کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

اسلیو معده یا لیپوماتیک ؟ کدام مناسب شماست؟

شنبه, 26 آذر 1401

اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک؟

یکی از بدترین مشکلاتی که عموم مردم از آن رنج می برند و می خواهند از شر آن راحت شوند چاقی می باشد. در جامعه امروزی نیز بسیار مشاهده می شود.

بیشتر اوقات می توان با رژیم های غذایی و ورزش های هوازی مشکل چاقی و اضافه وزن خود را از بین برد و به اندام ایده آل خود برسید. اما در صورتی که چربی های اطراف پهلوهای شما بسیار زیاد شده باشند، نمی توانید به راحتی این چربی ها را از را از بین برده و تنها با رژیم های غذایی نمی‌شود این چربی ها را از بین ببریم، که معضلی بسیار بد برای فرد به حساب می آید.

با توجه به پیشرفت علم شما میتوانید با عمل های زیبای و برداشت چربی به اندام ایده آل خود برسید.

اما گوناگونی این جراحی های زیبایی برای برداشت چربی ممکن است باعث اشتباه شما شود و نتوانید به خوبی تصمیم گیری کنید و نتوانید عمل زیبایی مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال جراحی زیبایی اسلیو معده کاربرد مناسبی در لاغر کردن فرد و رسیدن به اندام ایده آل دارد. همچنین عمل زیبایی لیپوماتیک نیز همین روان را دارد و شما می‌توانید با انجام این عمل زیبایی اندام ایده آل خود برسید. اما این دو عمل زیبایی تفاوت‌ های زیادی با یکدیگر دارند که در انتخاب و هر کدام از آنها ممکن است دچار اشتباه شوید. در طی این مقاله اطلاعات کاملی در مورد این دو عمل زیبایی در اختیار شما قرار می دهیم و می توانید بهترین تصمیم گیری را برای انجام عمل زیبایی لاغر کردن و برداشتن چربی ها داشته باشید.

جراحی زیبایی لیپوماتیک

این عمل زیبایی به صورت تخصصی برای از بین بردن چربی ها و رسیدن به اندام ایده آل شما کار می‌کند و تمام نیازهای شما برای برداشتن چربی از هر ناحیه از بدن شما از جمله ران، بازو و پهلو را برطرف میکند.

ممکن است شما اندام ایده آل داشته باشید، اما در برخی از نقاط بدن چربی اضافه باشد و در برخی نقاط چربی ها کمتر باشند. شما با این روش زیبایی میتوانید چربی ها را از قسمتهای اضافی بدن برداشت کرده و در قسمت هایی که نیاز دارید آن چربی ها را تزریق کنید.

 

جراحی زیبایی لیپوماتیک

همچنین بخوانید: جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی در مشهد

لیپوماتیک یا لیپوساکشن کدام بهتر هست؟

در نگاه اول ممکن است شما فکر کنید که این عمل زیبایی همان لیپوساکشن است. اما تفاوت های بسیار زیادی دارد و با توجه به امکانات و تکنولوژی های بیشتری که در عمل زیبایی لیپوماتیک انجام می‌شود، این عمل زیبایی بسیار متفاوت تر از لیپوساکشن است.

لیپوماتیک یا لیپوساکشن

همچنین بخوانید : چگونگی خوابیدن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

 

به دلیل اینکه لیپوماتیک عملی غیر تهاجمی تر است، آسیب کمتری به بدن شما وارد می شود و نتیجه بهتری را مشاهده خواهید کرد.

فرایند عمل زیبایی لیپوماتیک بدین صورت است که حرکات ارتعاشی در قسمت هایی که چربی های انباشته شده اند انجام می شود. در نهایت بدن ایده ها را به دست می‌آید. این فرآیند بدون اینکه درد یا خونریزی به همراه آورد انجام میشود.

عمل زیبایی لیپوماتیک آنچنان تاثیرگذار می باشد که شما به جلسه اول می توانید نتیجه عالی آن را مشاهده کنید و ممکن است نیاز به تکرار نداشته باشید.

مهمترین مزیتی که عمل زیبایی لیپوماتیک دارد، این است که هم دوره نقاهت آن کم می باشد و هم از شل شدن پوست شما تا حد زیادی جلوگیری می شود. عموما عمل زیبایی لیپوماتیک حداکثر ۷ روز دوره نقاهت دارد.

یکی دیگر از مزیت هایی که عمل زیبایی لیپوماتیک دارد، این است که در حین فرایند این عمل زیبایی می توانید عمل های دیگر همچون ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی یا لیفت بدن را انجام دهید. همزمانی این عملها برای رسیدن به اندام ایده آل بهترین راهکار است و میتواند نتیجه عالی را در بر بگیرد.

همزمان بودن چند عمل زیبایی در روش لیپوماتیک باعث شده تا محبوبیت این عمل زیبایی نسبت به سایر عمل ها بیشتر باشد و نتیجه آن نیز مطلوب تر باشد.

این افراد می توانند عمل زیبایی لیپوماتیک را انجام دهند

در صورتی که سن شما بالای ۱۸ سال باشد و چربی زیادی اطراف بدن شما باشد این عمل زیبایی برای شما توصیه می شود.

نکته مهم:

اگر دچار ناراحتی قلبی هستید، سیگار زیاد مصرف می کنید و همچنین اعتیاد به الکل دارید، انجام این عمل زیبایی می تواند عوارض ناگواری برای شما داشته باشد و به هیچ عنوان روش مناسب برای کوچک کردن شکم شما نیست.


وزن مناسب برای عمل زیبایی لیپوماتیک

از دیگر فاکتورهایی که پزشک متخصص را مجاب میکند که عمل زیبایی لیپوماتیک را بر روی انجام دهد، وزن شما می باشد. در صورتی که وزن شما خارج از استاندارد معین باشد، این عمل زیبایی برای شما توصیه نمی شود.

اگر شاخص چربی شما بین ۱۸ تا ۲۴ باشد، شما فرد چاقی معرفی می شوید. اما عمل زیبایی لیپوماتیک نمی تواند نتیجه مطلوبی را برای شما داشته باشد.

بهترین گزینه برای عمل زیبایی لیپوماتیک این است که شاخص چرخ شاخص چربی فرد بیش از ۳۰ باشد. این شاخص بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند عمل زیبایی لیپوماتیک انجام را دهند.

اگر شاخص توده بدنی شما بیش از ۴۰ باشد، فردی با توده چربی بسیار زیاد هستید که عمل زیبایی لیپوماتیک برای شما بسیار خطرناک است. پس می بایست از گزینه های دیگر برای عمل زیبای کاهش چربی استفاده کنید. روش هایی مانند اسلیو معده در این چنین افراد گزینه بهتری می باشد.

فرایند انجام عمل زیبایی لیپوماتیک

همانطور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم افرادی که نتوانند از رژیم های غذایی و ورزش های هوازی نتیجه مطلوب به دست آورند، این عمل زیبایی را انجام میدهند.
اکثر نقاطی که توده های چربی در آنجا قرار گرفته باشند، را می توان با عمل زیبایی لیپوماتیک فرایند کاهش چربی را انجام داد و بدن ایده آل فرد را به او هدیه داد. از جمله این قسمت ها می توان به زیر شکم و پهلوها اشاره کرد.

فرایند انجام عمل زیبایی لیپوماتیک

همچنین بخوانید : عمل زیبایی کوچک کردن سینه در مشهد

بی حسی یا بیهوشی در لیپوماتیک 

در حالت کلی عمل زیبایی لیپوماتیک با بی حسی موضعی همراه می باشد. اما اگر توده چربی شخص بسیار زیاد باشد، می بایست بیهوشی عمومی را برای او تجویز کرد.

شکستن چربی ها و پرتوهای فراصوت روش هایی می باشند که در عمل زیبایی لیپوماتیک بر روی توده های چربی انجام می‌شود و سطح بدن را یکنواخت میکند.

کانولا نام لوله است که توده های چربی را از بدن خارج می کند و فرایند عمل زیبایی لیپوماتیک را به اتمام می رساند.

عوارض عمل زیبایی لیپوماتیک

نکته مهم در عمل زیبایی لیپوماتیک متخصص و انتخاب پزشک این عمل می باشد. اگر پزشک شما دارای تخصص و تجربه کافی باشد عوارض عمل زیبایی لیپوماتیک عوارضی می باشند که کاملا طبیعی بوده و بعد از مدتی از بین می روند. اما اگر پزشک شما از تخصص کافی برخوردار نباشد ممکن است عوارض ناشی از این عمل زیبایی بسیار خطرناک باشند که می تواند اتفاقات ناگوار را برای شما به همراه آورند. در ادامه برخی از عوارض عمل زیبایی لیپوماتیک را اشاره می کنیم.

بعد از عمل ممکن است در قسمت هایی که عمل انجام شده است کبودی هایی ایجاد شود اما جای نگرانی وجود ندارد این کبودی ها بعد از مدتی از بین میروند.شما میتوانید با مصرف به موقع دارو ها و رعایت نکات دستوری پزشک دوره نقاهت خوبی را طی کنید و هرچه سریعتر محل کبودی هارا التیام بخشید.

در نواحی جراحی به طور قطع شما التهاب ها و تورم هایی را نیز مشاهده خواهید کرد. این موارد پس از اتمام دوره نقاهت به صورت کامل محو می شوند.

پس از عمل زیبایی لیپوماتیک مطمئنا به سرگیجه و بیحالی نیز دچار می شوید. توجه به دستورات پزشک و داروهایی که برای شما تجویز می شود میتواند این مشکل را برطرف کند.

اگر عوارض زیر را مشاهده کردید حتما پزشک متخصص خود را در جریان بگذارید.

عوارض عمل زیبایی لیپوماتیک

مشاهده هر نوع عفونتی در ناحیه عمل زیبایی لیپوماتیک بسیار خطرناک است و حتماً باید پزشک متخصص خود را در جریان بگذارید تا مشکل را برطرف کند.

عمل زیبای شما ممکن است با عدم تقارن روبرو باشد. این مورد نیز به صورت نادر اتفاق می‌افتد. اما در جریان گذاشتن پزشک متخصص می تواند برطرف کننده این مشکل باشد.

اگر پزشک متخصص شما از تجربه کافی برخوردار نباشد و دانش کافی در عمل زیبایی لیپوماتیک را نداشته باشد، آسیب‌ های جدی به پوست وارد می‌شود که در برخی موارد غیر قابل اصلاح خواهند بود. پس در انتخاب پزشک متخصص خود توجه ویژه داشته باشید و رزومه و نمونه کارهای او را به صورت دقیق بررسی کنید.

تعریف اسلیو معده

این عمل زیبایی نیز برای افراد توصیه می‌شود که حجم چربی بسیار زیادی دارند. روش انجام این عمل زیبایی با کاهش حجم معده همراه است و منجر می‌شود که فرد لاغر شود.

فرایند این عمل زیبایی به این صورت می باشد که پزشک متخصص حجم زیادی از معده (70 درصد) را کم کرده باعث می شود.

تعریف اسلیو معده

این روش زیبایی باعث می‌شود که فرد پس از خوردن چند لقمه غذا کاملاً سیر شود و دیگر تمایلی به خوردن غذا نداشته باشد. همین فرایند می‌تواند منجر به لاغر شدن فرد در مدت زمان معین می شود.

پس از این عمل زیبایی فرد کمتر احساس می کند که گرسنه شده است و با خوردن مقدار کمی غذا به سرعت سیر میشود. این عمل میتواند بهترین روش در کاهش وزن فرد باشد.

البته این روش زیبایی می تواند دارای عوارضی هم باشد که می توانید با پزشک متخصص خود در ارتباط بوده و تمامی اطلاعات مربوط به کاهش وزن با عمل زیبایی اسلیو معده را در اختیار بگیرید و با دید باز این عمل زیبایی را انجام دهید. توجه داشته باشید که انتخاب نوع روش زیبایی شما با توجه به شاخص توده چربی شما تشخیص داده می شود. پس به سلیقه و روش دلخواه خود عمل نکنید و حتما از تخصص پزشک جراح کمک بگیرید.

سخن پایانی

در این مقاله به این مورد اشاره کردیم که عمل زیبایی اسلیو معده بهتر است یا عمل زیبایی لیپوماتیک. با مطالعه این مقاله می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد این روش ها را در اختیار خود قرار دهید و بهترین روش را برای فرایند عمل زیبایی خود را انتخاب کنید. در صورتی که هر نوع سوالی در زمینه عمل زیبایی لاغری داشته باشید میتوانید از تیم پشتیبانی وبسایت بپرسید و به صورت آنلاین پاسخ آن را دریافت کنید.

تمام چربی های که در مقابل رژیم غذایی و ورزش مقاومت میکنند شامل چربی های شکن ، بازو ها ، ران ، سینه ها ، گردن با استفاده از لیپوساکشن قابل تخلیه می باشد

 

عمل اسلیو معده و لیپوماتیک از سن 18 سالگی تا 65 سالگی قابل انجام هست

تفاوت این دو در روش جراحی هست و اینکه لیپوماتیک بیشتر برای فرم دهی در کنار لاغری انجام داده می شود ولی اسلیو معده فقط برای لاغری هست

نظرات درباره اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک؟

 • حسین نادری
  کاربر : حسین نادری
  پنجشنبه, 22 دی 1401

  ریسک مرگ در اسلیو معده بیشتر هست یا لیپوماتیک؟

 • دکتر طالب زاده -ایوازه
  دکتر طالب زاده -ایوازه
  دوشنبه, 26 دی 1401

  ضمت تشکر از ارسال نظر شما . با پیشرفت علم و روش های موجود این ریسک در هر دو خیلی خیلی پایین هست ولی به خود دکتر متخصص و مراقبت های بعد از آن خیلی بستگی دارد.

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

مقالات مرتبط با اسلیو معده بهتر است یا لیپوماتیک؟

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما