دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

سه شنبه, 27 دی 1401

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

یکی از قسمت هایی که عموماً خانم ها به آن بسیار توجه می کنند واژن است. واژن با توجه به ایجاد یکسری دلایلی امکان دارد دچار تغییراتی گردد که ظاهر آن نسبت به دوران جوانی این تغییرات را تجربه می کند. گاهی این تغییرات به صورت شل شدگی عضلات و گاه به صورت چین و چروک می باشد اما خانم ها دیگر نگران این موضوع نباشند چرا که برای این موضوع راه درمانی وجود دارد؛ به عنوان مثال برای درمان می توان به تزریق چربی اشاره نمود. اگر می خواهید بدانید تزریق چربی به واژن چیست؟ باید بگوییم از جمله راهکارهای بسیار مشهور جهت درمان افتادگی و شل شدگی های این قسمت می توان چربی را به آن تزریق نمود.

به طور کلی چربی هایی که به ناحیه واژن تزریق می شود از برخی قسمت‌های بدن همچون شکم گرفته شده و به جداسازی سلول های سالم آن می پردازند و در نهایت فرآیند تزریق چربی به واژن صورت می گیرد، پس از انجام این فرایند درمانی شاهد جوانی، نشاط، شادابی و همچنین زیبایی ظاهری این قسمت از بدن می گردید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تزریق چربی به واژن و مزایا و معایب آن تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

تزریق چربی به واژن چیست؟

توجه داشته باشید که در پی بروز اتفاقات بسیاری امکان دارد که بانوان شاهد تغییرات عمده‌ای در بخش دستگاه تناسلی باشند و در طول زمان ممکن است که حالت اولیه بدن آن ها از بین برود، بنابراین چنین موضوعی باعث می‌شود تا اعتماد به نفس بانوان کاهش پیدا کرده و حتی در برقراری ارتباط جنسی خواد احساس مشکل داشته باشند.

به طور کلی یکی از شیوه های ساده به منظور رفع چنین مشکلی تزریق چربی به واژن و یا همان لابیا ماژور می باشد. افرادی که این شیوه درمانی را استفاده کرده‌اند به خوبی می دانند که چقدر این کار به افزایش اعتماد به نفس آن ها و همچنین زیبایی واژن آن ها کمک شایانی کرده است.

در واقع تزریق چربی به واژن یکی از شیوه هایی است که منجر به برجستگی این قسمت می گردد و همچنین ظاهر آن را تا حد زیادی تغییر می دهد یکی از نکات مهم می تواند این باشد که افراد بیشتر به دنبال برجسته کردن لابیا ماژور هستند به گونه‌ای که سایر بخش ها نیازمند تزریق چربی و یا ژل نیست.

مهمترین دلایل شل شدگی و افتادگی واژن

همانطور که پیش از این هم بیان شد عواملی وجود دارد که منجر به ایجاد تغییراتی در ناحیه واژن می گردد. از مهمترین دلایل آن می توان به تغییرات حاصل از ایجاد یائسگی، کاهش و یا افزایش وزن، تغییرات حاصل از سپری کردن دوران بارداری، افزایش سن، کاهش میزان ترشح هورمون ها و تغییراتی که غالباً به خاطر زایمان طبیعی ممکن است ایجاد شود اشاره نمود.

مهمترین دلایل شل شدگی و افتادگی واژن

همچنین بخوانید: قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

به طور کلی هر یک از این عوامل باعث می‌شود تا بانوان در قسمت واژن یکسری تغییراتی همچون افتادگی و یا شل شدگی را احساس کنند که این مسئله منجر به کاهش اعتماد به نفس آن ها خواهد شد، بنابراین این افراد به منظور رفع این مشکلات در صدد درمان آن هستند. یکی از راه های درمان افتادگی و شل شدگی واژن استفاده از روش درمانی تزریق چربی می باشد البته به منظور انجام چنین کاری حتماً باید با پزشک متخصص صحبت کنید و مشاوره های لازم را از او بگیرید.

 

آیا همه افراد می توانند از روش درمانی تزریق چربی به واژن استفاده کنند؟

به منظور انجام روش درمانی تزریق چربی به واژن همه افراد قادر به انجام این کار نیستند تنها افرادی می توانند از این روش استفاده کنند که شرایطی همچون عدم تغییر وزن به طور چشمگیر، دارا بودن اعتماد به نفس نسبت به پذیرفتن نتایج دائمی این روش، برخورداری از یکسری انتظارات واقع بینانه از این شیوه درمانی و همچنین آن دسته از افرادی که به لحاظ جسمانی کاملا سالم هستند و آن دسته از افرادی که نسبت به تغییراتی که در واژن ایجاد شده است رضایت کافی ندارند می توانند فرآیند تزریق چربی به واژن را انجام دهند.

با توجه به این موارد تنها افرادی که دارای این شرایط هستند قادر به انجام این شیوه درمانی می باشند، بنابراین در نظر داشته باشید که اگر جزء این افراد هستید پیش از اینکه این روش درمانی را انجام دهید حتما تحقیقات کامل را انجام دهید و سپس بعد از مطمئن شدن از خود می توانید با پزشک متخصص در این زمینه مشورت های لازم را انجام داده و سپس جهت انجام تزریق چربی به واژن اقدامات اولیه را انجام دهید.

همانطور که پیش از این هم بیان شد با توجه به اینکه برخی از افراد در صورت بروز کوچکترین مشکل در ظاهر آن ها اعتماد به نفس خود را از دست می دهند بنابراین می توانید به منظور افزایش اعتماد به نفس و همچنین زیبایی ظاهری خود همانند تزریق چربی به سینه شیوه درمانی تزریق چربی به واژن را در راستای کار خویش قرار دهید و نتایج مطلوبی را از این روش دریافت کنید.

آیا همه افراد می توانند از روش درمانی تزریق چربی به واژن استفاده کنند؟

همچنین بخوانید : تزریق ژل به بینی مشهد

مهمترین نکات قبل از تزریق چربی به واژن

دقت داشته باشید که شما بایستی ۳ هفته پیش از اینکه فرآیند تزریق چربی به واژن را انجام دهید اگر سیگار میکشید آن را ترک نموده و کنار بگذارید؛ چرا که دود حاصل از سیگار منجر به عدم بهبودی زخم ها خواهد شد و تا حد زیادی بر روی زخم های ایجاد شده تاثیر منفی می گذارد.

توجه داشته باشید که هیچگاه در زمان پریودی تزریق چربی به واژن را انجام ندهید. بهتر است از مصرف برخی از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین از تقریبا یک الی دو هفته قبل از انجام فرآیند تزریق چربی به واژن بپرهیزید. زمانی که قصد انجام تزریق چربی به واژن را دارید نباید هیچ گونه مکمل و یا ویتامینی را مصرف کنید مگر در زمانی که تحت نظر پزشک هستید و مصرف این مکمل ها بسیار ضروری است. دقت داشته باشید که ۶ ساعت پیش از اینکه فرایند تزریق چربی صورت بگیرد نباید هیچ چیزی را بخورید و یا بیاشامید.

در صورتی که می خواهید از نتایج حاصل از تزریق چربی به واژن رضایت کافی داشته باشید و نتایج دلخواه را به دست آورید بنابراین باید به تک تک مواردی که عنوان شد دقت داشته و آن ها را رعایت کنید؛ زیرا در این صورت است که شما می توانید نتایج مطلوبی دست یابید و با رعایت این نکات هیچگونه مشکل و یا نقصی چه در زمان انجام فرآیند تزریق چربی به واژن و چه پس از انجام این فرایند پیش نخواهد آمد. شما با رعایت این نکات تا حد زیادی به خود و پزشک متخصص خود کمک می کنید تا این روند به خوبی انجام شود و پس از انجام آن مشکل خاصی برایتان ایجاد نگردد.

مهمترین نکات قبل از تزریق چربی به واژن

مزایای تزریق چربی به واژن

توجه داشته باشید که ایجاد جوانسازی، شادابی و نشاط برای واژن با استفاده از روش تزریق چربی تنها مزیت آن زیبایی نیست، بلکه افراد زیادی وجود دارند که بخاطر وجود برخی مشکلات مقاربتی همچون خشکی واژن و غیره اذیت می‌شوند.

به طور کلی این شیوه یکی از روش های درمانی به منظور رفع اینگونه مشکلات برای بانوان به شمار می رود. در نظر داشته باشید که تزریق چربی به واژن یکی از بهترین شیوه های درمانی محسوب می‌شود که در صدد رفع برخی مشکلات همچون مشکل ارگاسمیک، خارش، احساس درد در زمان مقاربت، شلی واژن، تحریک، خشکی واژن و همچنین نشت به صورت کاملاً غیر ارادی از مثانه اشاره نمود.

افرادی که قصد تزریق چربی به واژن را دارند باید این مزایا را مد نظر قرار دهند و نسبت به فواید این روش درمانی آگاهی کافی داشته باشند تا بتوانند در زمان بروز هر یک از مشکلات به دنبال رفع آن باشند، حتی می توانند با مشاوره از پزشک از این روش درمانی نیز کمک بگیرند تا از این طریق هم مشکل پیش آمده را بر طرف کنند و هم زیبایی ظاهری خود را دو چندان کنند.

مزایای تزریق چربی به واژن

معایب و عوارض تزریق چربی به واژن

یکی از مسائلی که ممکن است در هر یک از شیوه های درمانی بروز پیدا کند عوارض مربوط به آن می باشد لذا هر شیوه درمانی برای هر نوع بیماری اگرچه از نظر برخی ساده به نظر بیاید اما ممکن است یکسری عوارض و معایبی را به همراه داشته باشد، پس می‌توان گفت تزریق چربی به واژن یکی از روش‌های درمانی محسوب می‌ شود که امکان دارد این روش درمانی نیز همانند بسیاری دیگر از روش ها معایبی را به دنبال داشته باشد. بهرحال تخصص پزشک، مهارت و همچنین کیفیت چربی گرفته شده و سلول‌های سالم در آن و راهکار جهت انجام جراحی تا حد زیادی بر نتایج نهایی این روش تاثیر گذار است.

به طور کلی از معایب این روش می توان کبودی و همچنین سیاهی محلی که تزریق صورت گرفته، نکروزه شدن برخی از بافت های موجود در ناحیه تزریق، عفونت و همچنین تورم را نام برد که البته این عوارض به صورت احتمالی بوده و اگر این روش به طور صحیح صورت گیرد این عوارض را تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

سخن پایانی در مورد تزریق چربی به واژن 

این روش یکی از شیوه های درمانی است که باید پس از انجام آن مراقبت هایی را داشته باشید، به عنوان مثال بایستی تقریباً تا سه هفته بعد از جراحی از مصرف هریک از مشروبات و یا مواد مخدر، سیگار و غیره بپرهیزید.

اگر پس از انجام این فرایند دچار خونریزی شده باشید و از نظر شما این خونریزی غیر طبیعی به نظر می آید به سرعت به پزشک خود مراجعه نمایید. تقریباً تا یک هفته بعد از انجام فرآیند تزریق چربی به واژن از هرگونه رابطه آمیزشی بپرهیزید. بهتر است دارو ها را همانگونه که دکتر جراحی پلاستیک به شما گفته است به مصرف رسانید. دقت داشته باشید که به منظور نظافت این قسمت از بدن می توانید از آب کمک بگیرید.

 

در کل تزریق چربی چون از بدن خود فرد گرفته می شود خطری ندارد ، البته باید توجه کنید که دچار عفونت در واژن نباشید

بله این یکی از روش های زیبایی واژن در خانم ها هست

نظرات درباره تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

آخرین مقالات
19 خرداد

پسوریازیس چیست ؟ + راه های درمان

ادامه مطلب

15 خرداد

پلاسما جت چیست؟ + مراقبت های پس از پلاسما جت

ادامه مطلب

11 خرداد

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت | درمان لک صورت

ادامه مطلب

07 خرداد

پماد کلسیپوتریول : موارد مصرف ، نحوه مصرف و عوارض شایع

ادامه مطلب

03 خرداد

بهترین کلینیک زیبایی مشهد چه ویژگی هایی دارد

ادامه مطلب

30 اردیبهشت

مراقبت‌ های ‌بعد از عمل سینه که باید بدانید

ادامه مطلب

27 اردیبهشت

پماد کالامین برای چیست؟ نحوه مصرف و عوارض استفاده از آن

ادامه مطلب

24 اردیبهشت

خواص آلوئه ورا برای پوست صورت

ادامه مطلب

21 اردیبهشت

چاق و سفت شدن صورت در مدت زمان یک هفته

ادامه مطلب

18 اردیبهشت

مرگ بر اثر پیکر تراشی و لیپوساکشن | آیا مرگ بر اثر پیکرتراشی واقعیت دارد یا شایعه است؟

ادامه مطلب

15 اردیبهشت

ماسک صورت با ماست

ادامه مطلب

11 اردیبهشت

سوتین مخصوص بعد از عمل سینه

ادامه مطلب

07 اردیبهشت

چه عواملی باعث بزرگ شدن بینی می شود؟

ادامه مطلب

03 اردیبهشت

ویتامین های چاق کننده سریع

ادامه مطلب

30 فروردین

مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

27 فروردین

حاملگی بعد از ابدومینوپلاستی امکان پذیر است؟

ادامه مطلب

24 فروردین

بهترین روش های درمان شوره سر

ادامه مطلب

20 فروردین

معجون جوش خوردن استخوان

ادامه مطلب

17 فروردین

قرص پردنیزولون 5 برای چیست؟ + عوارض و نحوه مصرف

ادامه مطلب

14 فروردین

بهترین فصل کاشت مو چه موقع است؟

ادامه مطلب

10 فروردین

اسکلروتراپی صورت چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

05 فروردین

پی آر پی صورت چیست؟

ادامه مطلب

01 فروردین

صفر تا صد قرص گین آپ

ادامه مطلب

26 اسفند

پماد ویتامین آ د برای لکه های صورت

ادامه مطلب

22 اسفند

استفاده از بوتاکس برای سینه ، زیر بغل و کف دست

ادامه مطلب

17 اسفند

علامت های عفونت لب بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

13 اسفند

روش‌های درمان سیاهی دور چشم مزوتراپی، پی آر پی یا هایفوتراپی

ادامه مطلب

08 اسفند

کلینیک لاغری در مشهد

ادامه مطلب

04 اسفند

قرص تقویت کننده مو هیرتامین

ادامه مطلب

30 بهمن

راه های کوچک کردن بینی در خانه

ادامه مطلب

27 بهمن

مرگ در اثر تزریق بوتاکس

ادامه مطلب

23 بهمن

قرص راکوتان چه کاربردی دارد و عوارض روآکوتان چیست؟

ادامه مطلب

19 بهمن

حساسیت به بوتاکس

ادامه مطلب

16 بهمن

اگر فتق عمل نشود چه می شود

ادامه مطلب

12 بهمن

ژل جالپرو و کاربرد آن

ادامه مطلب

08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و عوارض

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما