کلینیک زیبایی مشهد : فوق تخصص جراحی زیبایی و درمانی در مشهد

رایگان مشاوره بگیرید :

0902-8136132
کلمه مورد نظر خود را سرچ کنید
لوگو وبسایت موبایل

کپسول تقویت کننده مو هیرتامین

پنجشنبه, 04 اسفند 1401

قرص تقویت کننده مو هیرتامین

همواره در سراسر کشور افرادی هستند که از مشکل ریزش مو بسیار رنج می برند، بنابراین ممکن است شما هم یکی از افرادی باشید که دچار ریزش مو شده اید. برخی از آمارها و تحقیقاتی که صورت گرفته نشان دهنده این است که حدود ۵۰ درصد از مردم دچار مشکل ریزش مو هستند از این رو عوامل متعددی وجود دارد که به خاطر هر یک از آن ها ممکن است این ریزش مو اتفاق افتاده باشد؛ به عنوان مثال برخی از افراد به خاطر عوامل ژنتیکی و یا تغییرات هورمونی و استرس، تغذیه نامناسب و غیره دچار ریزش مو شده باشند و همواره به دنبال شبوه درمانی مناسب و موثری هستند.

ممکن است تا به حال نام قرص تقویت کننده مو هیرتامین را شنیده باشید بنابراین می‌توان گفت قرص تقویت کننده مو هیرتامین یکی از بهترین گزینه ها جهت تقویت موها و رشد آن ها به شمار می رود در این مقاله می‌خواهیم به بیان توضیحاتی در رابطه با قرص تقویت کننده مو هیرتامین و کاربردها و عوارض آن بپردازیم پس بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آشنایی با قرص تقویت کننده مو هیرتامین

اگر می خواهید با قرص هیرتامین آشنا شوید باید بدانید که این قرص معمولاً به منظور مراقبت کردن از مو های افراد در مقابل هر یک از عوامل خارجی و داخلی که ممکن است به موها آسیب بزنند مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی زمانی که افراد مبتلا به ریزش مو در پی مصرف این دارو هستند در واقع شاهد مزایایی همچون رهایی از ریزش مو و داشتن موهای پرپشت و ضخیم هستند.

بهتر است بدانید در قرص هیرتامین از مواد شیمیایی مختلف استفاده نکرده‌اند و این دارو دارای ویتامین هایی همچون ویتامین a، ویتامین b، ویتامین c و ویتامین d می باشد، بنابراین می توان گفت مهمترین ترکیبات به کار رفته در این دارو سیلیسیوم، آهن، فسفر، زینک، کلسیم و منیزیم است. در حقیقت هر یک از این ویتامین ها هنگامی که فعالیت خود را با یکدیگر انجام می دهند بهترین ترکیب به منظور تقویت موها به شمار می رود.

هرگاه افراد این قرص را مصرف میکنند در واقع  کمک بسیار زیادی به فولیکول موهایشان میکنند و این کار باعث جلوگیری از ریزش مو و نازک شدن مو میشود.

آشنایی با قرص تقویت کننده مو هیرتامین

همچنین بخوانید : قرص راکوتان چه کاربردی دارد و عوارض روآکوتان چیست؟

مزایای استفاده از قرص هیرتامین

با توجه به اینکه در قرص هیرتامین مواد شیمیایی گوناگونی را به کار نبرده اند بنابراین در صورت مصرف به سرعت جذب می گردد. در واقع به خاطر برخورداری از ویتامین های زیاد و همچنین داشتن قدرت جذب زیاد نیز باعث تقویت و رشد مو می گردد و همچنین منجر به ایجاد سلامت پوست و رشد ناخن‌ها نیز می شود.

امروزه ممکن است با افراد زیادی روبرو شوید که دچار ریزش مو هستند بنابراین پیشنهاد ما به این گونه افراد در صورت نداشتن منع مصرف، قرص هیرتامین است.

اگر می خواهید موهای شما تقویت شود و ریشه مو نیز بسیار مقاوم باشد و تا حد زیادی مانع از ریزش موها گردید بهتر است از قرص هیرتامین کمک بگیرید. در حقیقت این قرص به شما در رسیدن به هر یک از مواردی که عنوان شد بسیار کمک خواهد کرد. این روزها از قرص هیرتامین تحت عنوان مولتی ویتامین مو نیز یاد می کنند چرا که ترکیبات گیاهی زیاد، مواد معدنی و ویتامین هایی که در این دارو وجود دارد باعث شده تا این عنوان را به خود بگیرد.

کارایی اصلی کپسول هیرتامین بدین شکل است که در صورت مصرف منجر به افزایش گردش خون در قسمت کف سر شده و در نهایت فولیکول های مو را تحریک نموده و باعث رشد و تقویت موها می گردد و به نوعی می شود گفت که بخشی از عملیات prp مو را انجام می دهد. بعد از اینکه افراد دوره درمان خود را با استفاده از هیرتامین پشت سر می گذرانند بنابراین میزان درخشندگی و لطافت موها بسیار افزایش پیدا می کند.

همچنین بخوانید : قرص برای جلوگیری از شکستن ناخن

عوارض قرص تقویت کننده موی هیرتامین چیست؟

با توجه به اینکه برای استفاده قرص هیرتامین عوارض خاصی از سوی شرکت تولید کننده ارائه نشده است لذا می توان دریافت در صورتی که این دارو طبق توصیه پزشک و تجویزی که او انجام داده است به مصرف برسد بنابراین مصرف کنندگان با هیچ گونه عوارضی روبرو نخواهند شد، اما بهر حال بدن افراد با یکدیگر متفاوت است و احتمال دارد یکسری حساسیت ها و یا عوارضی پس از مصرف مشاهده شود.

در حقیقت با توجه به اینکه برای تولید قرص هیرتامین از ترکیبات گیاهی استفاده کرده‌اند بنابراین ممکن است برخی از افراد نسبت به این ترکیبات آلرژی و یا حساسیت هایی داشته باشند از این رو مشاهده عوارض جانبی موضوع مبهمی نیست برای نمونه برخی از این عوارض را در پایین بیان می کنیم:

- ایجاد آلرژی و حساسیت های پوستی یکی از عوارضی است که ممکن است در افراد بسیار کمی مشاهده شود لذا تعداد اندکی از افراد احتمال دارد به ترکیباتی که در قرص هیرتامین به کار گرفته شده اند از خود حساسیت نشان دهند و پس از مصرف با بثورات پوستی و یا جوش ها مواجه شوند. در صورتی که حساسیت های مربوط به مصرف قرص هیرتامین زیاد باشد احتمال دارد افراد با یکسری مشکلات تنفسی روبه رو شوند؛ در چنین حالتی حتما به پزشک خود اطلاع داده و از او راه درمان و پیشگیری از سایر عوارض را خواستار شوید.

- بهتر است بدانید یکی از ترکیبات گیاهی که معمولاً در تولید قرص یکسان به کار گرفته می شود زردچوبه می باشد. به طور کلی کورکیومین یکی از ترکیبات بکار رفته در زردچوبه به شمار می‌رود که در واقع برخی از افراد ممکن است در صورت مصرف آن دچار حالت تهوع، اسهال و استفراغ گردند؛ لذا در صورت مشاهده این عارضه پزشک خود را در جریان چنین مسئله‌ای بگذارید و اجازه ندهید تا عوارض ایجاد شده بیشتر شود، این موضوع تا حد زیادی به سرعت عمل شما بستگی دارد.

ممکن است برخی از افراد نسبت به ترکیبات گیاهی که در این محصول وجود دارد دچار حساسیت های مربوط به معده گردند لذا پس از مصرف دوره اولیه و مشاهده اختلالات موجود در معده بهتر است با پزشک خود مشورت کنید و در صورت نیاز مصرف آن را به تعویق انداخته و یا کلاً از مصرف آن خودداری کنید.

حتما بخوانید : قرص برای کاهش ورم بینی بعد از عمل بینی

- یکی دیگر از عوارضی که ممکن است برخی از افراد با آن مواجه شوند تغییر رنگ ادرار در صورت مصرف قرص هیرتامین است، اما این تغییر رنگ علتی دارد که آن هم به به کارگیری ویتامین های گروه B در این دارو مربوط می شود. بهتر است بدانید تغییر رنگی که به خاطر مصرف قرص هیرتامین در ادرار ایجاد می شود موضوع خطرناکی نبوده و نباید باعث نگرانی های بی حد و اندازه شما شود لذا این مسئله بسیار طبیعی است.

کاندیدای مناسب برای استفاده از قرص هیرتامین

توجه داشته باشید که تمامی افراد بزرگسال قادر به استفاده از قرص هیرتامین هستند و این موضوع ربطی به جنسیت ندارد، یعنی تمام افراد بزرگسال قابلیت مصرف این کپسول را دارا هستند. به طور کلی قرص هیرتامین یکی از بهترین تقویت کننده های مو به شمار می‌رود که با استفاده از آن می توان مانع از ریزش مو شد و در نهایت موهای جدیدی به جای موهایی که ریخته شده اند در می آید، از این رو آن دسته از افرادی که با اختلالات مربوط به مو روبه‌رو هستند قادر به استفاده از این دارو می باشند لذا در صورتی که ناخن های شما دچار شکنندگی می شوند می توانید به منظور مقاوم ساختن ناخن ها نیز از این قرص استفاده نمایید؛ حتی در برخی از افراد جهت برخورداری از پوست شاداب و بهتر مشاهده شده که از قرص هیرتامین استفاده کرده اند.

در حالت کلی تمامی افراد کاندیدای مناسب جهت استفاده از قرص هیرتامین می باشند زیرا این دارو دارای ترکیبات طبیعی بوده که توانسته با بدن تمامی افراد سازگاری پیدا کند؛ لذا در صورتی که به مصرف داروی خاصی نیاز ندارید و دچار هیچگونه بیماری مزمن نیستید مانعی برای مصرف این دارو برایتان وجود نخواهد داشت، البته به محض اطمینان بانوانی که باردار هستند و افراد زیر ۱۸ سال نباید به مصرف این دارو بپردازند.

همچنین بخوانید : کاشت مو در مشهد

رابطه مصرف قرص هیرتامین با افزایش وزن

بهتر است بدانید ترکیبات طبیعی که در قرص هیرتامین وجود دارد بسیار زیاد می باشد به عنوان مثال ویتامین های مجموعه B باعث افزایش اشتها در افراد می گردد. از سوی دیگر می توان گفت هر وعده ای که از قرص هیرتامین استفاده می کنید زینک می باشد لذا می‌توان گفت زینک یکی از ماده های معدنی به شمار می رود که این مواد معدنی نیز منجر به افزایش اشتها در افراد خواهد شد، البته این افزایش اشتها از طریق به مصرف رساندن زینک و ویتامین های مجموعه B بیشتر برای آن دسته از افرادی به وجود می‌آید که این ترکیبات در بدن آن ها کم است؛ لذا بدن چنین افرادی درصورت به مصرف رساندن قرص هیرتامین به سرعت به جذب این ویتامین ها می پردازند از این رو می‌توان نتیجه گرفت در صورتی که بدن شما این ویتامین ها را کم داشته باشد احتمال دارد به خاطر ایجاد افزایش اشتها همزمان با مصرف این کپسول دچار افزایش وزن گردید، البته این افزایش وزن به شدت نبوده و استایل شما را دچار مشکل نخواهد کرد؛ بنابراین احتیاجی نیست که نگرانی شما افزایش پیدا کند زیرا چاقی شما بیش از حد نخواهد بود اما اگر می خواهید چاق شوید استفاده از قرص هیرتامین گزینه مناسبی نیست چرا که این دارو تنها به عنوان یک مولتی ویتامین معرفی می گردد.

آیا مصرف کردن قرص تقویت کننده مو در دوران بارداری و شیردهی توصیه می شود؟

توجه داشته باشید با توجه به اینکه دوران شیردهی و بارداری یکی از دوره های بسیار حساس به شمار می‌رود بنابراین طی این دوران نباید هر قرص و مکمل را به مصرف رسانید، بلکه باید داروهای مورد نیاز را بر اساس نسخه پزشک به مصرف رسانید. در صورتی که می خواهید قرص هیرتامین را در دوران بارداری مصرف کنید در صورتی که در دوره شیردهی هستید بایستی حتما پزشک خود را نسبت به این موضوع مطلع سازید و مشاوره های لازم را از وی بگیرید.

به طور کلی بانوان در دورانی که باردار هستند غالباً مولتی ویتامین های خاصی را به مصرف می‌رسانند بنابراین در صورتی که بخواهند قرص هیرتامین را هم مورد استفاده قرار دهند احتمال دارد میزان دوز مواد معدنی و سایر ویتامین ها افزایش پیدا کند و باعث ایجاد عارضه های اندکی به خاطر مصرف قرص هیرتامین گردد.

برخی از افراد ممکن است گمان کنند که در صورت مصرف قرص هیرتامین دچار مسمومیت شوند بنابراین در رابطه با این ذهنیت افراد باید بگوییم با توجه به اینکه قرص هیرتامین دارای ویتامین های زیادی است لذا این قرص مسمومیت را برای افراد به دنبال نخواهد داشت، مگر در مواقعی که بیش از حد معمول و آنچه که پزشک تجویز کرده است این قرص به مصرف برسد.

به خاطر داشته باشید فقط باید روزانه یک قرص هیرتامین را مصرف نمایید لذا تنها با مصرف درست این قرص می توانید به تقویت و همچنین رشد موهای خود بپردازید. در صورتی که بیش از حد معمول به مصرف این قرص بپردازید احتمال دارد عوارضی را پس از مصرف آن مشاهده نمایید. بهتر است آنچه را که پزشک به شما تجویز می کند انجام دهید و هیچگاه خودسرانه به مصرف داروهای گوناگون و افزایش دوز آن ها نپردازید. در صورتی که شما جزو افرادی باشید که بدون در نظر گرفتن شرایط جسمی خود به مصرف بی رویه قرص هیرتامین بپردازید و با مسمومیت مواجه شوید بنابراین این مشکل ممکن است با علائم گوارشی خود را نشان دهد بهتر است نسبت به موضوع دوز مصرفی توجه زیادی داشته باشید.

سخن پایانی

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که دچار ریزش مو شده اید و در پی خریداری قرص هیرتامین جهت تقویت موهای خود هستید بهتر است بدانید در بازار یکسری داروهای تقلبی تحت عنوان هیرتامین وجود دارد که مانع از خرید شما از داروهای اصلی می گردد، بنابراین بهتر است برای تهیه قرص هیرتامین از داروخانه ها و مراکز معتبر جهت دستیابی به این محصول استفاده کنید زیرا نمونه های تقلبی عملکرد موثری در تقویت موها نخواهند داشت و در برخی از موارد احتمال ایجاد مشکلات جانبی دیگری نیز خواهند شد.

به طور معمول از قرص هیرتامین افراد مختلفی می توانند استفاده کنند لذا در صورت تمایل به دستیابی به نتایج دلخواه بایستی در بازه زمانی مشخص از سوی پزشک به عنوان مثال دو ماه روزانه به مصرف یک قرص بپردازید.

 

بله قرص یا کپسول تقویت کننده مو هیرتامین به صورت کاملا گیاهی عرضه شده است

نحوه مصرف قرص هیرتامین به این گونه هست که صبح یا عصر همراه غذا باید استفاده شود.

نظرات درباره قرص تقویت کننده مو هیرتامین

آخرین مقالات کلینیک زیبایی

20 فروردین

تاریخچه دانشگاه باهچه شهیر

ادامه مطلب

15 فروردین

روشهای موثر برای لاغر کردن صورت

ادامه مطلب

08 فروردین

اقدامات ممنوعه بعد از تزریق ژل

ادامه مطلب

02 فروردین

تزریق ژل زیر چشم معجزه و درمان قطعی سیاهی و گودی چشم

ادامه مطلب

25 اسفند

بهترین راه های درمان افتادگی پلک

ادامه مطلب

20 اسفند

تزریق چربی و عوارض تزریق چربی

ادامه مطلب

15 اسفند

عوارض عمل بلفاروپلاستی را بشناسیم

ادامه مطلب

10 اسفند

مقایسه روش های برداشتن خال صورت

ادامه مطلب

30 بهمن

صفر تا صد قرص فیتو + نظرات افراد و بررسی اصالت

ادامه مطلب

25 بهمن

خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی

ادامه مطلب

20 بهمن

روش یخ درمانی برای پوست

ادامه مطلب

18 بهمن

آیا پیکر تراشی قابل برگشت است؟

ادامه مطلب

16 بهمن

آیا از تاثیر خواب بر‍‍‍ پوست صورت اطلاعی دارید؟

ادامه مطلب

15 بهمن

کبودی چشم بعد از جراحی بینی ( رینوپلاستی)

ادامه مطلب

10 بهمن

معروف ترین رژیم های لاغری دنیا

ادامه مطلب

05 بهمن

ماموپلاستی چیست؟ آیا جای بخیه ماموپلاستی باقی می ماند؟

ادامه مطلب

30 دی

بررسی علل و درمان سفت و دردناک شدن نوک سینه اقایان

ادامه مطلب

25 دی

درمان واریس با لیزر و مزایا و مراقبت های آن

ادامه مطلب

20 دی

اندولیفت چیست؟ تمام آنچه که باید از اندولیفت بدانید

ادامه مطلب

16 دی

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر حس بویایی

ادامه مطلب

12 دی

ماموگرافی دیجیتال چیست؟

ادامه مطلب

07 دی

7 دلیل اساسی برای نیاز به عمل لیپوماتیک چیست؟

ادامه مطلب

04 دی

ترس از عمل ابدومینوپلاستی

ادامه مطلب

16 آذر

راهکار برای افزایش سایز سینه چیست؟

ادامه مطلب

24 آبان

لیپولیز چیست و چه کاربردی دارد؟

ادامه مطلب

29 مهر

اهمیت ماساژ در لیپوماتیک

ادامه مطلب

18 مهر

جراحی زیبایی لیفت ران در مشهد

ادامه مطلب

22 شهریور

جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی در مشهد

ادامه مطلب

14 شهریور

متخصص زیبایی زنان مشهد + دکتر زیبایی واژن مشهد

ادامه مطلب

09 شهریور

اسکلروتراپی چیست؟ و چه کاربردی دارد

ادامه مطلب

04 شهریور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با تزریق ژل ، تزریق چربی یا عمل جراحی

ادامه مطلب

02 شهریور

بهترین سن برای جراحی زیبایی سینه

ادامه مطلب

29 مرداد

عمل مینی بای پس معده + مزایا و معایب و هزینه

ادامه مطلب

25 مرداد

عمل بای پس معده در مشهد + هزینه و عوارض

ادامه مطلب

21 مرداد

بالن معده مشهد : بهترین پزشک بالون معده در مشهد

ادامه مطلب

17 مرداد

پماد زینک اکساید بهترین برای محافظت از پوست

ادامه مطلب

13 مرداد

فیشیال facial صورت چیست؟ مزایا و مراحل آن

ادامه مطلب

07 مرداد

مراقبتهای بعد از عمل ماموپلاستی چگونه است؟

ادامه مطلب

03 مرداد

همه چیز در مورد پماد بتامتازون

ادامه مطلب

30 تیر

صفر تا صد قرص زینک : فواید نحوه مصرف و عوارض

ادامه مطلب

whatsapp
whatsapp
instagram
how-to

مشاوره با ما