و بر حسب بودجه خود جراح را انتخاب کنید.

پاسخ بهترین جراح بینی در مشهد به برخی از سوالات رایج در مورد جراحی بینی

سوال کسانی که از عینک استفاده می‌کنند این است که پس عینک را چه کنیم؟

پاسخ این است که تا دو الی سه ماه اول پس از جراحی استفاده از عینک ممنوع است. چرا که استفاده از عینک به اسکلت و پوست بینی فشار وارد کرده و موجب افتادگی بینی و تغییر فرم بینی می‌شود.

راهکار راحت است. با مراجعه به پزشک بینایی درخواست کنید برای شما لنز طبی سفارش دهد. حتی اگر شرایط عمل جراحی چشم را نداشته باشید اما امکان استفاده از لنز طبی برای اکثر افراد میسر است. لذا اگر امکان جراحی لیزیک دارید قبل از جراحی بینی اقدام به این کار کنید تا از مشکلات پس از جراحی بینی و استفاده از عینک در امان باشید.

راه حل دیگر استفاده از گیره مخصوص عینک است که به پیشانی چسبیده و به قسمت مرکزی عینک متصل شده و مانع از تماس با بینی می‌شود. این وسیله در عینک فروشی‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی موجود می‌باشد.

راه حل سوم و راحت ترین کار چسباندن چسب کاغذی به قسمت پل عینک و پیشانی است که فریم عینک کمی بالاتر از بینی صورت قرار می‌گیرد.

بهترین دکتر عمل بینی در مشهد

پاسخ بهترین جراح بینی به دوش گرفتن پس از عمل بینی

پس از انجام عمل جراحی بینی برای اینکه پوست و اسکلت بینی جابجا نشده و از فرم مدنظر خارج نشود از طریق گچ خارج بیرون بینی و از طریق اسپلینت داخل بینی مستحکم و ثابت می‌شود. لذا شستن بینی و صورت و حمام تا زمانی که گچ خارجی بینی باز نشده ممنوع است چراکه گچ با خیس شدن تغییر شکل داده و سختی و خشکی خود را از دست خواهد داد و دیگر قابلیت ثابت نگه داشتن بینی را نخواهد داشت. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به مقاله حمام کردن بعد از عمل بینی مراجعه کنید

پاسخ بهترین جراح بینی به تزریق کورتون

نحوه و میزان تزریق کورتون بعد از جراحی بینی چه میزان است؟ تزریق کورتون برای کاهش ورم و التهاب بینی است. پس هدف اصلی آن کاهش ورم بینی است. لذا باید بدانید که در بینی‌های استخوانی حداقل سه ماه و در بینی‌های گوشتی حداقل 6 ماه از تزریق کورتون خودداری کنید تا روند کاهش ورم بینی به صورت طبیعی طی شود.

در بینی‌های گوشتی بعلت اینکه روند کاهش ورم زمانبر است و ممکن است یک سال هم زمان ببرد بسیاری مایل به تزریق کورتون هستند که توصیه ما صبر کردن است تا روند درمان به صورت طبیعی طی شود.

داروی کورتون هم به روش تزریقی مصرف می‌شود و هم به صورت خوراکی. در عمل‌های جراحی بینی در برخی از بینی‌ها به منظور کاهش ورم و بافت‌های اسکار کورتون به صورت مستقیم به بینی فرد تزریق می‌شود.

عمل تزریق در مطب  و کلینیک خود جراح به صورت سرپایی انجام شده و نیازی به بستری شدن و ... ندارد.

مراقبت بعد از عمل بینی

هزینه تزریق کورتون اندک است و ممکن است در طی چند مرحله صورت پذیرد. فاصله بین هر تزریق را متخصص جراح مشخص می‌کند اما هر دو  الی سه هفته ممکن است به شما اعلام گردد که تزریق را انجام دهید.

نتیجه تزریق کورتون هم سریع  و فوری نیست. معمولا دو هفته پس از تزریق ورم بینی شروع به کاهش می‌کند و لذا در این موضوع هم باید صبوری به خرج دهید.

شاید درباره تزریق کورتون و عوارض آن هم سوال برای شما پیش بیاید. باید دانست چون تزریق کورتون یک امر دائمی نبوده و موقتی است و پس از چند مرحله تزریق دیگر ادامه دار نخواهد بود لذا عوارض چندانی برای شما نخواهد داشت. صد البته که وظیفه پزشک این است که عوارض احتمالی تزریق را به شما توضیح داده و زیباجو را در جریان روند درمان با کورتون قرار دهد.

همانگونه که در ابتدای مقاله عنوان شد با چرخی در خیابان‌ها و بازار با افراد زیادی مواجه می‌شویم که اقدام به عمل زیبایی بینی کرده و این را می‌شود از چسب بر روی بینی آنها تشخیص داد.

بنابراین علت زدن چسب بینی، نحوه آن و مدت زمان آن سوال دیگری است که به این سوال پاسخ می دهیم.

پاسخ بهترین جراح بینی برای چسب زدن بعد از عمل بینی

چسب زدن به بینی یکی از توصیه‌های ضروری و مهم به زیباجویان پس از عمل جراحی بینی است. این اقدام با چند هدف به افراد توصیه می‌شود.

نحوه چشب زدن به بینی

اول اینکه چسب زدن مانع حرکت های احتمالی پوست بینی و جدا شدن آن از استخوان بینی می‌شود.

دوم اینکه چسب بینی مانعی برای آفتاب خوردگی و ایجاد خراش و زخم در پوست بینی است.

سوم اینکه در تسریع کاهش ورم بینی موثر است. دلیل چهارم این است که خود چسب بینی باعث می‌شود که اطرافیان متوجه این قضیه شده و از برخورد و یا حرکت ناگهانی که ممکن است به بینی ضربه وارد شود پرهیز کنند.

مدت زمانی که چسب زدن را باید ادامه دهید متفاوت است و نظر متخصص جراح مهم است. اما عرف این است که پس از دو الی سه ماه دیگر نیازی به زدن چسب نیست. البته برای بینی‌های گوشتی که ورم دارند این مدت تا سه الی چهارماه هم توصیه می‌شود.

مارک و مدل چسب بینی را از پزشک خود سوال کنید اما مهم این است که چسبی بزنید که ضد حساسیت بوده و باعث قرمزی و خارش بینی شما نشود.

نحوه چسب زدن به بینی

چسب زدن به بینی به مهارت و تجربه نیاز ندارد و شما می‌توانید پس از یکبار آموزش به راحتی در منزل اقدام به چسب زدن بینی خود کنید.

نحوه چسب زدن بسیار راحت و آسان است. بدین صورت که در ابتدا باید چسب بینی را به قطعات دو و نیم سانتری متری برش زده و سپس از قسمت پایین بینی مراحل چسب زدن را آغاز کنید. دو مرتبه باید چسب را به صورت حرف u به طول بینی بزنید و سپس چسب‌های بعدی را در عرض بینی بچسبانید. این را بدانید که پس از چسب اول، چسب بعدی باید نیمی از چسب قبلی را پوشش دهد. برای چسباندن چسب سوم بر روی نوک بینی باید به گونه ای این کار را انجام دهید که چسب به خوبی نوک بینی را پوشش دهد.

همانطور که در ابتدای مقاله عنوان شد شناخت پزشک متبحر و با تجربه از جمله مهمترین اقدامات قبل از جراحی است. ایران اکنون یکی از کشورهای توانمند در این حوزه است و از پیشرفت‌های چشمگیری برخوردار می‌باشد.

این رشد و پیشرفت در عمل‌های جراحی زیبایی باعث گردیده ایران در منطقه به عنوان هدفی برای گردشگری سلامت بحساب آمده و پذیرای گردشگران از کشورهای مختلف بمنظور هم گردش و هم عمل جراحی باشد.

یکی از این قطب‌های گردشگری سلامت را می‌توان مشهد مقدس معرفی کرد. شهری که حرم حضرت امام رضا (ع) در آنجا جای دارد و سالانه پذیرای هزاران نفر زائر از سراسر کشور و البته دنیا می باشد.

همین موضوع سبب گردیده است که بسیاری از زائران حرم امام رئوف علاوه بر انجام مراسمات مذهبی و کسب معنویات در این شهر هم اقدام به عمل جراحی زیبایی نمایند. این موضوع در خصوص زائران کشورهای همسایه بسیار رایج است و بسیاری از شیعیان کشورهای حوزه خلیج فارس علاوه بر اینکه به قصد زیارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس سفر می کنند اقدام به عمل‌های درمانی و زیبایی می‌کنند.

کلینیک زیبایی دکتر حسن طالب زاده – ایوازه یکی از مقصدهای گردشگری سلامت زائران از کشورهای همسایه است. این قبیل افراد قبل از مراجعت به ایران تحقیقات لازم را صورت داده و پس از هماهنگی و دریافت مشاوره به ایران سفر کرده و به کلینیک زیبایی دکتر فرهاد زاده- ایوازه مراجعه کرده و تحت عمل جراحی زیبایی قرار می گیرند.

شما هم می توانید با مراجعه به کلینیک ما ضمن دریافت مشاوره‌های لازم یک جراحی مطمئن و راحت را تجربه کرده و با افتخار جزو دوستان همیشگی ما باشید.

نظرات درباره بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

 • غزل حافظی
  کاربر : غزل حافظی
  چهارشنبه, 11 آبان 1401

  واسه عمل بینی تماس گرفتیم مطب کسی پاسخگو نبود

 • هادی مظلوم
  کاربر : هادی مظلوم
  چهارشنبه, 30 شهریور 1401

  از من به شما نصیحت هر کی که تو فضای مجازی و اینترنت کمتر مشهور بود اون از همه بهتره رو کارش وقت میذاره

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  پنجشنبه, 31 شهریور 1401

  ممنون از ارسال نظر شما

 • زهرا طاهری
  کاربر : زهرا طاهری
  شنبه, 26 شهریور 1401

  هزینه چقدر هست ؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 28 شهریور 1401

  با درود برای اطلاع از هزینه ها لطفا با ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم مشاوره ارتباط بگیرید

 • فهیمه جلالی
  کاربر : فهیمه جلالی
  چهارشنبه, 26 مرداد 1401

  من بینیم گوشتی بود الان داره برگشت میکنه چیکار کنم؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  چهارشنبه, 26 مرداد 1401

  باید قبل از انجام عمل در جلسه مشاوره وضعیت شما بررسی می شده و ریسک های مد نظر مخصوص برای بینی های گوشتی شرح داده می شدند . بهتر هست توسط یک متخصص مورد معاینه قرار بگیرید

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما