دکتر حسن طالب زاده - حدیث ایوازه فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
لوگو وبسایت موبایل

هزینه عمل چال گونه در مشهد

سه شنبه, 04 بهمن 1401

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

چال گونه که معمولاً تحت عنوان چال لپ نیز شناخته می‌شود. گاهی اوقات در برخی از افراد در یک طرف صورت و گاهی برای برخی از افراد در هر دو طرف ایجاد می‌شود و این همیشه اتفاق نمی‌افتد مگر زمانی که فرد بخندد، صحبت کند و یا یک لبخند کوچک باعث ایجاد چال گونه می گردد. عده ای بر این باورند که چال گونه در زمانی رخ می‌دهد که یک نقص بسیار کوچک در لپ و یا گونه ایجاد شده است. گاهی نیز این چال زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه های مورد استفاده در زمان لبخند در بخش عمیقی از پوست درون گونه در یک جا جمع شده و پوست آن بخش به سمت درونی صورت کشیده خواهد شد. هنگامی که لبخند بر لب دارید کشیدگی پوست منجر به ایجاد چال گونه خواهد شد.

بهتر است بدانید چال گونه به صورت جراحی انجام می شود که در واقع یک جراحی کاملا بی خطر می باشد که ممکن است با استفاده از بی حسی های موضعی این جراحی صورت بگیرد.

مدت زمانی که این جراحی نیاز دارد تقریباً ۲۰ الی ۳۰ دقیقه است و شما بایستی قادر باشید که پس از پایان این جراحی و پس از اینکه از کلینیک خارج شدید بتوانید با چال گونه ای که بر روی صورت شما ایجاد شده است تمامی کارهای روزانه خود را انجام دهید.

بطور کلی شمار زیادی از افراد بعد از اینکه جراحی چال گونه را انجام دادند فعالیت های روزمره خود را در همان روزی که این چال لپ را ایجاد کردند یا حداقل یک روز پس از آن کارهای خود را مجدد شروع می کنند.

آشنایی با جراحی چال گونه

اگر می‌ خواهید بدانید جراحی چال گونه چگونه عملی است؟ باید بگوییم این عمل باعث می‌شود تا بر روی گونه شما چال مصنوعی ایجاد گردد. در واقع چال ایجاد شده بر روی گونه به حالت یک فرورفتگی کوچک در صورت می باشد که در زمان صحبت کردن و یا لبخند زدن کاملاً مشخص است.

آشنایی با جراحی چال گونه

همچنین بخوانید : تزریق ژل لب در مشهد 

در نظر داشته باشید که جراحی چال گونه بسیار روند ساده ای دارد که طی این عمل پوست توسط یک بخیه قابلیت اتصال به عضلات گونه را دارد، همچنین این جراحی به صورت کاملا ایمن انجام می شود و هیچ گونه خطری برای سلامتی و ظاهر فرد ندارد؛ از این رو با توجه به اینکه این جراحی بسیار ساده و بی خطر است تعداد افراد زیادی در پی ایجاد چال گونه هستند.

تعداد افراد زیادی وجود دارند که به دنبال انجام این عمل بوده و پس از انجام آن رضایت کافی دارند، به همین خاطر تا مدت‌های طولانی نسبت به این عمل احساس خشنودی دارند.

در صورتی که شما هم دوست دارید بر روی صورت خود چال گونه داشته باشید می توانید از این روش ساده و آسان و همچنین سریع به‌منظور ایجاد چال گونه بر روی صورت خود استفاده نمایید.

به طور کلی در صورت ۲ نوع چال موجود است: چال چانه، چال گونه.

 

چه کسانی می توانند عمل چال گونه را انجام دهند؟

در پاسخ به این سوال که ممکن است حتی برای شما هم سوال باشد باید بگوییم بهترین افرادی که به راحتی قادر به انجام عمل چال گونه هستند آن دسته از افرادی هستند که به خوبی نسبت به سلامت جسمانی و روحی خود آگاهی دارند و همچنین نسبت به این عمل پس از انجام آن واقع‌بینانه رفتار می کنند.

به منظور اینکه تشخیص دهید آیا چال گونه به چهره شما می آید یا نه و در حالت کلی انجام این جراحی مناسب است؟ باید مشاوره های لازم را با پزشک متخصص خود انجام دهید، البته این نکته را هم مدنظر قرار دهید که جراحی چال گونه توسط متخصصین و پزشکان با تجربه در مشهد نیز انجام می شود.

مهمترین مزایای مربوط به جراحی چال گونه

شاید شما هم فردی را دیده باشید که به طور مادرزاد دارای چال گونه است اما در همان لحظه ممکن است با خود بگویید که ای کاش من هم چال گونه داشتم، اگر می خواهید داشتن چال گونه برایتان آرزو نباشد می توانید از عمل جراحی جهت به وجود آوردن چال گونه استفاده نمایید.

به طور کلی این جراحی تا حد زیادی می تواند شما را در رسیدن به یک ظاهر منحصر به فرد و دلخواه برساند. در رابطه با این جراحی باید بگوییم که به شما کمک می‌ کند تا حتی چال هایی که به مرور زمان از روی صورت محو شده اند مجدد به چهره شما برگردد.

افراد زیادی هستند که در سنین کودکی دارای چال گونه بودند اما همزمان با کاهش میزان چربی های کودکی چال های گونه صورت آن ها نیز از بین رفته است. برخی بر این باورند که اگر بر روی گونه و یا لپ آن ها چال وجود داشته باشد چهره آن ها جذاب است به همین خاطر به دنبال ایجاد چال گونه بر روی صورت هستند و می خواهند از این طریق اعتماد به نفس خود را تا حد زیادی تقویت نمایند.

بهتر است بدانید نام دیگر جراحی چال لپ دیمپل پلاستی است که این عمل دائمی بوده و نیازی نیست پس از این که یک بار آن را انجام دادید مجدد به انجام این عمل بپردازید چرا که این جراحی به صورت دائمی انجام می شود.

مهمترین مزایای مربوط به جراحی چال گونه

همچنین بخوانید : جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

از جمله مزایای مهم دیگری که این عمل به دنبال دارد می توان به مدت زمان کوتاه آن جهت بهبودی، کمترین جای زخمی را از خود باقی می گذارد، به همین خاطر یک عمل بی خطر و ساده معرفی می گردد. نتایجی که پس از این عمل مشاهده می کنید بسیار طبیعی می باشد و ماندگاری آن نیز بسیار زیاد است نتایج حاصل از این عمل نیز به سرعت قابل مشاهده می باشد؛ بنابراین شما می توانید با انجام عمل جراحی چال گونه از تمامی این مزایا برخوردار باشید همچنین بدانید که عمل جراحی چال گونه در مشهد با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی انجام می شود که شما را در رسیدن به یک ظاهر بسیار زیبا و مطلوب همان گونه که می ‌خواستید کمک می کند.

 

پس از انجام جراحی چال گونه چه مدت زمان نیاز است تا این عمل بهبود یابد؟

بهتر است بدانید دورانی که نیاز است تا پس از این عمل جراحی به بهبودی کامل برسید و نتایج حاصل از آن را مشاهده کنید تقریباً ۲ هفته است. طی این مدت زمان امکان دارد شاهد یکسری عوارض جانبی باشید. از عوارضی که ممکن است در اثر عمل چال گونه ان را مشاهده کنید تورم جزئی در این قسمت می باشد. با این وجود افرادی که جراحی چال گونه را انتخاب کرده‌اند به خاطر اینکه این عمل بسیار ساده و بی خطر است و همچنین عوارض پس از آن نیز اندک است افراد به راحتی می توانند به کارهای روزانه خود رسیدگی کنند و حتی سر کار بروند.

در ماه های نخستین پس از عمل چال گونه امکان دارد این چال در زمانی که لبخند هم نمی زنید رویت شود اما پس از گذشت مدت زمانی این عمل به صورت کاملاً طبیعی خود را نشان می دهد و فقط زمانی که لبخند می زنید بر روی صورت خود را نشان می دهد.

دقت داشته باشید که طی روزهای نخستین پس از جراحی حتماً باید به بهداشت دهان و دندان توجه کافی داشته باشید؛ چرا که در این دوره احتمال ایجاد عفونت وجود دارد. علاوه بر آن بهتر است که غذاهایی را مصرف کنید که نرم بوده و از لبخند زدن زیادی پرهیز کنید چرا که ناحیه ای که چال ایجاد شده است بایستی به طور کامل جوش بخورد.

این نکته را مد نظر قرار دهید زمانی که جراحی چال گونه را انجام داده اید پس از آن مشاهده یک تورم اندک کاملاً طبیعی می باشد که این تورم پس از گذشت چند روز کاملا از بین خواهد رفت. شما می توانید از طریق به کارگیری کیسه های یخ که دارای داروی مسکن و آنتی بیوتیک است با توجه به آنچه که پزشک جراح به شما تجویز کرده قادر به کاهش دردهای حاصل از آن هستید و می توانید از این طریق به بهبودی هرچه سریعتر ناحیه ایجاد چال اکثر افرادی که عمل جراحی چال گونه در مشهد را انجام داده‌اند به راحتی توانایی انجام بسیاری از کارها همچون رفتن به دانشگاه محل کار، مدرسه و غیره را دارند.

در نظر داشته باشید که زمانی که جراحی صورت می گیرد اگر مراقبت ها را به طور کامل انجام دهید این کار باعث می‌شود تا خیلی زودتر از آنچه که تصورش را هم می کردید این عمل بهبود یابد، بنابراین مراقبت های پس از عمل را حتما جدی بگیرید و آن ها را به طور کامل رعایت کنید. متخصصان این حوزه توصیه می کنند که به منظور پیشگیری از هرگونه عفونت و سعی در پاکیزه نگهداشتن آن قسمت دهانشویه های مخصوص ضد عفونی را مورد استفاده قرار دهید.

به منظور کسب اطمینان بیشتر از بهبودی پس از عمل جراحی چال گونه بایستی از تغییر دادن سایر حالت های چهره پرهیز نمایید. هنگام که تمامی مراجعه ها پیگیری شد پزشک متخصص تمامی نتیجه های پس از عمل را مورد بررسی قرار داده و مطمئن می شود که تمامی نتایج نهایی عمل با توجه به انتظارات پیش رفته است یا خیر؟

فرایند جراحی چال گونه

همان گونه که پیش از این هم بیان کردیم مدت زمانی که عمل جراحی چال گونه زمان میبرد ۲۰ تا ۳۰ دقیقه می باشد و مراجعه کنندگان پس از جراحی کارهای ترخیص را انجام داده و می توانند به سرعت به انجام کارهای روزمره خود برسند. این نکته را هم مد نظر قرار دهید که نتایج عمل چال گونه به صورت دائمی بوده و دیگر نگران این نباشید که نیازمند برگزاری چند جلسه جهت انجام جراحی هستید.

فرایند جراحی چال گونه

همچنین بخوانید : هزینه عمل سینه زنان 

یکی از نکاتی که بسیاری از افراد در پی دانستن آن هستند این است آیا امکان دارد که چال گونه را از بین برد؟

در پاسخ به این سوال می‌گوییم بله چنین چیزی امکان دارد. به واسطه انجام عمل جراحی به راحتی می‌توانید چال های مصنوعی که ایجاد شده است را برطرف سازید. به منظور حذف چال گونه از روی صورت پوست گونه را از قسمتی که چال در آن به وجود آمده است آزاد نموده و با این فرآیند در پی حذف چال گونه خواهند بود.

شیوه جراحی چال گونه

باید بدانید که جراحی چال گونه به عنوان یک شیوه کاملا غیر تهاجمی معرفی می گردد و پس از انجام این عمل ممکن است تورم بسیار کوچکی طی روزهای ابتدایی ایجاد گردد نخستین گام به منظور انجام این عمل مشاوره گرفتن از پزشک با تجربه در این زمینه می باشد به طور کلی انجام چنین کاری به منظور گرفتن تصمیم نهایی در رابطه با محلی که میخواهید چال را در آن قرار دهید و کسب نتایج مطلوب از عمل بسیار مهم است شما میتوانید محلی را انتخاب کنید که بسیار در میان عموم طرفدار دارد و عکس اغلب افراد آن نقطه را جهت ایجاد چال گونه انتخاب می کنند در واقع می توانید در این رابطه از پزشک خود کمک بگیرید.

پیش از اینکه فرآیند عمل آغاز شود پزشک جراح از بی حسی موضعی به منظور بی حس کردن ناحیه مورد نظر استفاده می کند. بعد از اینکه اثر بی حسی احساس شد اندازه ۲ تا ۳ میلیمتر برش بسیار کوچکی را از درون دهان به وجود می آورد.

با استفاده از نخ بخیه و یک سوزن عضله گونه و پوست را گرفته تا با استفاده از نخ یک بخیه بزند. بعد از از این که بخیه را به قسمت درونی دهان کشید گره ای به داخل دهان ایجاد شده و در نهایت شاهد ایجاد چال گونه بر روی صورت هستید. متخصصانی که از این شیوه استفاده می‌کنند در پی این موضوع هستند که جای زخم بر روی صورت به وجود نیاید به همین خاطر برش را درون دهان می زنند.

شیوه جراحی چال گونه

همچنین بخوانید : حمام کردن بعد از عمل بینی

قیمت و هزینه عمل چال گونه در مشهد

اگر می‌خواهید عمل چال گونه در مشهد را انجام دهید باید بدانید قیمت این عمل بسیار منصفانه بوده و همچنین کلینیک آن دارای تجهیزات بسیار با کیفیت می باشد. در حقیقت قیمت عمل جراحی چال گونه در مشهد با توجه به یکسری عواملی محاسبه می شود، به عنوان مثال پزشک متخصص، تجهیزات مورد استفاده، کلینیک مورد نظر و غیره از مهمترین عواملی است که در تعیین قیمت نهایی عمل جراحی چال گونه تاثیر گذار است.

قیمت و هزینه عمل چال گونه در مشهد

همچنین بخوانید :روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

سخن پایانی در عمل چال گونه

توصیه می کنیم پیش از اینکه فرآیند جراحی به منظور ایجاد چال گونه را انجام دهید پزشک را نسبت به آلرژی ها یا بیماری هایی که در گذشته و یا هم اکنون دارید مطلع سازید؛ همچنین بهتر است اگر دارویی را مورد استفاده قرار می دهید آن را هم به پزشک خود اطلاع دهید. افزون بر این موارد بایستی از کشیدن سیگار تا دو هفته قبل و همچنین بعد از عمل پرهیز کنید چرا که این فرایند منجر به کاهش بهبودی و همچنین طولانی شدن دوره بهبودی می گردد.

دقت داشته باشید آن دسته از افرادی که فشار خون بالایی دارند بایستی پیش از انجام این جراحی پزشک خود را مطلع کنند. مصرف برخی از داروهایی مثل آسپرین تا دو هفته قبل از عمل پرهیز شود این کار بیشتر به خاطر عدم ایجاد خونریزی پس از عمل می باشد.

 

نظرات درباره عمل چال گونه در مشهد با قیمت

آخرین مقالات
08 بهمن

برآمدگی استخوان بینی بعد از عمل و راه درمان آن

ادامه مطلب

04 بهمن

عمل چال گونه در مشهد با قیمت

ادامه مطلب

01 بهمن

چگونه پف زیر چشم را از بین ببریم؟ روش‌های درمان پف زیر چشم

ادامه مطلب

27 دی

تزریق چربی به واژن (لابیا) ، مزایا و معایب

ادامه مطلب

23 دی

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند

ادامه مطلب

19 دی

بوتاكس ديستون

ادامه مطلب

17 دی

قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

ادامه مطلب

12 دی

استفاده از آمپول برای شش تكه شدن شكم

ادامه مطلب

07 دی

کرم سفت کننده سینه

ادامه مطلب

03 دی

فین کردن پس از عمل زیبایی بینی

ادامه مطلب

29 آذر

بوتاکس دیستون بهتر است یا مصپورت

ادامه مطلب

26 آذر

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک

ادامه مطلب

22 آذر

جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

ادامه مطلب

19 آذر

تزریق ژل لب در مشهد + قیمت تزریق ژل لب

ادامه مطلب

16 آذر

تزریق ژل به بینی برای فرم دهی بینی

ادامه مطلب

13 آذر

مزایا و معایب جوان سازی پوست صورت

ادامه مطلب

10 آذر

انواع روش ها و هزینه زاویه سازی صورت

ادامه مطلب

08 آذر

روش تخلیه ژل صورت چه عوارضی دارد؟

ادامه مطلب

05 آذر

طریقه صحیح شستشوی بینی بعد از عمل

ادامه مطلب

02 آذر

نحوه خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

28 آبان

مزیتها و معایبی که پروتز چانه دارد؟

ادامه مطلب

24 آبان

فرایند سوهان کشیدن بینی پس از عمل زیبایی

ادامه مطلب

21 آبان

عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

ادامه مطلب

14 آبان

بهترین قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی چیست؟

ادامه مطلب

09 آبان

حمام کردن بعد از عمل بینی

ادامه مطلب

03 آبان

شستشو صورت یا حمام بعد از بوتاکس چگونه هست؟

ادامه مطلب

20 مهر

تزریق ژل به سینه در مشهد

ادامه مطلب

12 مهر

بوتاکس معده باعث لاغری می شود؟

ادامه مطلب

31 شهریور

ساکشن غبغب در مشهد - هزینه برداشتن غبغب

ادامه مطلب

22 شهریور

مراقبت ها پس از لیفت سینه

ادامه مطلب

08 شهریور

هزینه عمل سینه زنان ، هزینه عمل زیبایی سینه زنان

ادامه مطلب

28 مرداد

استخر بعد از بوتاکس

ادامه مطلب

22 مرداد

تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ادامه مطلب

12 تیر

جراحی بوکال فت یا تخلیه چربی دهان

ادامه مطلب

04 تیر

تزریق ژل به چانه در مشهد

ادامه مطلب

31 خرداد

لیفت صورت با نخ ( نخ لیفت)

ادامه مطلب

30 خرداد

انجام بوتاکس در دوران شیردهی و بارداری

ادامه مطلب

25 خرداد

تزریق چربی به باسن در مشهد

ادامه مطلب

22 خرداد

بهترین جراح بینی در مشهد | هزینه بهترین جراح بینی در مشهد

ادامه مطلب

20 خرداد

ژنیکوماستی چیست و هزینه عمل ژنیکوماستی چقدر است

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با عمل چال گونه در مشهد با قیمت

whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما